пролет чука на вратата, здрави да са ни децата - 20-26.03.

  • 5 693
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
catnadeen, виж това с реването сигурно е проблем. Sad Моите спят в различни стаи - тати с Наталия, аз с бебо и каката. Но ако се събуди Наталия и има проблем, хода аз да я приспивам.

# 106
  • Мнения: 4 414
ами Ния е с бронхит Cry  хубав подарък за рожден ден, няма що! и пълен комплект баби и дядовци се изсипват утре вкъщи...
гърлото ни също е червено. дадоха ни Проспан за гърлото и Аугментин. в понеделнил лекарката пак ще дойде да я слуша

# 107
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Наде, в Люлин до Кооперативния пазар и аз съм виждала хубави диванчета. Не знам какво точно търсите, но си струва да погледнеш в сайта на Некерман ТЕЗИ ДИВАНИ. Мебелите там са втора употреба, но наистина са страхотни. А брат ми скоро ходи в самия магазин и се върна възхитен от предлагането там, а цените са добри.
  А снимките ти от ехографа ми навяха страхотни спомени и ме разнежиха тотално  Heart Eyes 
  Относно майките в градинката и глупостите, дето ти приказват - и аз ще ти кажа: Да не ти пука, ама хич  Naughty Ще се справиш и още как  Peace

# 108
  • Мнения: 997
agneshka, как така. Край нямат тези болести. Не знам -  за рождения ден - важно е как се  чувства малката. Жизнена ли е. И Боби се разболя на връх рождения си ден - и тържеството се отложи, но ние бяхме поканили само няколко връстничета - беше ни страх да не се заразят.
Дано Ния бързо се оправи - антибиотик, няма лошо - само и само да мине. 

# 109
  • Мнения: 4 414
ооо, РД го отложих...ама бабите идват от далече...майка ми е супер сложна с отпуските, та ще са ни на гости.
иначе човечето мрънка по малко, ама не е като парцал. сега даже си играе и си пее. преди малко изяде 3 филийки и питаше за кифли...чак да не повярваш, че има бронхит!
дано я оправи бързо тоз Аугментин Praynig

# 110
  • Мнения: 3 698
Агнешка, много гадно, дано поне бързо да мине и малката да не губи силички, много я прегръщам  Hug !!!

# 111
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
оо толкова съжалявам Валечка - чувствам се тъпа патка, че те успокоявах излишно! Ма да си знам друг път да не философствам... ох наистина ме извини - дано не се сърдиш! толкова тъпо се чувствам и виновно - нямам думи

# 112
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Изивнявай те, но ще си излея гнева тук - много ме възмути държанието на Виолета с малката - уви поради тежкия живот, често и майка ми беше такава... все още се опитвам да преодолея последиците. но нали знаете - човек следва поведението на родителите си /обикновено/...
та ме е страх, че и в мен го има това - за сега се справям с пристъпите на гняв... но после...

Много ми стана мъчно за детето и толкова се ядосах, че сега ми хлопа сърцето и ме боли главата /тези хормони ме побъркват/... Венета е пълна безсрамница - не стига, че завлече детето там, а и като й се причеса... да не казвам кое - спря да мисли с главата /или поне не с горната/... Нищо чудно, че майка й е отказала да вземе внучката - щото не е ясно какво ще сътвори майката сама в къщата - тя и затова се ядосва на детето, че й пречи...
БЕ толкова се ядосах - толкова жени плачат и искат деца, а такива дето не ги е грижа за децата им ги имат... Ох знам, че не трябва да се съди, но ме боли сърцето за това дете, дето ако не е баба му би расло без любов!
Леле много ме е яд и направо ще ми се пръсне главата, че с нищо не може да се помогне на малкат!

# 113
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
  Наде, в Люлин до Кооперативния пазар и аз съм виждала хубави диванчета. Не знам какво точно търсите, но си струва да погледнеш в сайта на Некерман ТЕЗИ ДИВАНИ. Мебелите там са втора употреба, но наистина са страхотни. А брат ми скоро ходи в самия магазин и се върна възхитен от предлагането там, а цените са добри.
 
МЕрси! НЕвероятни неща - още утре ще звънна да помоля за инфо за цени!

# 114
  • София
  • Мнения: 9 887
Ей,момичета,ама вие май сте наминавали към Люлин.Ами че обаждайте се де.И без това съм все навън,че моите бамбучки вътре не виреят.А що се отнася до мебелните магазини-има доста.Ние обзаведохме детската стая от Лабиринта преди месец,там също имаше доста диванчета.

# 115
  • Мнения: 3 743
Наде, нещо не разбрах Embarassed коя е тази Виолета Rolling Eyes
А за диваните пиши ми едно ЛС Wink

 agneshka, дано Ния бързо се оправи Praynig

Да ви се оплача как си изкарах акъла днес....Марти беше на плуване...и цопа се нещо там в басейна с една дъска, но и двамата треньори блеят в различни посоки и виждам как Марти започва да маха с ръце, изпуска дъската и....започва да гълта вода, при което разбира се изпадам в ужас, но съм в другия край на басейна...Слава богу едната треньорка го видя подаде му една пръчка и го измъкна...., но толкова се изплаши милия Cry

# 116
  • Мнения: 3 698
Леле Силве, представям си какво си преживяла  Sad , дано на Марти бързо му мине уплахата  Praynig .Обаче е супер да тренира нещо-плуване или друго все едно, мисля, че е страхотно за детето.Ти как си миличка?...Целувки  Heart Eyes
П.П. Много съм разочарована от теб, как не знаеш коя е Виолета тц, тц, тц  Mr. Green

# 117
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Силве, представям си ужаса.
А аз сегада ти се поскарам - защо си на тренировките? Марти на колко е? Ти нямаш ли приятелки за кафе?
Аз от 2 клас ходех на плуване, ма нашите бляха на работа. А брат ми за да не го е страх - Беше адски чувствителен , му взеха котка - да стои с нея и мен докато нашите се върнат от работа.
Хей Марти няма да се справи с нещата ако ти си вечно и навсякъде с него.
Обичам те - затова ти казвам тези неща. А и личен живот никога не ще имаш!
Но ти трябва да действаш преди пубертета му - иначе ще почнат да го подиграва и ще стане много зле.
Бъди смела и те прегръщам и целувам!

# 118
  • Мнения: 3 743
Ох Наде, права си ама... той дори не искаше да влезе в басейна ако аз не съм там...чувствал се по-спокоен. Не знам вече какво да го правя, тъкмо си мисля, че се оправя...и нещо ново се появи Sad много искам да е по-самостоятелен...

# 119
  • Мнения: 3 743
Леле Силве, представям си какво си преживяла  Sad , дано на Марти бързо му мине уплахата  Praynig .Обаче е супер да тренира нещо-плуване или друго все едно, мисля, че е страхотно за детето.Ти как си миличка?...Целувки  Heart Eyes
П.П. Много съм разочарована от теб, как не знаеш коя е Виолета тц, тц, тц  Mr. Green

Мина му....с една пица и сладолед Mr. Green Аз...добре съм #Crazy
Сети, Лорка расте и хубавее с часове  bouquet, много е сладка на новите снимки Hug

Виолета да не е тази от т.нар. "ВИП" Sick

Общи условия

Активация на акаунт