Бременни мами 2015 от Пловдив

  • 50 054
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 058
Д-р Вълчева е страшна. Нас тя ни изписа,  а на раждането беше д-р Миланова.  И двете са много готини и обясняват абсолютно всичко и по телефона да им се обадиш после,  помощ не отказват.

# 661
  • Мнения: 316
Повечето нови и млади родители търсят добър педиатър на частно, така че не е лош вариант. Те повечето джипита по каса не си срават много труд, но пък са нужни за документи и задължителните ваксини.

# 662
  • Мнения: 2
привет будущим мамам

# 663
  • Мнения: 7
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами!
Съвсем скоро разбрах прекрасната новина, че съм бременна и искам да попитам за мнение и съвет към всички вас за добър АГ в Пловдив, при които да ходя на ЖК? Моля всеки които може да даде препоръка, да ми помогне в този труден избор. Чух добри отзиви за др. Георги Амалиев, но все още се колебая, а вече е време да взема решение и да посетя АГ кабинет.
Благодаря предварително!

# 664
  • Мнения: 316
Амалиеви не работели с касата, но много мами споделят, че са доволни. Аз лично не ги поизьнавам, нито бжаща, нито син.

# 665
  • Мнения: 2 379
Относно изборът на АГ за ЖК, зависи какво търсиш. Понякога по-добрите специалисти в областта са много ангажирани с много бременни и нямат време да изнасят "лекции". Ако предпочиташ някой, който да ти говори на дълго или на широко- някой с по-малка практика.Вариант по здравна каса или не....Дори и лекарят да работи с касата, не е задължително самата практика към , която е да е абсолютно по каса, може да се наложи да си плащаш пак за някои неща... Simple SmileА иначе и да ти препоръчаме, за мен добро е едно, на теб може да не ти допадне...

# 666
  • Мнения: 7
Ами за мен добър лекар е да си разбира от работата. Не просто да си поредната бременна, която ще ще премени през пръстите му, а ако някакъв проблем, да си свърши добре работата. Знам, че е много относително понятие "добър лекар и аз съм доволна", но все пак коато човек сподели лично мнение е друго

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Амалиев води консултации частно всички изследвания и прегледи  си плащаш и дават часове за след 3,4 седмици иначе е добър да.

# 668
  • Мнения: 2 379
Ами за мен добър лекар е да си разбира от работата. Не просто да си поредната бременна, която ще ще премени през пръстите му, а ако някакъв проблем, да си свърши добре работата. Знам, че е много относително понятие "добър лекар и аз съм доволна", но все пак коато човек сподели лично мнение е друго

 Peace Съгласна, най-добрият съвет мисля ще дойде от майките с повече от една бременност при различни лекари Simple Smile За мен беше важно и да ми е наблизко, да има удобен транспорт и/или къде да паркирам, не само да се свързва името с хубави неща и да е със здравна каса, че не излиза много евтино. Аз съм при д-р Р. Петров съм доволна, но как да не съм като имам страхотна бременност....( да чукна на дърво). Като специалист е добър, много е ангажиран, води много ЖК.  На някои бременни обаче не им понася, че доктора е откровен и директен, чувала съм оплаквания от рода на "каза ми , че съм дебела"....ами да като качиш 16 кг за 3 месеца -това не означава, че те оценява по външен вид, а че не е здравословно да качваш толкова много.. Simple Smile

# 669
  • Мнения: 3 058
Аз съм се лекувала при бащата Амалиев и е един от най-добрите лекари, които познавам. Моя близка ходи при сина и е много доволна. Много са любезни и внимателни, но не работят със ЗК и си трябват повечко парички за там. Обаче си струват.  Peace

# 670
  • Мнения: 3 331
Моя приятелка от години ходи при Амалиеви-изключително доволна е. Ако не държиш да работи със ЗК, мисля че няма да сбъркаш, ако ходиш при някой от тях. Преди да забременея ходих при д-р Д. Петрова в Ню лайф, но има страшно много пациенти и за нея можеш да запишеш час примерно след месец чак. Но пък съм много доволна от нея и я препоръчвам с две ръце. Сега ходя при д-р Станева в Кичука, доволна съм засега, през 2 седмици ме гледа на ехограф.

# 671
  • Мнения: 7
А знаете ли колко е прегледа при Амалиеви?

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 757
А колко е раждането при Амалиев - баща /син ?

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 272
 newsm75

Последна редакция: нд, 13 дек 2015, 22:17 от lilini

# 674
  • Мнения: 2
Здравейте,бъдещи мами.Искам да попитам някой има ли отзиви за доктор Асен Даскалов.Записах се миналата седмица на ЖК при него.За сега ми се вижда доста внимателен. newsm78 Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт