Времето бързо мина и летните ни бебета празнуват една година!Бъдещи мами над 35

  • 31 340
  • 719
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 406
Звездичке, страхотно семейство сте  Hug  Роклята е много красива и ти стои много добре! Малкия Калоян е лъчезарен като теб, а баткото го раздава готин нябрежяга  Simple Smile

Кей, на линия съм на 1 юли да посрещнем изгрева на слънцето виртуално заедно, както и раждането на Димана  Hug  Не се притеснявай, док е много готин и като те поеме ще ти оправи настроението и ще изчезне притеснението!

Уанче, пункцията е с пълна упойка. Някои момичета, които са на естествен цикъл правят пункция и без упойка. Но според мен не е за предпочитане.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 535
На бързичко да кажа само на
Кали-прегръщам те силно миличка!Детенцето ти е борбено,а ти ще се справиш с всичко и ще го забравиш даже,като вземеш в ръце едно малко,пухкаво вързопче  Hug
Звездичката-честито ви ходещо християнче!Много хубави моменти сте преминали за кратко и сте много щастливи /вижда се на снимките/.Все така да сте!
Танзу-щастлив знак е детелината!Прибирай си дечицата и си ги носи под сърцето до термин! Praynig
Кей-всичко леко и безпроблемно да мине и да се видите вече с Димана!

# 692
  • Мнения: 3 758
Юхуу, ще сме бек вокалистки, само дайте тон dance dazzler1  newsm18 dazzler1 dance Кейче, с теб сме и те подкрепяме, всичко ще е наред Praynig Hug
Кали, хич да не ти пука от физиономиите на лекарката. Важното е ти да вярваш в човечето Praynig Praynig Praynig
Звездичке, честито ти ходещо християнче  bouquet Дано Господ го закриля и да крачи все в правилната посока! Прекрасни сте цялото семейство!
Тита, много са сладки твоите хора  Heart Eyes
Танзу, детелинката е знак, че твоят миг е настъпил. Утре ще си прибереш човечетата и ще си ги пазиш на топличко още 8 месеца Praynig

# 693
  • София
  • Мнения: 392
Звездичке много сте хубави цялото семейство. Да ви е живо и здраво малкото християнче, и да крачи смело и уверено в живота. А ти както са казали и останалите момичета цялата сияеш, много хубаво ти стои роклята  Naughty Heart Eyes

Танзу още веднъж, късмет утре  Hug ще те мисля, а детелинката е много хубав знак, всичко ще е наред ...  Hug

И кво сега на 01.07 цял ден ще пеем "July Morning", докато Димана не почне да пее с нас Wink

# 694
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Звездичке, Жив и здрав, благословен да е малкият Калоян!
Много сте сладки цялото семейство, но Калоян определено ти е одрал кожата  Hug

Кали, дръж се, явно Това е твоят опит, вашият и детето ти е силно и борбено  Praynig

Пиаф, ММ в началото още ряза ноктите на Ида и й резна малко от кожичките, като потече една кръв, тя спеше, нищо не усети, но насън се омаза по лицето, ММ се ошашави  ooooh!

Мен ме приеха предната вечер, цяла нощ не спах и тогава започна стресът, а на сутринта ме вдигнаха в 5 и мериха тонове 4 часа, вливаха ми и банки - 4 часа по гръб с големия корем.

# 695
  • Мнения: 3 406
Благодаря ви момичета  Hug

# 696
  • Мнения: 2 501
Перу, и аз се радвам, че няма да е от предната вечер. Само ме инструктира да не ям след 10 часа вечерта на 30-ти, сутринта само водичка и това е.
Леле, какви певици ще сме Simple Smile

# 697
  • Мнения: 8 533
аз май ще пея на сън .... с този невъзможен час ....

# 698
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Танзу благодаря, да видим как ще е при мен, но поне на локална се надявам.

# 699
  • При вещиците
  • Мнения: 1 455
Момичета, чета но нямам сили да пиша. Тръшна ме някакъв вирус и от вчера съм доста зле. Снощи сливиците ми бяха станали като бъбреци и ходихме до болницата, защото само с парацетамол и бабини илачи не се подобрявах.
Звездичка, честито то ви ходещо и хапещо християнче. Мнохо сте хубави всичките, а ти сияеш. Баткоъо изглежда горд.
Кали, продължавам да се моля за вас, но вярвам че всичко ще е наред.
Танзу, успешен старт на мъниците на топло при мама. Упойките за пункция са по-слабички и бързо се освестява човек, поне аз съм била ок. Един път са ми правили пункция без упойка-няма такъв ужас.
Кей, и аз ще съм от беквокалистките, но само ще си отварям устата, че съм без глас и ще уплаша Диманка. Спокойно, всичко ще е наред.
Цвети, ами в документите си ми е възрастта с която се представих, може и да са сбъркали, знам ли. ММ е роден от родители от Египет тук и тук е израстнал. Родителите му си се върнаха в Египет да си живеят старостта там и затова трябваше да правим сватба там. Той е единствен син. А и много се обичаме от разстояние Wink

# 700
  • Мнения: 1 368
Кей, буквално ще е така, както е казал лекарят! Колкото повече мислиш, че е нещо съдбоносно, толкова и повече спичаш. Не че не е разбира се, но колкото можеш по-лежерно, ще ти е по-спокойно на душата. Аз и затова не те питам как сте, готови ли сте и т.н. Да не мислиш, че не се вълнувам, просто не искам да те напрягам. Затова спиш, ставаш, пеем всички една песен, отиваш да си вземеш детето, ние тук чакаме и се прибираш. А и щом лекарят е такъв готин, мисля, че ще мине в шеги и закачки  Hug
Лилииииииии  Hug Какво казаха в болницата? Дано бързо да оздравяваш  Hug
Мамче  Hug

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 21:45 от ivivkata123

# 701
  • Мнения: 2 473
Кей, на 1-ви юли е националния празник на Канада, неработен ден, всички празнуват, така че появяването на малката ти бебка ще запомня и аз!  bouquet

# 702
  • Мнения: 1 353
Танзу, от утре ще си щастливо бременна  Hug. Ще чакаме да драснеш как си след упойката  Naughty
Лили, от де пък сега сливици  Twisted Evil Какво ти предписаха? Бързо да се оправяте  Hug. ТМ ти е с много интересни и топли черти и за това си позволих да задавам такива въпроси  Laughing
Даре, аз ще пея и без теб  Joy И без това всяка сутрин го посрещам слънцето и имам тренинг Blush Само се чудя кой ще ми даде тон за песен......ма ......най много да помогна и на комшиите да станат  Joy
При нас се заформи буря  Outta Joint
Спокойна нощ  Hug

# 703
  • Мнения: 8 533
Някое младо петле ще ти даде тон за песен Wink

# 704
  • Мнения: 1 353
Исках да напиша и заради теб  Naughtyма виж кви глупости излезнаха  Twisted Evil
Петел нямаме, ма виж кучето ще се включи със сигурност  Joy

Общи условия

Активация на акаунт