Какво правят жените в менопаузата, когато... 4

  • 145 215
  • 779
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 236
При мен от щитовиднатс пулса скача директно на 120 и нагоре. Пробвай първо с нещо за нерви, и ако няма ефект може би иди на лекар. Макар, че при мен пулса рядко пада под 90.

# 61
  • Мнения: 131
Deva, Lemy, благодаря! Ще направя изследване на хормоните. Макар че миналата година ендокриноложката написа: Перфектни стойности за менопауза. Тогава имах подобни оплаквания, но без ускорен пулс и толкова силно замайване.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 521
Привет дружки!

При мен ужасните топли вълни от зимата към момента са омекотени, има ги, но са по-кратки и не толкова остро изразени.

Цикъл последно началото на май, много оскъден. Преди това през март 2 пъти и ноември - от слаб към оскъден.

ФСХ-то ми е в стойност за менопауза, бях ви споделила в миналата тема.

От скоро обаче ми се отключи и друг симптом - безсъние и тревожност.

Чудя се вече за някакви хапченца, че ненаспиването е много лошо, или да си люскам по едно уиски по-добре?

Вие как борите безсънието?

# 63
  • Мнения: 1 463
За безсънието и безпокойствието взема шуслерова сол №5, а също байкалски шлемник.
При сърцебиене - чай от дяволска уста. Доволна съм от тези средства.

# 64
  • Мнения: 19 547
За безсънието и безпокойствието взема шуслерова сол №5, а също байкалски шлемник.
При сърцебиене - чай от дяволска уста. Доволна съм от тези средства.
Байкалски шлемник и аз взимам и съм доволна. Шуслеровите соли нещо ги недолюбвам, по чисто субективни причини. Взимам вечер понякога и по една таблетка Сладки сънища на Фортекс, доволна съм и от тях. Пия понякога чай от маточина. И йога, гимнастика и движение.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 521
Благодаря на radhika i milittana, ще пробвам този шлемник.

# 66
  • Мнения: X
Вие как борите безсънието?
Със салатка и ракийка ....   Laughing  или чаша вино.

# 67
  • Мнения: 1 780
Вие как борите безсънието?
Със салатка и ракийка ....   Laughing  или чаша вино.


Вчера се мъчих да го  преборя с горната рецепта, но не се получи  Laughing   Нито  с винце, нито с бира ми се приспива.  Освен безсънието, сега и глава ме боли ....

# 68
  • Мнения: 19 547
 Joy  Joy  Joy
Залагай на йогата тогава, там няма махмурлук

# 69
  • Мнения: X
Вие как борите безсънието?
Със салатка и ракийка ....   Laughing  или чаша вино.


Вчера се мъчих да го  преборя с горната рецепта, но не се получи  Laughing   Нито  с винце, нито с бира ми се приспива.  Освен безсънието, сега и глава ме боли ....
Ами, не знам.....при мен има ефект.    Grinning
50 гр ракийка, една голяма салата, 2 часа смях с "Г-жа Букет" и "Новите съседи" и към 22.30 вече съм готова за леглото.

За пловдивчанки:
Скрит текст:
сина ми сега ми показа статия в интернет, между пешеходния мост и моста на панаира в края на юли до края на септември ще правят нещо като плаж на Марица.С басейни, бар, шезлонги, чадъри, сцена с атракции....   Laughing та след цял ден на слънце няма начин да не съм труп вечерта.   Mr. Green

# 70
  • Мнения: 19 547
Love, блазя ти! И за скрития текст също!

# 71
  • Мнения: 1 232
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … bv.96783405,d.bGg     Пробвай с това, на мен ми помага.   

# 72
  • София
  • Мнения: 2 521
Ох, да се оплача....
Скрит текст:
От шлемника се обринах, явно съм алергична.
Взех си 1 блистер деанксит, ама защо ли го взех, не е добре да се пие това хапче и за безсъние не става.
Сега се каня да пробвам мелатонин.

# 73
  • Мнения: 19 547
Ох, да се оплача....
Скрит текст:
От шлемника се обринах, явно съм алергична.
Взех си 1 блистер деанксит, ама защо ли го взех, не е добре да се пие това хапче и за безсъние не става.
Сега се каня да пробвам мелатонин.
Жалко, че така е станало при теб. Препоръчвам това http://apteka.framar.bg/30017127/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA% … B0%D0%BF%D1%81-30 - има и мелатонин в състава.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 521
Ох, да се оплача....
Скрит текст:
От шлемника се обринах, явно съм алергична.
Взех си 1 блистер деанксит, ама защо ли го взех, не е добре да се пие това хапче и за безсъние не става.
Сега се каня да пробвам мелатонин.
Жалко, че така е станало при теб. Препоръчвам това http://apteka.framar.bg/30017127/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA% … B0%D0%BF%D1%81-30 - има и мелатонин в състава.

Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт