Кредит от банка

  • 2 226
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте изтеглих кредит от 3000 лева от уникредит , лихвата ми е 15.5 процента годишно , договора ми е за 30 месеца , вноската в по 141 лева на месец , общо трябва да върна 4200 и малко , въпроса ми е ако събера парите до 3 месеца по малко ли ще трябва да върна и колко , и дали има глоба ?

# 1
  • Мнения: 3 118
Може да има глоба за предварително погасяване, а може и да няма и тогава ще платите по-малко, заради спестена лихва. Обадете се на уникредит и ги попитайте. А също може да си прочетете договора с уникредит, там най-вероятно го пише.

# 2
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Не глоба, а наказателна лихва, но в договора наистина трябва да пише какво се случва при предсрочно погасяване.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Аз бях теглила 500 лева за 1 година.Вноската ми беше 50 лева на месец.Трябваше да върна 600 лева.Обаче така се случиха нещата,че на втория месец ми се отдаде възможност да ги върна.И какво стана върнах си 600 лева и разни такси платих.Мотаха ме две седмици докато ми закрият сметката.Нямам думи,дано не ми се налага повече.Иначе за стоков кредит съм много доволна,доста неща си взех,но за банков ще бягам по надалеч. Wink

Общи условия

Активация на акаунт