БАРСЕЛОНА - тема 6

  • 101 519
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 762
Здравейте,
Какви са цените на основните забележителности?

# 736
# 737
# 738
  • София
  • Мнения: 6 592
Аз правих сметка за 2 възр. и 2 деца. около 450 евро. - хоп он/офф за 2 дни, Саграда фамилия, Гюел, Ла Педрера или Батьо, Камп ноу, Аквариум, Тибидабо, Телеферик, зоологическа, Колумб, синия тамвай. Бая е, но си струва.

# 739
  • Мнения: 1 762
Биби, това хоп он, оф, бусче ли е?

# 740
  • Мнения: 13 037
Момичета, пиша от летището, трябваше да излетим в 19.30, но има 4 часа закъснение! Ще кацнем към 2 часа, аеробуса който бях планувала, а другите варианти не проучих добре. Помагайте! С какво най бързо и лесно до пл Каталуня? Освен такси? А всъщост то колко би струвало? Запомних ле 46 автобус е до Есоаня, а после? Нищо ли не ходи директно до Каталуня?

# 741
  • Мнения: 8 926
Момичета, пиша от летището, трябваше да излетим в 19.30, но има 4 часа закъснение! Ще кацнем към 2 часа, аеробуса който бях планувала, а другите варианти не проучих добре. Помагайте! С какво най бързо и лесно до пл Каталуня? Освен такси? А всъщост то колко би струвало? Запомних ле 46 автобус е до Есоаня, а после? Нищо ли не ходи директно до Каталуня?
Embarassed Май не съм разбрала въпроса.
За такси се спрягат цени от порядъка на 30 евро.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 592
Биби, това хоп он, оф, бусче ли е?
Да. Ето сайта: www.bcn.travel/tours/barcelona-hop-on-hop-off-bus-turistic

# 743
  • София
  • Мнения: 6 592
Момичета, пиша от летището, трябваше да излетим в 19.30, но има 4 часа закъснение! Ще кацнем към 2 часа, аеробуса който бях планувала, а другите варианти не проучих добре. Помагайте! С какво най бързо и лесно до пл Каталуня? Освен такси? А всъщост то колко би струвало? Запомних ле 46 автобус е до Есоаня, а после? Нищо ли не ходи директно до Каталуня?
Нощните автобуси май бяха N17 от Т1 и N16 от T2 до пл.Каталуня на 20 мин. Такси ок. 30 евро

# 744
  • Мнения: 13 037
Благодаря, ние сме на терминал едно,  значи търся 17 и той ходи до Каталуня директно?

# 745
  • София
  • Мнения: 6 592
Благодаря, ние сме на терминал едно,  значи търся 17 и той ходи до Каталуня директно?
http://www.emt-amb.com/Uploads/Galeria/1/201401/201401281039478123_N17x2.png ето маршрута. Зависи какво имаш предвид под "директно", ако е без прекачване - да пл. Каталуня му е посл.спирка, но има и междинни.

# 746
  • Мнения: 13 037
Имаш ли представа колко време пътува? Май все пак по- добре такси, че и без това ще стигнем по нощите.
Още нама изгледи да излетим, все се заричам да не пътувам с Уиз! Вече 5 часа закъснява почти....
А аз съм купила билети за утре, за туристик бус, за парка Гюел в 10 часа, изобщо всичко ми се обърка.
Дано да стигнем живи и здрави и с това да се свършат неприятностите.

# 747
  • София
  • Мнения: 6 592
Имаш ли представа колко време пътува? Май все пак по- добре такси, че и без това ще стигнем по нощите.
Още нама изгледи да излетим, все се заричам да не пътувам с Уиз! Вече 5 часа закъснява почти....
А аз съм купила билети за утре, за туристик бус, за парка Гюел в 10 часа, изобщо всичко ми се обърка.
Дано да стигнем живи и здрави и с това да се свършат неприятностите.
1 час. Това го чета в нета. Стискам палци да излетите скоро и оттук насетне всичко да е на 6 ! И нас този полет ни зове след месец...

# 748
  • Мнения: 1 054
Имаш ли представа колко време пътува? Май все пак по- добре такси, че и без това ще стигнем по нощите.
Още нама изгледи да излетим, все се заричам да не пътувам с Уиз! Вече 5 часа закъснява почти....
А аз съм купила билети за утре, за туристик бус, за парка Гюел в 10 часа, изобщо всичко ми се обърка.
Дано да стигнем живи и здрави и с това да се свършат неприятностите.
Бадева им тънките цени на Уиз щом ти прецакват така почивката. Айде ако е обратният полет за Бг, карай ама това 5 часа на отиване и какво обяснение дават- НИКАКВО, нали?

# 749
  • Варна
  • Мнения: 3 969
Може би въпрос на късмет , но на нас УИЗЗ не ни е закъснявал никога.Виж Луфтханза и Суиз са ни закъсявали.Мисля че такси при закъснение няма да ви се наложи.При подобна ситуация ни се е случвало да ни чакат автобуси да извозват до града.И не търсят билети , качва се народа и возят , не знам кой го организира и плаща , авиокомпанията ли , или летището , може и да е застраховател някакъв ако авиокомпанията си плаща и ползва някаква такава застраховка.Да се включва застраховател ми се е случвало при друг аналогичен случай . Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 07:47 от peterky2002

Общи условия

Активация на акаунт