Сладкарничка за книги - тема 46

  • 23 380
  • 762
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 776
Гиговче мило, честит 22-ри рожден ден, да си жива, здрава и винаги заобиколена от любими хора   bouquet
Чудна срещичка беше снощи  Heart Eyes Не ми стигна, благодаря ви момичета  Hug
За играта - малко, много, колкото се съберем. Единствената ни за цялата година е и я чакам с огромно нетърпение  Heart Eyes

# 361
  • София
  • Мнения: 5 252
Кали, ти не щеш ли, нали ще идваш към морето, може да те изненадаме приятно!
Няма как, Зоринце, аз да се подготвя за играта и да направя подарък, какъвто искам.
От 1-ви юли се очертава да съм всеки ден на работа чааак до 19-ти, когато ми започва отпуската. Нито ще ми е до пазаруване, нито до нищо  ooooh!  Tired
Та да не се излагам като лошо другарче, по-добре да не участвам. Самото участие би ме натоварило много, а целта на играта е точно обратната - да разтоварва и да носи радост.
А пък вие си ме изненадайте на морето, няма да откажа  Mr. Green Joy

# 362
  • Мнения: 2 174
А пък вие си ме изненадайте на морето, няма да откажа  Mr. Green Joy
Whistling Hug

# 363
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Значи, виждам че се събрахме поне 4 -ри за играта ( Мимето, аз, Точи и Скарамушче - засега), аз предлагам да си организираме, че то на нас с Мимето само два пъти в годината ни се случва, през другата част само гледаме като гладни котета и се облизваме на вашите емоции! Пък който има желание да се включи и иска да ни е дружка да заповяда!

 Много мило ми стана от този коментар на Зорито. Но май участниците ще са съвсем малко, аз също съм в колебание да участвам ли, не знам какво искам, неориентирано ми е някак. Но ще организирам играта, това го обещавам.  Hug

 Лу, много приятно споделяш за всичко, което ти се случи. Сега и за това заведение ми подпали фитилите. Умееш да омагьосваш с думите, играеш си с тях. Като се явя във Варна, сигурно ще ме заведат там. Само да ми се случи, само.  Praynig

 Мариетко, не знам ще прочетеш ли, но искам да ти кажа "извинявай!", задето не съм си чула телефона вчера. Тъкмо съм била покрай печката по това време, после до късно по магазините и чак късно вечерта, като си изключвах телефона, видях неприетото повикване. Досрамя ме... Blush

 Елинко, теб те свързвам с ярки цветове, цветна си ми!  Heart Eyes Пъзели, килимче, все красиви и свежи неща харесваш.  Simple Smile

 Ще правя таратор и ще дойда пак тук, с кафе  и шоколад. Вени, взех си от шоколада с тирамису, ще го съчетавам с кафе после, преди да чета книга.

# 364
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Нелиии  Heart Eyes

Хайде да измислим датите,,,аз предлагам за дати за получаване на подаръците седмицата 3-9 август

# 365
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нелиии  Heart Eyes

Хайде да измислим датите,,,аз предлагам за дати за получаване на подаръците седмицата 3-9 август

 Както ви е удобно, когато вие решите, че този път имате право на глас ВИЕ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Дотогава може и на мен да ми дойдат идеи какви книги желая да имам.

# 366
  • Мнения: 5 776
За мен са идеални  Peace

# 367
  • София
  • Мнения: 3 751
аз с най-голям кеф ще участвам в игра  Mr. Green  Hug
лоренка, нора робъртс мога да ти дам, ако ти се чете нещо разпускащо, любовно, често с крими елемент и винаги с добър край  Party

# 368
  • Мнения: 15 504
Аз като прочетох Мария и се разколебах Simple Smile Бях решила да не участвам, защото ще ми е нанагорно по всички фронтове, но сега за зачудих.
Ще реша като видя окончателните дати.

# 369
  • София
  • Мнения: 6 225
Ули, искам да те попитам нещо, ако си в час, разбира се! Оглеждам се за арганово масло за косата. Видях този он-лайн магазин http://www.zoya.bg/ - познат ли ти е, читави ли са им продуктите?

# 370
  • Мнения: 2 174
Сайтът е супер, Вени!  Peace Hug

# 371
  • София
  • Мнения: 6 225
Сайтът е супер, Вени!  Peace Hug
Сега, ако кажеш и кое от всичките сто арганови олиа (така ли се пише олио в мн. ч.  newsm78 Embarassed) да си взема, ще ти изпея песничка на кака Софка  hahaha.

# 372
  • Мнения: 1 107
Сваке, честит рожден ден! Живот и здраве желая на теб и на любимите ти мъже, късмет и успехи, повечко свободно време, много книги, страхотни приятелства и едно прекрасно лято! Hug Hug Hug

# 373
  • Мнения: 2 174
Пише, че най-продавано е това. Аз обаче нямам представа  Blush
http://www.zoya.bg/%D0%90%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0 … 0%D0%BD%D0%B8-v73

Хайде пей  Mr. Green

# 374
  • София
  • Мнения: 6 225
Миси много! Пея:

Общи условия

Активация на акаунт