В очакване на първи клас - Набор 2008 - Тема 2

  • 49 082
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 339
Относно шишето с вода, аз смятам да поръчам ето това http://www.zdravekrasota.com/staklena-butilka-za-mnogokratna-upo … en-500-ml-biodora надявам се неопреновия калъф да предпазва от евентуално счупване.

# 722
  • Мнения: 822
В някоя тема преди време попаднах на шишета поръчвани от Амазон или Ибей - точно стъклени и много ми харесаха, но съм пропуснала да си запазя линк. От метално се отказвам окончателно. В момента ползваме едно такова на Система, но и от него се отказвам от хигиенни съображения.

# 723
  • София
  • Мнения: 3 060
Момичета, с всеки следващ "отчет" от родителска среща сумата, която събирате за помагала и нещо-си нараства  Rolling Eyes Вече сте на 150лв !
Нашата Родителска е утре, направо ме е страх да ида  Mr. Green

Замислих се и за друго - събирате по 100-150лв..ама това знаехте ли го предварително? Аз някак, нямам навика да се разхождам с 200лв в джоба, такива суми плащам на пос-терминал или превеждам, или...не че не бих ги занесла кеш, ама трябва да съм предупредена  Whistling

# 724
  • София
  • Мнения: 982
И на мен ми е интересно за какво са толкова много пари? Какво ще се купува с тях? И нашата родителска е утре и ще трябва да се подготвя.

# 725
  • Мнения: 1 037
Нашата родителска среща също мина. При нас събирахме по 39 лв. за помагала Peace Иначе относно дадения списък няма някакви специфични изисквания. Ще пишат само с моливи в началото. Всички пособия за изобразително изкуство ще си стоят в класната стая и няма да се носят. В несесера трябва да има само цветни моливи, 3 бр. черни моливи, гума, острилка, линийка, червен и син молив. Ще обядват в стола към училището като заплащането ще се извършва в петък за цялата следваща седмица /или по 1 лв. на ден/. Междувременно обезателно ще трябва да си носи някакво хапване, ако огладне. По тази причина купих една много сладка компактна кутийка от Кауфланд за 3.50 лв. Ще побира идеално сандвич, питка или нещо подобно.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 902
Нашите 150 лв са за:по 50 лв.за шкафчета(които купихме от Икеа),50лв.са за учебника по немски и останалите са за другите неща+мисля 2 тениски.
Вчера казаха,че за сега няма нужда от повече пари!

# 727
  • Мнения: 1 232
Все още не съм харесала рокля за първи клас.
Имаше един детски магазин срещу зала Универсиада. Как се казваше и кава марка дрехи продаваше?

# 728
  • София
  • Мнения: 39 762
На мен стъклените ми се виждат тежки. Мислех да взема пластмасова (еко) за многократна употреба.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 115
Не играе на таблет,но не играе с играчки.Обича да рисува и да играе с нас.Да се гониме, борим и т.н.
играчки има много.Не ги поглежда.Много рядко се ззаижрава и затова се зачудих дали да не ги махна повечето.Ние събрахме по 60 лв.150 лв ми се струват много

Последна редакция: вт, 08 сеп 2015, 20:56 от mmoonnii

# 730
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
При нас помагала 18 лв и застраховка 2 лв.
Вчера се вмъкнах в една книжарница и накупих всички необходими дреболии.
Шише за вода от магазина пластмасово обикновено. Силно се надявам да се храни в стола, нямам нерви да приготвям храна и за училище.
За стойката при писане,чиновете са съобразени,стига да стоят изправени,не легнали,правилото е тетрадката на две техни педи от носа в "поза клоун" Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 1 881
Записвам се и аз с бъдещ първокласник. Родителската мина вчера старта е 150 лв, от които 64 лв учебници по английски език, около 40 лв помагала и тетрадки по останалите предмети, 30 лв театър за цялата учебна година и останалата сума за кутии за материалите по рисуване, които ще стоят в клас и тениски за спорт. Тази година са решили по спорт с еднакви тениски учителите ще ги купуват от нас само парите. Шкафчета още не се е сетил някой да поиска, но не е лошо да имат компютър с мултимедия за да презентират уроци.

# 732
  • Мнения: 847
Скоро ще трябва да правим втора тема. Някой може ли да я подготви по подобие на миналогодишните първолачета-с всички линкове? Признавам си,иска ми се,но не мога да се справя  Blush

# 733
  • София
  • Мнения: 80
Ние днес имахме родителска. Събирахме по 60 лв(22 за помагалата и 31 беше учебника по английски с уч. тетрадка) останалите за касата като от тези суми ще останат още от отстъпката за групово пазаруване. Аз се бях стреснала като ви четех с тези над 100 лв суми. За рокли мога да препоръчам един магазин в Надежда много добре зареден с офисиални дрешки и то на достъпни цени, ако някой се интересува да пише. Simple Smile

# 734
  • София
  • Мнения: 7 673
120 лева събирахме, РС беше вчера, за сумата знаехме още от първата среща през юни. (30 лв са за АЕ, 30 за театър, 20 за настоятелството, и останалите са за "разни", например касетофон  Rolling Eyes и т.н...)

Общи условия

Активация на акаунт