Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~470~

  • 29 593
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Много сладка снимка нали, как я е нагъчил, Mr. Green  че и я целува по бузката! Коя ли е, дали не е въпросната Мелек, чието име си е татуирал от вътрешната страна на китката, а после  изтрил newsm78

# 676
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

Премиерата на филма ще бъде на 14.02.2016..След игралният филм започва снимки в Хюрем Султан (Великолепният век ) и така 39 епизода, точно до лято 2016 !  ooooh! #Crazy #2gunfire   от една фен страница го копирах  начи Ча ще бъде дълго с брада и чалма дано не е вярно това за сериала   Praynig Енгин като мениджър трябва да  каже да опровергае  или да потвърди стига  вече ! 
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImboДа ви е честито Mr. Green при рускините пише че е потвърдено Peace ма низнам от кой Peace
Нееее  smile3514
Ренко,ти не се смей Naughty

# 677
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
При рускините пише много глупости, но не слагат източниците, така че нищо не се знае все още- щом не е лумнал Т, най-вероятно нищо не е потвърдено!
В момента са заети да разглеждат въпросната снимка, накрая се успокоиха че не можело да е Ча, щото момичето не било СерИтУ и сега са хепи hahaha Ква Сера ги гони преди 3 -5 години е друг въпрос hahaha да не говорим че се успокояват че снимката за пръв път била пусната миналия май- и какво от това питам аз, ако е Ча, то вероятно кадъра е от преди 5-6- години! Peace

# 678
  • Мнения: 1 786
Внимание, Внимание!  smile3535

Гледам ПО.  Mr. Green Ми то Ча си е направо хубав - как намига на сополана и как плува у басейнчитуууу, иде ти да си хавлия.  Mr. Green

Ама то и на времето по това време на епизодите още имах мерак да го гледам.  Mr. Green

# 679
# 680
  • Мнения: 27 903
При рускините пише много глупости, но не слагат източниците, така че нищо не се знае все още- щом не е лумнал Т, най-вероятно нищо не е потвърдено!
В момента са заети да разглеждат въпросната снимка, накрая се успокоиха че не можело да е Ча, щото момичето не било СерИтУ и сега са хепи hahaha Ква Сера ги гони преди 3 -5 години е друг въпрос hahaha да не говорим че се успокояват че снимката за пръв път била пусната миналия май- и какво от това питам аз, ако е Ча, то вероятно кадъра е от преди 5-6- години! Peace
тия нормални ли са  Сера  hahaha снимката е или от АФК или  преди АфК  Peace   те  продължават че са заедно нищо че това не е вярно блажени са вярващите ! Joy  на тези снимки съм виждала татуто на Мелек . Снимката  кой ги е пуснал     от университета ?

Последна редакция: чт, 09 юли 2015, 20:44 от femmi2

# 681
  • Мнения: 27 903




zarani



Фарах ще се снима в нов игрален филм под режисурата на Йълмаз Ердоан, с който работи три години по-рано по "Сънят на пеперудата". В него Йълмаз ще разкаже историята на леля си, самият той ще влезе в ролята на дядо си. Освен Фарах във филма ще участва и младата актриса Гизем Караджа (Надежда за обич). Някъде бях чела, че тя е с български корени.
Снимките се очаква да започнат през следващите дни в Köyceğiz, провинция Муула или Мугла, както съм чувала да го наричат понякога, макар че според мен правилно е първото.

http://www.ucankus.com/detay/139634/ozel-haber-teyzelerinin-film … edesini-oynayacak цитирам  от темата на Ерко Еркан Петтекая там  влизам 

# 682
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Eeee най-после и Фатих Аксой да измъца нещо- преди малко свърши интервюто с него!


Цитат
Девочки посмотрела " Дневники Ферихи", интервью давали Фатих Аксой и Аху Сунгур. В Казахстане оказывается покажут бред под названием " ПЭ"😬. Фатих бей хорошо отзывался о Чаге. Сказал что не может понять такая слава как только не вскружила голову молодому парню. Еще он сказал что Хазал отлично сыграла Фериху что у них очень схожие характеры. Сказал что у Хазал тяжелый характер. Вообще на роль Ферихи претендовали 2- ое актрис и он выбрал Хазал, что важно было не просто прочесть сценарий и сыграть а вжиться в эту роль. Он признал что популярность сериала во многом обязана Хазал, но тем не менее он очень обижен на нее. Что она много раз хотела уйти из сериала и ушла на пол пути... Оказывается Хазал хотела уйти после первого сезона, и ее уговорили . А Аху Сунгур как и полагалось очень хвалила Чагу, сказала что очень любит его, и как не странно Хазал она тоже хвалила, сказала что у этой актрисы есть и красота и ум и талант. На съемки ей тоже приходилось идти с телохранителями😃, но только ей проходу не давали не фанаты а антифанаты 😂. Говорит вся молодежь Турции полюбили Фериху и ненавидели меня.

