Времето бързо мина и летните ни бебета празнуват една година!Бъдещи мами над 35

  • 31 331
  • 719
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 353
Шери, трябва да ми дойде първия Ц след миседа, за да мога да пусна едно изследване, на третия ден. Сигме, кво значи меренге?. Мислех си, че хашимотото е проблема, сега листерията, само знам, че трети аборт няма да преживея ooooh!

# 61
# 62
  • На остров
  • Мнения: 13 498
А за фонда трябва да имаш запушени тръби и лоша спермограма ли?

Аз пък си зявих тест за хламидия, в нашата област могло да получа по пощата и после ми пращат резултата по пощата Simple Smile .

# 63
  • Мнения: 13 965
Сигме, като каза меренге си представих салса  hahaha
Уанче, има си критерии, горните два са най-често срещани. При неизяснен както е при Мамчето финансират ако си направил 4 неуспешни процедури ин витро или инсеминации.

# 64
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини благодаря ти, и тук си има критирии, но са ралзични явно от тези в БГ.

Рансън защо на пръсти Simple Smile ?

Танче сега си мислих вашият случай какъв е на тема бебеправене? Иначе ние в Будапеща, ще сме 3 в стая та няма шанс.

# 65
  • Мнения: 1 130
Amini, честит празник на момчето на леля! Жив и здрав да е!
Лили, на вас честитих ли ви годишнината? Май пропуснах. Много обич и щастливи семейни дни! Весел празник, семейство!
Манди, и твоето момче да ти е честито! Да ти е здрав и много да се обичате! Simple Smile
Перу, благодаря ти! Аз в миналата тема какво четохи аз не знам, като се върнах видях, че всъщност си писала, че сте я приспивали от 11 до 4, а не че е спала през това време... Палавница мамина! Дано влезете в някакъв по-нормален режим съвсем скоро, предполагам, че е изцеждащо това. Сава имаше един период, но като доста по-голям, когато много трудно заспиваше и беше изключително изнервящо за всички ни.

А! Шери, на мен идеята за тема, посветена на малките рожденици на групата, много ми харесва! Те са си "наши" дечица всичките! Simple Smile
Благодаря на творческия екип за хубавата тема!

Исках още нещо да пиша, но забравих, пък и като гледам пак изтървах кервана, докато се мотам... Wink

# 66
  • Мнения: 1 512
Здравейте, банда!
Да се цопна и аз в новата тема със закъснение. Така е като ме няма пет дена и днес цял дена не мога да смогна да изчета всичко.

Да благодаря на авторския екип за прекрасната тема  newsm51
Голямо хапване на торти ни чака  Simple Smile

Кали   Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig за хората

Манди, Честит Рожден Ден на ТМ. Много да те обича и глези

Лили, честита годишнина. Още дълги години да я празнувате все така влюбени.

Ава, хубаво си си починала в неделя  Joy Joy Joy

Само толкова запомних  ooooh!
Ние изкарахме хубаво по планините, въпреки дъжда. Единия ден ни валя към час доста поройно и се измокрихме до кости въпреки екипировката, но успяхме да се изсушим. Планините бяха много красиви и пълни с цветя. Малкия турист покори геройски четири върха и издържа на три прехода от по 8-9 часа. Ходихме до Мелник, Петрич и Рупите. Последния ден бяхме в Осоговска планина до Кюстендил и днес съм на кюстендилски череши.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Благодарности на екипа за хубавата тема!  bouquet
Кали- Hugдръж се миличка и вярвай в малките човеци! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedСлед лошото идва добро,само по-скоро да е! Praynig

Меренге,меренге.........мило саламче искаш ли? Joy Joy Joy страхотно сериалче,умирам си от смях на него  Laughing
За среща в Троян съм твърдо ЗА!Давайте да организираме!Само да е след 06.09,че до тогава сме на море.
А за фонда трябва да имаш запушени тръби и лоша спермограма ли?
Да,трябва да има доказан проблем за фонда.Аз като Мимчето бях преди 7-8 години "неизяснен стерилитет" ooooh! Ей,мразех го този израз!Исках да ни открият нещо /поне на един от двама ни/ та да знаем с какво се борим и да може да се класираме по фонда.
Манди-да ти е честит рожденника!Много да те глези и скоро двамата заедно да глезите едно мъниче!
Лили-честита ви годишнина!Много любов и разбирателство!

# 68
  • Мнения: 1 933
Лили, честита годишнина! Да се обичате и да св слушате още дълго!
Манди, честит ти рожденик и на теб! Да сте си все така опора един на друг  Heart Eyes
Моя татко днес е рожденик -юбиляр. Прави цели 70г., което ми спомня да не смятам аз на колко съм! Да ми е жив и здрав! Много си го обичам, нищо ,че ми къса нервите понякога  Mr. Green
Кали   Hug  Знам, че не е успокоително, но ако беше тук и това нямаше да направят за теб и хората... Пази леглото и ще се молим.
Ава   Shocked ти успя ли да спиш изобщо след тези изпълнения?
Перу, казаха, че 2-3 глътки вино даже няма да стигнат до кърмата... Не видях протести после  Mr. Green

Да ме прощавате, но напоследък ни е много синьо небе между ушите  Tired

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Коте,щом не пишеш значи сте по-добре с кърменето Peace надявам се да нямате проблеми Hug

# 70
  • Мнения: 39 630
А имам си съмишленик в сериала  Hug Жестоко се смея с него. Даже снощи до 1 през ноща си го бях пуснала на компа и сутринта и ритниците на "Мими" по главата ми едва отлепях.

# 71
  • Мнения: 3 535
А аз си мислех че съм се записала и докато се усетя ви изтървах! Само за единследобед ! От цялата работа разбрах само какво е маренге  hahaha

# 72
  • Мнения: 1 130
Ей, мацки, да се похваля отпадна ми ходенето на училище в четвъртък! Тъкмо получих мейл от преподавателката, че проектът ни не се нуждае от корекции и съответно се счита, че успешно сме завършили и този предмет с момичето, с което го писахме. Юхуууу! Утре ми е последният учебен ден! Кеф, кеф, кеф!

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 17:22 от InataCh

# 73
  • Мнения: 1 207
Жане - "Гладна кокошка, просо сънува" са казали хората, та за това само меренгето запомни ти  hahaha
Ината честито и "огън, служба не остана"  Joy Ти какво учиш точно?
Коте що бе, спах като пребита, ставането беше трудно.

# 74
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Жане,най- важното си запомнила Laughing
Коте,да е жив и здрав баща ти   bouquet
Уанче, наложих си вече да не мисля за това- (лоша спермограма,празни фукита, финансово затруднени и най-вече не в първа младост) остава да се надяваме на голямо чудо.

Общи условия

Активация на акаунт