Педиатър GP Бургас

  • 2 707
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета,
Аз съм от Бургас, но раждах и двете си деца в София и съответно GP-то ни е там. Сега търся добър педиатър GP, който подкрепя късното захранване, изключителното кърмене, не дава АБ за щяло и нещяло и дава направления, ако може и да е хомеопат Smile. Споделете своя опит с GP-тата. Има стара подобна тема но не мисля, че информацията е актуална, затова пускам нова тема.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 700
здравей аз родих преди 2 седмици и записах малкият при д-р Чепилева  в 4 та Поликлиника.доколкото знам тя е добър специалист също и д-р Спиридонова пак в 4-та,а за Мбал-а д-р Димитрова са доволни повечето майчета дето познавам.не знам колко отговарят на твойте критерий трябва пак да питаш.ако има и други майчета да кажат свои мнения.

# 2
# 3
  • Мнения: 5
Здравейте,
Благодаря за отговора. За д-р Димитрова наистина има много позитивни мнения. Аз ходих при нея, но тя каза че не води детска консултация и не е GP. Не се сещам къде е тази 4-та поликлиника. Сега намерих една д-р Радостина Ганчева, която е на бул. Демокрация, но за нея има както много хубави отзиви и много лоши. Днес ще ходя при нея да се срещнем и ще видя дали е това, което искам. Иначе д-р Димитрова ми препоръча и д-р Янева, която е била мой GP допреди да отида в Сф, но четох също че детската консултация в 3-та е пълна лудница и много народ имало, влизали по няколко деца... което ме отблъсна.
Поздрави
Ани

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ани,при моята лична лекарка няма струпване на пациенти и чакане с часове,но тя работи само първа или втора смяна и ако е първа примерно няма кой да ни прегледа след обяд,нощни дежурства има в Света София от 7 вечерта до 7 сутринта и в празнични и почивни дни,талони има само в началото на месеца или ако сме се уговорили,талон за педиатър обаче дава винаги

# 5
  • Мнения: 5
А коя е твоята лекарка? Тя педиатър ли е? Доволна ли си?

# 6
  • Мнения: 5
Аз ходих при тази Ганчева,но изобщо не останах очарована. Коридора беше пълен с народ, там явно работи и мъжа и,който е АГ и само като видях магарето в кабинета му (от соца) направо се изнесох. След което отидох до трета поликлиника, но там пък Янева я нямаше. Накрая отидох до Лекарска къща Възраждане, където е др Караджова. Там  в интерес на истината ми хареса обстановката. Чела съм и хубави и лоши отзиви за др Караджова, но за сега се насочих натам да се запишем. Ако някой има мнение за там моля споделете.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Точно доктор Ганчев се опитваше да ме спаси от премахване на матката и яйчниците,помогна ми да получа безплатно по каса скъпоструващо лекарство,просто е добър човек,на когото съм много признателна.
Моята лична лекарка се казва Татяна Иванова,работи в кооперацията до Мак Драйв,на четни дати е преди обяд,на нечетни след обяд,ако искаш говори и с нея,аз съм доволна

# 8
  • Мнения: 1 700
4-тa поликлиникa е в Слaвейков чaк.понеже живея тaм и ми е нaй-близо .мисли зa вaриaнт ,които е близо до домът ти зa дa реaгирaш бързо aко имa нещо с бебето.

Общи условия

Активация на акаунт