Ой ой ой Хазал била с тежък характер! Отивам за още!

# 683
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел,мерси  bouquet Бърза и навременна реакция от твоя страна Laughing

И какво излиза-Хазал била с тежък характер и с Фериха имали прилики Laughing 2 били претендетките за ролята,но избрал Х  newsm53 Ама тя като капчица бе,пък Ча силен,мъжествен...Понасяше си я на ръце с лекота Wink Добър подбор Peace

Така ме заинтригува прочетеното,ще се радвам ако има и още  smile3508

# 684
  • Мнения: 21 201
Днес слънцето яко напече хората не само навън. Mr. Green tooth
Мен не ме бърка в какъв сериал, ще участва Ча, след ПО и партньорката му(затова и го зарязах още в началото) мога да понеса всичко, Laughing а ако не ми хареса просто, ще го отсвиря.
На мен момчето на снимката не ми мяза на Ча.

# 685
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Ми аз откога го дебна това интервю Mr. Green Утре сигурно ще има по-пълен превод Peace
Много ми е любопитно коя ли е била другата претендентка за ролята Mr. Green
Но Хазал наистина не си знае интереса и не си цени ценните роли! Искала да излиза от печеливш сериал, а след него в какви незнайни халтурки се забучва  Crossing Arms Нямам думи!  ooooh!

# 686
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Малко фантасмагорични ми се виждат някои неща. Wink Как толкова години нито веднъж не се чу и не е ставало въпрос Хазал да си тръгва още след първи сезон, а сега бай Фатю ги замятал едни ... ooooh! Май рускините нещо не са разбрали. И сега на кого да вярвам за Хазалкиния характер? Mr. Green На Фатю или на Чачо, който години наред все характера на колежката възхваляваше?! hahaha
Другата претендетка за ролята мисля е била Джейда. Първоначално са я поканили за проби за ролята на Ферия, но й предложили Ханде или тя харесала Ханде ... позабравила съм вече как точно беше, но го имаше в едно нейно интервю.
Разбира се Фатю може да говори и за някой съвсем друг човек.

Аз днеска олигофренията не я гледах, че имах работа на терасата, но чувах откъслечно телевизора. Ама много е скучен дублажът! Един такъв монотонен, безцветен, приспивен, старчески ...каквото още ви дойде на ума. Rolling Eyes Липсва му живец. Особено дублирането на Яман  Sick ... интонацията е все едно на отегчен чичко, а уж кандидат-студент дублираме.  ooooh!  Оправдавам само дублирането на Сера, че не мога я трая как мрънкя и заваля.  Naughty Обаче не съм чула още всички от по-главните герои. Може на някой да са му улучили подходящ дублиращ. И другият проблем ми е, че няма отчетливи разлики в гласовете на дублиращите. Аз от терасата изобщо не можех да разбера, че си говорят всъщност различни герои. Мислех, че е само един.  Shocked Confused

Много сладка снимка! Heart Eyes На мен ми се върти нещо, че е от АО. Там нали си спомняха как от деца и ученици са мечтали да станат летци. Може да е някой такъв заснет, но неизлъчен спомен. Чачо е бил само с пръчове на училище, а в университета едва ли са размятали училищни учебници. Thinking

# 687
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Бел, ти един път викаш фантасмагории пишат рускините, а в следващия им вярваш на преводите за интервюто, от къде си сигурна, че пак не са измислица  Thinking
Добро утро  Hug Hug 

# 688
  • Мнения: 6 105
Добро утро Hug Ирче  Hug
Исторически?Ча нямаше ли да го играе музикант?  Crossing Arms

# 689
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Бел, ти един път викаш фантасмагории пишат рускините, а в следващия им вярваш на преводите за интервюто, от къде си сигурна, че пак не са измислица  Thinking
Добро утро  Hug Hug  

Ирче, вярвам на преводите, когато има оказан източник, но на коментарите в стил този чул, пък онзи видял не вярвам, а там изобилства от такива, горе долу основния рефрен е "Една жена ми каза" - както навсякъде де  tooth
 В случая ставаше въпрос за клюките за новия проект ВВ-Кьосем Султан!Не вярвам докато не излезе примерно официално изявление от Тимс продакшън!  
Горе-долу съм им свикнала на рускините, имам тренинг с някои теми от тук и цитатите им от знайни и незнайни места в Т и успявам да отделям житото от плявата Peace

На интервюто имаше и превод на английски, беше пуснато и в оригинал- не биха посмяли да криволичат много с преводите, макар че  колкото преводачи, толкова и преводи Peace

ПП Вани ще играе музикант в игралния филм, чиито снимки започват на 20-ти юли, а ако има нещо вярно за ВВ-Кьсем султан, това ще бъде сериал! Peace

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 10:50 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт