пролет чука на вратата, здрави да са ни децата - 20-26.03.

  • 5 690
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 743
s_vasseva , сега специално за теб и за твое улеснение пускам линк конкретно за снимките на дома ми Grinning http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=9740
...

 Hugмного благодаря, на  ljuboznatelna и setony Wink, че не ме оставихте в неведение  bouquet  Къщата ти наистина е прекрасна и тези красиви цветя  bouquet, аз нещо хич не се справям с отглеждането на цветята, а мнооооого ги харесвам Simple Smile

agneshka, дано Ния не вдига повече температура Praynig Марти също изкара този вирус и на 4-тия ден вече му нямаше нищо Peace

# 76
  • Мнения: 3 743
...
Сети, много ми се идва в Кюстендил - хайде някоя от следващите срещи да е излет до там. ...

И на мен много ми се ходи, никога не съм била в Кюстендил Rolling Eyes, като узреят черешите и ще си направим една среща Wink


ljuboznatelna, сега видях едно малко сладко котенце на снимката в кухнята, нали не е играчка Laughing?

# 77
  • София
  • Мнения: 2 356
и аз много обичам цветя, обаче покрай Ния съвсем ги забравям и те ми измират Embarassed
мечтая си за голяма къща със зимна градина и много цветя...ееееееееех, мечти Wink

И аз така Simple Smile
Имах страшно много, сега се чудя къде да ги разкарам, че ми е жал да ги хвърля, а смятам, че малката скоро ще им види сметката  Confused В тази връзка ако някой иска китайска роза, палмички, дърво на живота много голямо, и др. да казва - подарявам ги.  Grinning

# 78
  • Мнения: 3 743
...
Имах страшно много, сега се чудя къде да ги разкарам, че ми е жал да ги хвърля, а смятам, че малката скоро ще им види сметката  Confused В тази връзка ако някой иска китайска роза, палмички, дърво на живота много голямо, и др. да казва - подарявам ги.  Grinning

Аз искам  bouquet и обещавам да направя всичко възможно да ги отглеждам без да забравям да ги поливам или обратното- да прекалявам Simple Smile

# 79
  • Мнения: 3 698
Виждам, че цветарска тема подхванахте-аз имах един кактус и вчера го изхвърлих, че беше съвсем умрял  Embarassed .
За костенурките обаче се грижехме много, Нинче да ги нацелуваш...въздушни целувки де, надявам се да радват дечицата в кабинета и да са добре  Tired
Агнешка, много ви мисля, дано е приключил гадния вирус, щом е трети ден, повече да не вдига температура миличката Ния  Praynig Praynig Praynig

# 80
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Гледахме бебето на 4D ехограф - невероятно е усещането. Не бях при спец. в пренаталната диагностика, но го погледна внимателно и каза, че за сега е добре. Е не броихме пръсти и не видяхме пъпната връв с колко артерии е, но това не е най-важното - така или иначе за малформации ще го гледам към 21-22 седмица.
Имам и запис на бебето в реално време! Не изостава и той каза, че вижда "голямо" бебе Wink
За пола - ще почякям още поне месец...

Ето снимки
http://community.webshots.com/album/548821656bdsuHt

# 81
  • Мнения: 997
catnadeen, да ти е живо и здраво бебето! Лека и безпроблемна бременност и само хубави новини. Praynig
Да си призная, за първи път виждам снимки от 4D-ехограф.  newsm78

# 82
  • София
  • Мнения: 4 412
Наде, живо и здваво да е малкото човече!!! Hug

# 83
  • Мнения: 4 414
Наде, толкова се развълнувах като видях малкото човече!
Да ти е живо и здраво! Лека бременност без притеснения ти пожелавам!

# 84
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Наде, ех, че хубаво се вижда  Simple Smile, да ти е живо и здраво бебчето!
agneshka, все се мисля, че Ния ще пребори болестта без антибиотик, щом похапва и е весела... Яни ми беше като парцал, още се умаря лесно, не яде, а хем е здрав вече... Той по принцип много рядко боледува, но разболее ли се, просто не минаваме без антибиотик Sad Но пък чух, че и други дечица са го изкарали този вирус по-леко за 3-4 дни, дано и при Ния да минава вече. Ако искаш заведи я на лекар да и преслушат гърдичките, за да си спокойна.

# 85
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
catnadeen, вълнуващо изживяване!И как се вижда всичко - Супер! Не съм много в час с последните новости, но този ехограф не беше ли 3D? Все пак има само 3 измерения. Rolling Eyes

# 86
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
благодаря ви за пожеланията! дано е наред всичко, защото аз доста ше шашкам, а и да ви се оплача - майките по градинките не ги разбирам - ако случайно споделя, че съм бременна почва едно овайкване и едно оплакване... колко ще е трудно, че ще бъде ад, че ще е ужас... вече съм много наплашена как ще се справя сама....
Като ми стане обаче много стршно и си спомням и за Мая как е била съвсем сама и за други от вас минали по този път... и си казвам, че щом сте се справили и в по-тежки ситуации - ще се справя и аз.

Любознатеилна, те са два образа - единия е май двуизмерен, а др е в реално време и се движи и имам даже филмчета как се движи бебето на СД! Гинеколога каза, че е 4D - съвсем новичък апарат във военна болница!

# 87
  • София
  • Мнения: 9 887
Catnadeen,Искам да споделя с теб,че и аз минах по същия път.Както сигурно знаеш,голямата ми дъщеря е с хидроцефалия.Когато с таткото решихме да имаме второ дете каката беше на 2,6г.Когато съобщихме на близките си новината,всички много се радваха с нас.Само аз обаче си знам какви страхове брах 9 месеца.Въпреки че проблема при каката е вследствие тежко раждане-40часа,впоследствие-мозъчен кръвоизлив,впоследствие-вътрешна хидроцефалия,през тези 9 месеца постоянно ми се въртяха всякакви мисли.Е,всичко мина добре,малката е вече на 1,6г и с каката се забавляват страхотно.Малко ми идвва нанагорно по някой път-таткото на работа,бабите далече,но и двете са ми послушнички.На каката много добре и се отрази бебето.При нея проблема е забавяне на говора и сега двете проговарят заедно.Желая ти много спокойствие и лека бременност.

# 88
  • Мнения: 4 414
Все пак има само 3 измерения. Rolling Eyes
ааааа, не е вЕрно! четвъртото измерение е времето Wink
ама то и на снимките си пише 3D5-8ЕК...но това няма значение...важното е, че човечето е добре  bouquet

Ния пак вдигна 39 към 2 през нощта и досега спа...сега няма Т...следобед ще я водя да я слуша лекарката...уф, пожелайте ми да свършва тоз гаден грип вече Praynig

# 89
  • Мнения: 2 327
Добро утро Simple Smile
Това за четвъртото измерение е малко спорен въпрос - аз съм специалист по компютърна графика или поне така ми пише в дипломата Simple Smile
Но важното е че бебчо едобре, наистина много хубаво се вижда. Да ти е жив и здрав, Наде и да не те тормози още много с това повръщане. Simple Smile
Любознателна, от Бургас съм наистина. До 18 години там си живях, след това дойдох в София да уча и останах. Но редовно се прибирам, особено сега с бебо...
Дано днес Ния да е съвсем добре и да няма вече температура и мама да се успокои.

Общи условия

Активация на акаунт