Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~470~

  • 29 562
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
И още един превод, малко по-подробен:

Цитат
Интервью с Фатихом Аксоем продюсером сериала «АФК» от 09.07.2015 г. АСТАНА TV
Фатих Аксой: «Сериал АФК показывают во многих странах, теперь - в Казахстане. В скором времени сериал будут показывать в странах Латинской Америки. Сценарий понравился, поэтому согласился снимать этот сериал. Хотя до этого сериалы не снимал»

Фатих Аксой сказал, среда, откуда вышла Фериха ему хорошо знакома, т.к. он сам вышел из очень бедной семьи. Все ему было близко и понятно. Учился в престижной школе, где учатся дети богатых родителей. В отличие от Ферихи он не лгал, не скрывал свое происхождение.
По первоначальному сценарию концовка сериала не такой должна была быть. Но Хазал Кая в начале второго сезона предупредила, что она уйдет на другой проект. Он уговаривал ее, но она была не преклонной. Пришлось переписать сценарий и концовку сделать печальной. Третий сезон Путь Эмира назвали, отсняли всего 13 серий. Фатих Аксой не сказал, почему не досняли Путь Эмира. По-моему это скорей всего связано со скандалом с наркотиками в начале 2013 г. Тогда, наверно, просто прекратили съемки и объявили, что проект закрыт.
Хазал Кая сказала, что она ушла на другой проект, потом сожалела, но пути вернуться назад уже не было. Очень скучала по коллективу АФК.
Еще Фатих Аксой сказал, успех сериала АФК обусловлен огромной заслугой исполнителей главных ролей Хазал Кая и Чагатая Улусоя. Хазал Кая известная талантливая актриса. Чагатая Улусоя заметил на конкурсе Лучший модель Турции 2010 помощник Фатиха Аксоя и позвонил ему, сказав очень красивый парень. На следующий же день пригласили Чагатая на беседу. Действительно оказался красивым парнем. Фатих Аксой предложил ему роль богатого парня Эмира Саррафоглу. Чагатай Улусой был неопытным, поэтому я немного беспокоился, однако он оказался очень трудолюбивым и блестяще справился с ролью
Шикалкави нещо Фатих бей Naughty аз помня че през април 2012 обеща пред студентите в университета в Измир, че финала ще е щаслив, това беше само 2 месеца преди финала, а не в началото на втория сезон!В началото и идея са нямали да правят трети сезон- за него решават през април 2012 г!
Хареса ми това за красотата на Ча Heart Eyes

Проф, относно, твоя пост - за съжаление имаше такива слухове, но се чуха на по-късен етап, някъде към втория сезон! Peace Първоначално са били предвидени 39 епизода или поне Хазал е подписала за толкова, но се затръшкала че не иска да продължава нататък- увеличили са и хонорара и е подписала до 65-ти!  Peace Допълнително са удължили с още два до 67-ми! Може би това са преговорите и вечерята в скъп рибен ресторант за които говореха че са забелязали Фатих Аксой и Хазал! Thinking През времето на последните два епизода, вече е трябвало да работи по новия си сериал, но някак са успели да предоговорят нещата за да работи тези допълнителни две седмици на сета на АФК smile3506
А за златния характер  Mr. Green и че Хазал е роза с бодли и ние неведнъж сме коментирали Crazy Ама някои мъже си мрат за такива остри мадами, та това че патрона редовно заФалва тоз характер......ми харесвало му е малката да го строява в две редици newsm47 Я после като я нямаше наоколо как излезе от строя newsm09
Мисля че, макар че от този превод не става така ясно, Фатих Аксой е казал че е избирал между две актриси, а не че на каста са дошли само две!И аз съм го чела това за Джейда...На един каст само за една роля обиковено ходят доста актьори, всеки мениджър който чуе че има каст и гледа да пробута протежето си, та мисля че избора е бил по-голям но Фатих Бей казва че е спрял око на две, като в крайна сметка от тези две е предпочел Хазал Peace

А и всеки гледа на нещата от собствената си камбанария, бай Фатю, че Хазал му е скъсвала нервите, а Хазал... кой я знае как....
Имам чувството че актьорите са били разделени на лагери newsm78 Вахиде например много си обича Хазал, Дениз също, опитвала се е да ги помири с Аху Сюнгюр! Помните ли онази статия от миналото лято че някой е искал ролята на Вахиде и я е получил! Ролята всъщност не, но подобна по значение  и продължителност като екранно време-  Айшегюл Чидамлъ, лелчето на Ферка!Интересно че Вахиде се събира да се види само с някои от колегите и не беше и на сватбата на продуцентската щерка Wink
Навремето до последно се говореше че ще влезе в следващата серия, после в следващата и така до финала-  така и не стана- и там имаше някакви скрити войни.....
А на Айшегюл Чидамлъ някак изведнъж и порасна работата и двете с Ахуто бяха в третия сезон, дефакто едната само се возеше в една кола и крещеше по телефона Емир... Емииир, а другата правеше чай и се заяждаше с бавачките на внук си......Каквото с тях такова и без тях щеше да е, но май някой им е бил благодарен за подривната операция по оплюването на Хазал из медиите!

Истината е някъде по средата, нито Хазал е толкова черна, нито Бай Фатю толкова бял колкото се опитва да се изкара Peace  Както казах имам спомен за една снимка след финала, там където Бату подкрепяше Хазал, буквално я удържаше да не се свлече, личеше си че сбогуването направо я беше разбило!

ПП Сори за обема, понякога така става, днес почивам  и ей на, немоА се запра Embarassed

# 691
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 692
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Белл  Hug, Ирче  Hug мерси за интервюто и преводите!        bouquet   

Лято е  newsm08  smile3503

# 693
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Здравейте  wavey

А за златния характер  Mr. Green и че Хазал е роза с бодли и ние неведнъж сме коментирали Crazy Ама някои мъже си мрат за такива остри мадами, та това че патрона редовно заФалва тоз характер......ми харесвало му е малката да го строява в две редици newsm47 Я после като я нямаше наоколо как излезе от строя newsm09

Имам чувството че актьорите са били разделени на лагери newsm78 Вахиде например много си обича Хазал, Дениз също, опитвала се е да ги помири с Аху Сюнгюр! Помните ли онази статия от миналото лято че някой е искал ролята на Вахиде и я е получил! Ролята всъщност не, но подобна по значение  и продължителност като екранно време-  Айшегюл Чидамлъ, лелчето на Ферка!Интересно че Вахиде се събира да се види само с някои от колегите и не беше и на сватбата на продуцентската щерка Wink
Навремето до последно се говореше че ще влезе в следващата серия, после в следващата и така до финала-  така и не стана- и там имаше някакви скрити войни.....

Истината е някъде по средата, нито Хазал е толкова черна, нито Бай Фатю толкова бял колкото се опитва да се изкара Peace  Както казах имам спомен за една снимка след финала, там където Бату подкрепяше Хазал, буквално я удържаше да не се свлече, личеше си че сбогуването направо я беше разбило!

По ирония на съдбата ли,какво ли-ама точно така стана Laughing Обаче излизането от строя го свързвам и с липсата на Баръш. Пък и с непрежалимата колежка са се разтоварвали по друг начин-шеги,закачки,пуфкали са си общи цигаретки...и те така Mr. Green Оставиха ги Ча и Юсуф сами и рибки тръгнаха да ловят  ooooh!

И аз мисля,че са били на лагери Peace Аху има много общи снимки с Ча,той с всички се е разбирал добре Wink Миналата година,Май месец мисля newsm78 излезе снимка на Аху,Айшегюл,Пелин Ермиш и Нешем Акхан.По-късно на Вахиде,Мелих и Хазал.

Дааа  smile3521 Свят като цвят-невъзможно е да преобладава изцяло бялото,нито черното.


...дублирането на Яман  Sick ... интонацията е все едно на отегчен чичко, а уж кандидат-студент дублираме.  ooooh!  Оправдавам само дублирането на Сера, че не мога я трая как мрънкя и заваля.  Naughty
А, тя в момента интонацията не е много както трябва,но после ще видите Laughing,като и на външен вид си стане омърлушено и отегчено от живота чиче  Laughing тогава този гласец ще му е от подходящ,по-подходящ Naughty Посренай е що-годе добре,поносимо е...ама шЪ остане ли до края кой да гледа питам аз Thinking
Сестра ми похвали 1 еп.,харесало й било...Снощи обаче нещо почна да се отмята  hahaha

# 694
  • Мнения: 16 938
Бел  Hug Ирче  Hug благодаря за преводите и интервютата. Hug Hug Hug

# 695
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Heart Eyes

Страхотно изглеждат един до друг!

Марги, освен изброените неща и са си хапвали заедно, Хазал нали го каза в едно интервю, а и сваляха и качваха килограми в синхрон Mr. Green

Ирче мерси за клипа Party

# 696
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Много сполучлив фотошоп  Peace

# 697
  • Мнения: 21 201
Heart Eyes

Страхотно изглеждат един до друг!

Марги, освен изброените неща и са си хапвали заедно, Хазал нали го каза в едно интервю, а и сваляха и качваха килограми в синхрон Mr. Green

Ирче мерси за клипа Party
Hug.............Hug

Аууууууу, прелестно стоят един до друг Heart Eyes пък не сме могли да прежалим Непрежалимата друг път, #Crazy дръжки. Peace На хубава Чачова партньорка няма как да кажа, че е страшилище, Peace харесвах го и с тази в АО и с Гизем в ПЕ.

