Идват прелетните птички, бебета ще имат всички. /20.03 - 26.03./

  • 9 516
  • 357
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Светле, понякога при пренасянето преди имплантацията боли, но също така понякога боли, когато оплодена яйцеклетка регресира. Обаче трябва да си супер чувствителна, аз примерно ги усещам тези неща между 4 и 5 ден, така ме болят яйчниците, че не е истина и после минава, а и кръвното ми пада и залитам в тези дни. Нищо повече не мога да кажа, ако продължат болките отиди на лекар.

Даре, какво означава да регресира яйцеклетката  newsm78
Аз съм си супер чувствителна след операцията, може би там е проблемът... На мен първо ми мина мисълта за имплантация, ама чак такива болежки  Thinking не ми се вярва.
Ако до довечера е все така ще ида на лекар. В момента е доста търпимо, даже болката се премести повече настрани към яйчниците.

Ирини, непоносима чак не беше, по-скоро силна предменструална, сякаш всеки момент ще ми дойде. Това продължи около час, после намаля.

# 16
  • Мнения: 2 120
Честно да си призная, когато забременях имах такава болка в рамките на няколко часа. Не искам да ти давам надежди, но сега от месеци чакам пак така да ме заболи и да ми се завие свят и да ме издърпват яйчниците, защото после се премести точно в яйчниците, та чакам, ама нищо.
На теб ти желая да е точно това.

Да регресира, означава, че загива и организмът се подготвя за следващия цикъл.


Голдънче, айде да ти свършва и се хващайте за работа, да знаеш поне защо не отиде в Египет Wink

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 10:21 от Дара

# 17
  • Мнения: 1 925
Здравейте, сладурки ! Аз да ви се оплача, днес ставаше 7-ми ден от закъснението, но... ми дойде...  Cry и ми е много гадно, така се надявах... уфф.. Cry надявам се другият месец да имаме положителен резултат от теста, ако не стане почвам с мерене на Т и ще имам сигурно доста въпроси...
Пожелавам на всички ви  EFP newsm32 1stroller и повече luvbed

# 18
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен!
Минавам забързо щото няма какво интересно да споделям. Много съм спокойна този месец. Учудващо даже! newsm78 Но пък ми е добре. Правим си лИбоф с мъжлето, е гледам да не пропускаме  Wink ...пък дано стане този път  Praynig
Stra4iatela, съжалявам мила, че ти е дошло Sad Другия път ще успеете! Стискам палци! Peace
Светли, да се оправяш бързичко и дано тези болки да са от бебенце, а не от нещо неприятно. Heart Eyes
Голди, като има какво да показва една красива жена трябва да не се притеснява и да има самочувствие. Носи си секси дрешките да се чувстваш добре!  Flutter Пък татковците са си такива.  Wink И....като нищо ще долетим с мъжо. Благодаря ти, че си толкова мила и отзивчива!  bouquet
На всички дето имат нужда от стискане на палци, да знаете, че нема да ги пускам мойте Mr. Green
Весел пролетен ден и много целувки от мен!  bouquet

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ей го и ВВЕНКОВЧЕТО, за което ми беше домъчняло. Браво миличка, че не живееш само с мисълта за бебе и съзнанието ти се е успокоило! Това е най-хубавото нещо, което можеш да направиш!
   Даре, верно да свършва тази гадина и пак да започваме. Момичета, един съвет ще искам. Лекарката , която ми проследи /липсата на/ овулация и видя фоликулите, ми каза на 2-ри ден от цикъла да отида и да види дали всичко се е спукало. Сега на мен първо ми е кофти в това състояние да ходя и да ме гледат /тя каза да не се притеснявам, ама на мен ми е гадно/ и второ - защо иска да ме види? Ако не са се спукали какво би направила тя??? Да не вземе само да ме наплаши и да се гипсирам, защото вече множко ще ми дойде още една лоша новина! Да ходя ли???
  Blush

# 20
  • Мнения: 14 489
здрасти и от ме3н мили дами
много сажалявам за лелката страчиатела
и светли според мен нищо не би навредило да идеш на доктор върви върви
стискам палци на всички стискайте и на мене плиииис

# 21
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен,кралици Hug

И аЗ 4акам да се мине тая седмица,та да си направя тест..Дано тоя път да няма лелка.Стискам палци на другите 4ака6и моми4ета Peace
От днес е пролет по немския календар,ама няма и помен от нея.. Tired
Приятен ден и много настроение. Heart Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Благодаря ви за съветите  Hug
В крайна сметка сега е доста търпимо, имам съвсем лека болка по средата, където е матката, и леко към яйчниците.
Реших да почакам до довечера. Мога и в 17.30 да ида на лекар, ако болката се усили. Ако остане така ще изчакам.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Голди, отиди, щом ти е казала лекарката. Може, ако не са се спукали, да ти изпише нещо да се пукнат и да почнете на чисто тоя месец. Няма да се гипсираш, не бой се!
Страчиатела, сори за лелката. Дано другия път причината за закъснението ти да е 9-месечна!
Сладурка, стискаме палци!

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Лекарката е на конгрес в до Четвъртък и чак Петък ще е на работа! Хип хип УРААААААААААА!!!  Ще дишам спокойно до тогава. Е, вместо да отида на 2-ри ден, ще отида на 5-ти, предполагам няма кой знае какво значение!
ЛЕИЧКА, туй е за теб!

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Голдънче, мерси за красивото пролетно букетче! Аз пък ти изпращам това
Само да не ни бият модераторките, че вмъкваме много картинки в темичката Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 768
Гера,не zнам дали 6е иЗтрая до 26 беЗ да си направя тест..Мисля на 24 сутринта да се тествам,демек петък.
А ти?
П.С. Желая ти  EFP Praynig

# 27
  • Мнения: 806
Привет кроасанчета Mr. Green
Нека тази нова седмичка, носеща пролетта ни донесе и само хубавки новинки  bouquet
Светли, дано всичко е ОК и това да е подарък от прелетните птички   Hug
Голдънче, вярно е че в токива случай е неприятно но лекалката си е лекарка и би било хубаво да отидеш , но щома я няма стискаме палци да се спукат и да стане baby_neutral Wink
Страчиатела, съжелявам зя посетилата те лелка, но както обичам да казвам нов месец - НОВ СЕЗОН - нов късмет Hug
Вени, браво миличка за спокойствието,много късмет през този месец и Дай Боже накрая baby_neutral
Късмет и на всички ни-и на тези чакащи да направят тестче и на другите/като мен/ чакащи ову-то.
За протокола - лелката ми си замина и сега имам една такава усмивкаааа Mr. Green Laughing Mr. Green и ще се залавяме с мъжо а дано да стане бебчо през моя месец baby_neutral
Прегръдки и мноооого  Joy весело Joyнастроение Joy през днешния слънчев понеделник Sunglasses

# 28
  • Мнения: 1 950
Здравейте скъпи момичета Laughing
Най-накрая се домъкнах до компютъра и с нетърпение отварям форума Laughing
Искам да ви благодаря за прекрасните пожелания от миналата седмица Hug
Иначе изкарахме едни страхотен рожден ден в четвъртък, а в събота още веднъж за затвърждаване, та големи празненства си бяха, така и не можах да почина, ама явно не ми е писано  Laughing
Докладвам, че ми дойде, което леко ме разстрои в петък но после се стегнах и сега само чакам да мине и да му мисли Стенли  Laughing
Радвам се, че вие сте добре, а заглавието на темата е страхотно  Laughing

Хубав ден и седмица ви пожелавам   bouquet

# 29
  • Мнения: 998
 Здравейте и от мен, пожелавам ви много хубава седмица!

Гера,не zнам дали 6е иЗтрая до 26 беЗ да си направя тест..Мисля на 24 сутринта да се тествам,демек петък.
А ти?
П.С. Желая ти  EFP Praynig



На мен трябва на 25 да ми дойде, но и аз едвам изтрайвам вече!  Ако искаш може и двете на 24 да се тестваме!
Пожелавам успех и на двете ни!

Общи условия

Активация на акаунт