Бременни мами 2015 от Пловдив

  • 50 034
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 454
За Даскалов съм чувала добри отзиви,но лично аз не го познавам.
При Амалиев син родих,но просто се паднах при него и не знам каква му е тарифата.За него мога да кажа само най-доброто.
А за АГ по каса аз с първата бременност бях при Учикова и бях много доволна.Сега незнам защо реших да съм при Мерджанов и да си призная съм леко разочарована,въпреки че съм чувала само добри отзиви за него.
Ако накой знае и мен ме интересува как става да си платиш раждане при Амалиев (т.е.кога трябва да отидеш и в часния за преглед та да се уговорите ли или как) и колко струва?

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Има двама доктори с името Даскалов а тоза за който пита е млад работи на три места, и малко е комерсиален не останах очарована, но пък вече се намират трудно хора които да не мислят само как да си спестят направленията и да те прикъткат да раждаш на частно при тях.

# 677
  • Мнения: 23
И аз бях при Мерджанов на ЖК и честно казано съм малко разочарована

# 678
  • Мнения: 29
Здравейте! Аз съм бременна в 4ти месец. Терминът ми е 01.06.16, но започнах да мисля и да се интересувам от раждането. Моля за информация. Мислих за УМБАЛ или Окръжна, но от доверени хора разбрах, че добрите и опитни лекари са избягали оттам... Имате ли инфо за Джи Мед и Пълмед? За Селена и Торакс съм наясно вече, но понеже за тези места нищо не се говори, се чудя дали са добри. ЖК ми води д-р Добринка Петрова в Newlife, но тя се занимава с инвитро и не води раждания.
Също така, искам раждането да е секцио с епидурална упойка, бащата да присъст ва, а после бебето да е при мен в стаята.
Можете ли да ми дадете информация?
Благодаря и весели празници!:)

# 679
  • Мнения: 231
Здравейте! Аз съм бременна в 4ти месец. Терминът ми е 01.06.16, но започнах да мисля и да се интересувам от раждането. Моля за информация. Мислих за УМБАЛ или Окръжна, но от доверени хора разбрах, че добрите и опитни лекари са избягали оттам... Имате ли инфо за Джи Мед и Пълмед? За Селена и Торакс съм наясно вече, но понеже за тези места нищо не се говори, се чудя дали са добри. ЖК ми води д-р Добринка Петрова в Newlife, но тя се занимава с инвитро и не води раждания.
Също така, искам раждането да е секцио с епидурална упойка, бащата да присъст ва, а после бебето да е при мен в стаята.
Можете ли да ми дадете информация?
Благодаря и весели празници!:)

Здравей! 14 юли раждах в Джи Мед. Цялата бременност си следих там. Останах повече от очарована. Бях при д-р Бончев, но на раждането присъстват всички и много помагат, голяма опора са. Ако нещо конкретно те интересува питай , всичко ще ти обясня. Изискванията ти са постижими там е така бащата беше с мен,но аз раждах нормално и бебо си беше при мен. Когато пожелаех тогава го оставях в детската стая. Успех и пиши ако нещо съм изпуснала.

# 680
  • Мнения: 29
Благодаря за отговора! По ЗК ли е раждането в Джи Мед? Аз случайно видях болницата, не бях чувала за нея.
След като съм решила да раждам секцио, трябва ли да заплатя нещо допълнително? По колко жени има в стая и разрешени ли са свижданията? Не искам да вися по коридорите...
Simple Smile

# 681
  • Мнения: 231
Благодаря за отговора! По ЗК ли е раждането в Джи Мед? Аз случайно видях болницата, не бях чувала за нея.
След като съм решила да раждам секцио, трябва ли да заплатя нещо допълнително? По колко жени има в стая и разрешени ли са свижданията? Не искам да вися по коридорите...
Simple Smile

Така значи. Бременността като си следях беше безплатна , за секцио сама в стая ще ти излезне 850 лв. Всичко включва това не носиш нищо за теб , за бебето всичко ти дават. Храната е от ресторант на кетъринг е. Сама си в стая така ги слагат иначе си има 2 легла,но никой няма да ти сложат. Свижданията са при теб в стаята. Само лична карта си носиш и ако няма да се следиш при тях досието. Трябва да се срещнеш и с анестезиолог за упойките да ги напише на един лист да се изследваш заналергуи в кожния диспансер. А по причини ли ще си секцио?

# 682
  • Мнения: 29
Ами последните години имах доста гинекологични проблеми, свързани с дисплазия на шийката на матката. Не е невъзможно да родя нормално, но не е препоръчително, тъй като от неколкократното третиране с електрокоагулация, шийката на матката губи еластичността си и при нормално раждане буквално се разпорва. После пак предракови истории и повторение на 3 години ходене по мъките... Предпочитам да си го спестя. Освен това, тазът ми е доста тесен, а за момента бебето върви доста по-едро и шансът да се мъча 10 часа и накрая пак да ме отворят е доста голям. И така...
Значи си доволна от болницата. Имат ли ден на отворените врати или мога по всяко време да отида да разгледам и да говоря с някой лекар?