# 698
  • Мнения: 27 666
 Hug wavey   Мерси за превода на  интервюто на Фатих    bouquet Хазал е магарешки инат ! За какво и беше да подписва за нов сериал с онзи грозник  Sick Naughty  Сериала така или иначе го спряха  и на Джейда по това време вървеше нов сериал и той беше спрян ! Само Чаатай се задържа но   се измъчи  а за пиара на негов гръб   още повече   беше употребен   !   #2gunfire но той си е виновен  заради договора или заради друго  но търпеше !   Хазал и Чаатай са правили много неща заедно Ча го е казвал ! Peace имаха един и същи треньор на пилатес пафкали са  на сета   и  може да са имали и романтични  нощи .Mr. Green newsm53 Хазал ги е прайла на луди и Фатих и Чаатай.  На Ча му е харесвало да го прай на луд с характера си  Mr. Green   и Емко  подлудяваше Хазала   и Ча Mr. Green Simple Smile 
 Марги  Hug  и аз мисля , като теб сега дублажа на Ча  е   Sick но като стане състарен чичо във втория сезон и ще е тамън дублажа  Mr. Green tooth

# 699
  • Мнения: 27 666
   Ще видим  как ще играе в филма партньорката    на колажите стоят добре  да не избързваме   !  малък Ча  Mr. Green Мирно , строй се  ! Joy

# 700
  • Мнения: 27 666
 трябва да го прочетете   не за друго а да се посмеете комикси може да се направат от статията   Брово ! Hands Clap rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo  Сера го накарала да забрави смущението , като ги целувал hahaha нали е срамежлив  http://kliuki.ws/chaatai-ulusoi-tate-e-ot-balgariya-10-nesta-koi … e-znaete-za-nego/

# 701
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Heart Eyes

Скрит текст:
Страхотно изглеждат един до друг!

Марги, освен изброените неща и са си хапвали заедно, Хазал нали го каза в едно интервю, а и сваляха и качваха килограми в синхрон Mr. Green

Ирче мерси за клипа Party
Hug.............Hug

Аууууууу, прелестно стоят един до друг Heart Eyes пък не сме могли да прежалим Непрежалимата друг път, #Crazy дръжки. Peace На хубава Чачова партньорка няма как да кажа, че е страшилище, Peace харесвах го и с тази в АО и с Гизем в ПЕ.
Да,определено са хубава двойка Heart Eyes,ама как не ги спретнаха в дизи Crossing Arms
На кой както му изнася,така тълкува нещата Наде Peace

С Непрежалимата бяха страхотни-като игра и чисто естетически.ФЕмир са първите,които трайно ми приковаха вниманието-вече цели 2 години.Това обаче в никакъв случай не означава,че до дълбока старост Ча и Х трябва да си партнират /е,аз очаквам едно игрално филмче поне Mr. Green/.
Та в този ред на мисли-ако следващият им партньор/партньорка си заслужава вниманието ми,ако историята,която пресъздават ме плени-ще гледам,защо не Wink Ама тръгнали У лЕво и У дЕсно да се смеят и търкалят как даже Баба Яга бихме се навили да гледаме с Патрончика,ама не и Посренай ooooh! Вероятно щото е ЗвиздЪ завиждаме  tooth

Примерно АШК с Хазал почти ми беше харесал,в Марал пък такива нежни сцени има /Арас-не е зле,но ще се оправи Mr. Green/,че на моменти ми иде да го загледам,но в момента съм и физически и психически пренатоварена.Не ми се гледа нищо.
В АО  Heart Eyes и Чачо,и момичето!
В ПЕ-много хубава двойка с Гизем бяха Peace
Ако евентуално си партнира с Берен също ще са страхотни,отсега предусещам Heart Eyes

Ако СС си е спечелила неодобрение,то е точно заради качествата й на актриса.Да не си мисли някой,че е заради красУтата и от страх,че не можем да опазим Чачо Naughty


# 702
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Сера го накарала да забрави смущението , като ги целувал hahaha нали е срамежлив 
newsm62 Смутен,смутен-колко да е смутен newsm78 как ги награбваше партньорките преди Сера...
и те него hahaha

И според мен  Peace

# 703
  • Мнения: 27 666
 Марги  фемир си остават номер едно за мен    никой друг сериал и екранна двойка не са ми    докоснали душичката , само фемир успяха   Фемир , фемир     Heart Eyes newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 704
  • Мнения: 27 666
  Смутен  Mr. Green  а звиздътЪ    не знае кво е смущение  на пейката ще го  награби Яманко   hahaha

Общи условия

Активация на акаунт