Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~470~

  • 29 560
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Аз и други любимци си имам,гледала съм толкова много ooooh!Обаче само за няколко месеца и после интереса ми битти Laughing
Аси и Демир Heart Eyes Менекше и Халил Heart Eyes Бехлюл и Бихтер Heart Eyes Неджля и Джем Heart Eyes /тях може и да не сте ги чували Laughing/
Обаче ФЕмир  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes са ми най-най.

Знам,че ще има и още...обаче трябва време...търся,докато намеря Joy

# 706
  • Мнения: 27 662
 На мен от изброените ми харесват Бехлюл и Бихтер     от испанските си имах харесвана екранна двойка  Хуан и Норма от трима братя , три сестри     и песента към сериала  ми харесва

# 707
# 708
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 485
Марги, аз знам кои са Неджля и Джем, макар че гледах Листопада от средата нататък! Много плаках когато Джем умря толкова нелепо, тогава за пръв път видях и Фахрие Евджен- красива двойка бяха с Къванч Късавълъ!
От изброените от теб освен разбира се любимите ми ФЕмир, най са ми Бихтер и Бехлюл!

Вече от години не успявам да си харесам екрана двойка, а от там и сериал.... Пренасищане ли се получи при мен, историите ли не са достатъчно смислени и завладяващи( не съм гледала чак толкова сериали) но е факт- поглеждам и интереса ми се изпарява много бързо ooooh!



Отдавна не бях го гледала! Ама готин- мъж та дрънка, сексапилен! В тъпото, набедено за чудо дизи, приключило наскоро и помен нямаше от такова излъчване! Naughty

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 21:41 от Беллора

# 709
  • Мнения: 21 201
Марги, аз знам кои са Неджля и Джем, макар че гледах Листопада от средата нататък! Много плаках когато Джем умря толкова нелепо, тогава за пръв път видях и Фахрие Евджен- красива двойка бяха с Къванч Късавълъ!
От изброените от теб освен разбира се любимите ми ФЕмир, най са ми Бихтер и Бехлюл!

Вече от години не успявам да си харесам екрана двойка, а от там и сериал.... Пренасищане ли се получи при мен, историите ли не са достатъчно смислени и завладяващи( не съм гледала чак толкова сериали) но е факт- поглеждам и интереса ми се изпарява много бързо ooooh!
+1......

С изключение на Завръщане(гледах от-до и КСШ) и двойката Съла-Боран ни Дизи, ни екранна двойка ме грабнаха, но за себе си знам каква е причината, и тези дни я споделих(да не се повтарям).
Иначе моите любими екранни двойки са: ФЕмир(и не защото са единствени, и неповторими, а защото са ми първата екранна двойка, и първия сериал, които гледах онлайн, и с тях опознах, и изживях всички всевъзможни вълнения присъщи на онлайна+в добавка и това, че заради сериала, и ФЕмир се регистрирах, и прописах във форума), Боран-Съла, Мехмет-Инджи, и Демир-Аси.
И аз знам кои са Неджля и Джем, и аз много се разстроих когато Джем умря. Confused

# 710
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Марги, аз знам кои са Неджля и Джем, макар че гледах Листопада от средата нататък! Много плаках когато Джем умря толкова нелепо, тогава за пръв път видях и Фахрие Евджен- красива двойка бяха с Къванч Късавълъ!
От изброените от теб освен разбира се любимите ми ФЕмир, най са ми Бихтер и Бехлюл!

Вече от години не успявам да си харесам екрана двойка, а от там и сериал.... Пренасищане ли се получи при мен, историите ли не са достатъчно смислени и завладяващи( не съм гледала чак толкова сериали) но е факт- поглеждам и интереса ми се изпарява много бързо ooooh!



Отдавна не бях го гледала! Ама готин- мъж та дрънка, сексапилен! В тъпото, набедено за чудо дизи, приключило наскоро и помен нямаше от такова излъчване! Naughty
Готин е  smile3521 Пък нека го раздава "манекенче с детско изражение" Laughing
Във феномена е по-мъжествен Naughty,ама пък в сцената с трошенето на вече строшения джам се хилеше като зелка hahaha

ПП Листопад съм го гледала от самото начало.Така ми доскуча по едно време ooooh! Обаче заради Фахрие и Къванч продължих.Страхотна двойка бяха Heart Eyes Как плаках,когато Джем умря Cry
Сериалите с тежък финал ги помня,останалото е вятър.Ако ФЕмир бяха приключили с цветя и рози,Фера с дете на ръце,нямаше още да ги коментирам Laughing

# 711
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Привет  wavey

Ча леко приведен ходи и това не ми харесва Naughty  А Лейля Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-сладурка Heart Eyes

# 712
  • Мнения: 21 201
 wavey wavey wavey

Усмивката му, косата му, лицето му, мекиците му, hahaha а сега и стойката не Ви харесва. newsm09 smile3506


http://lebanonawards.com/index.php/sexiest/turkish-male

# 713
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
За мен специално няма угодия hahaha
Ама я как Чачко плътно застанал зад Енгин в класацията newsm53

# 714
  • Мнения: 16 938
Ама те много готини в тая класация. newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

# 715
  • Мнения: 27 662
 Hug Hug Hug Hug    Добре е на видео репортажа и станал разговорлив   патрона  Mr. Green  само якето дънковото нещо не ми  допадна ма сега е  на мода   . Един усмихнат естествен истински Ча  гласчето   и смеха  Flutter Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes https://instagram.com/p/4b1eRfE0E9/?taken-by=cufansir

# 716
  • Мнения: 27 662
 И аз отдавна  не съм гледала клипа с звяра Емко   Mr. Green  греховен  мачо  а тръпчинките на кръста  Mr. Green Blush  как  притисна Руята    и почна  Mr. Green той искаше да отмъсти  но това отмъщение после    му изигра лоша шега  #2gunfire    Сега ги  мачка Ча и жените викат  още , още   #Silly tooth

# 717
# 718
  • Мнения: 27 662
https://www.youtube.com/watch?v=TQkRre6-W_w  песента си е на фемир , други не мога си представа на песента Бени унутма  Naughty

# 719
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 485
Heart Eyes
Йееее, май не съм я виждала newsm78

Общи условия

Активация на акаунт