# 683
  • Мнения: 16
Здравейте! Аз съм бременна в 4ти месец. Терминът ми е 01.06.16, но започнах да мисля и да се интересувам от раждането. Моля за информация. Мислих за УМБАЛ или Окръжна, но от доверени хора разбрах, че добрите и опитни лекари са избягали оттам... Имате ли инфо за Джи Мед и Пълмед? За Селена и Торакс съм наясно вече, но понеже за тези места нищо не се говори, се чудя дали са добри. ЖК ми води д-р Добринка Петрова в Newlife, но тя се занимава с инвитро и не води раждания.
Също така, искам раждането да е секцио с епидурална упойка, бащата да присъст ва, а после бебето да е при мен в стаята.
Можете ли да ми дадете информация?
Благодаря и весели празници!:)

Здрасти,аз първата ми бременост раждах в Селена със секцио и епидурална упойка.Много бях доволна.Сега съм 3ти месец с термин 25.07.Живот и здравее пак там съм се насочила.Ако нещоо повече те интересува питай.

# 684
  • Мнения: 29

Здрасти,аз първата ми бременост раждах в Селена със секцио и епидурална упойка.Много бях доволна.Сега съм 3ти месец с термин 25.07.Живот и здравее пак там съм се насочила.Ако нещоо повече те интересува питай.

Здравей! С епидурална или спинална упойка? Доколкото разбрах, секциото се прави със спинална, а нормалното раждане може да се обезболи с епидурална... Или бъркам?
Доволна ли си от Селена? При кой лекар беше секциото? Шита ли си или лепена? Усещаше ли нещо? Помниш ли анестезиолога? Сама ли беше в стая? Бебето при теб ли беше? Посетители допускат ли се при теб?
Колко струва раждането там и какво трябва да си носиш?
Може би са ми странни въпросите, но искам да съм добре осведомена и подготвена... Миналия ден изгледах едно нормално и едно секцио и бяхна ръба на нервна криза  Laughing

Благодаря!:)

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Спокойно ,отстрани изглежда по-страшно Wink

# 686
  • Мнения: 16

Здрасти,аз първата ми бременост раждах в Селена със секцио и епидурална упойка.Много бях доволна.Сега съм 3ти месец с термин 25.07.Живот и здравее пак там съм се насочила.Ако нещоо повече те интересува питай.

Здравей! С епидурална или спинална упойка? Доколкото разбрах, секциото се прави със спинална, а нормалното раждане може да се обезболи с епидурална... Или бъркам?
Доволна ли си от Селена? При кой лекар беше секциото? Шита ли си или лепена? Усещаше ли нещо? Помниш ли анестезиолога? Сама ли беше в стая? Бебето при теб ли беше? Посетители допускат ли се при теб?

Не се бъркаш,бях със спинална упойка,бях в съзнание и видях малкия.До последно се чудих с каква да бъда и в последствие не съжалявам.Много съм доволна от Селена,и по отношение на персонала и по отношение на и т.н. Сега живот и здраве пак там смятам да раждам.1вия път бях при Топалова,сега ходя при Матев.Шиха ме и се въстанових сравнително бързо.Името на анестезиолога ,честно  не го помня,минаха 4ри години от тогава.Не бях сама в стаята, имаше още една мама при мен,а бебето ако искаш може да е при теб ако не искаш може да е в детска стая.Малкия си беше при мен тия дни.И със свижданията нямах проблем.Мисля че в момента,секциото е 1500лв.,а нормалното 1200лв.(трябва да си носиш само тоалетни принадлежности-четка,паста и т.н)Мисля че успях да ти отговоря на всичко Simple Smile,ако се сетиш още нещо ще се радвам да ти отговоря.


# 687
  • Мнения: 29
Много благодаря!  Flutter

# 688
  • Мнения: 1 146
Още един глас за Амалиеви. Преглед с ехограф е 30лв, ако прави изследвания се добавят още 30 и после сама си ги носиш в лаборатория.
Отделно за болничен и друга документация ти трябва друг лекар, работещ по ЗК, защото те не издават. Това си е неудобство, но аз смятам за направя 3 прегледа по касата и това е.
Раждането не знам как е като цена с избор на екип, но ще го платя със сигурност.

Още не съм стигнала да попитам каква е практиката след раждането в УМБАЛ - бебетата при майките ли си стоят и веднага ли ги дават? Защото това са едни от най-важните неща за мен. Някоя мама да сподели?

# 689
  • Мнения: 271
Здравейте момичета, запознати ли сте с цената на ВИП-стаите във  АГ Св. Георги?

Общи условия

Активация на акаунт