Какво направихте след изписването?

  • 2 459
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 770
Трябваше да яде. Докато се оправя Дияна почна да мрънка на гладно, а аз да рева с нея  Joy Добре, че мама беше до мене да каже "я се стегни" Simple Smile Хапна си бебка и заспа Simple Smile Вечерта къпане, на другия ден посещение на педиатърката и т.н. Simple Smile

Леко раждане Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 537
Изобщо нямаш място за притеснение.Аз толкова чаках да се прибера в къщи,нямах търпение. Влезеш ли веднъж в къщи, отвътре ти идва какво трябва да направиш.Не му мисли сега.

# 17
  • Мнения: 1 425
О не се притеснявай, ако е гладен бебока ще разбереш  Joy Ние като се прибрахме, я сложих да спинка, защото преди да тръгнем от болницата я бях нахранила. Къпането беше вечерта, а на следващия ден ни посети педиатърката.

# 18
  • Мнения: 3 537
Оставих го в креватчето да спи.
А за яденето-бебочко папа на 3 часа и като по часовник се събуждаше и се разреве.Ми нашия само спеше и ядеше,то всички новородени май са така.

# 19
  • Мнения: 2 663
Оставих го да спи,защото си беше заспал още в болницата и даже проспа изписването.Малко след това се събуди гладен като вълк,смених му памперса и го нахраних

# 20
  • Мнения: 1 446
То само ще ти покажи какво да правиш , а й майчиния инстинк ще проговори.
Ние като се прибрахме първо го кърмих , преобличане , после заспа и после пак същите процедури до вечерта , когато има разлика - къпане. Много мили моменти.

# 21
  • Мнения: 1 059
Веднага като се прибрахме първо го преоблякох и го нахрани затото милото беше  много гладно. Нас ни изписаха към 12часа а прети това го бях хранила в 9. А къпането го оставихме за печерта

# 22
  • Мнения: 8 505
Размрънка се,изгоних бабите да си ходят и я накърмих.После не помня.

# 23
  • Мнения: 341
С режима на хранене продължихме както в болницата - в същите часове. Хубаво е, в случай че ви изпишат много скоро (нас в Шейново ни държаха 2 дни) и още не ти е слязла кърмата, да имаш за всеки случай някакво адаптирано мляко. Иначе то новороденото бебе почти само спи, още няма колики, така че едва ли ще се чудиш дали да го слагаш да си ляга. 

# 24
  • Мнения: 2 142
След като се прибрахме у дома я преоблякох с тънка пижамка и оставих да спи. Понеше имах госто баби и дядовци им я оставих да се радват, а ние с татито излязохме на разходка и пазар, защото времето беше страхотно, а аз бях стояла 7дни в болницата и нямах търпение да се разходя. Първите дни предимно се разхождах и спях, а колкото бебето, то само ми подсказваше какво да го правя. научаваш се много бързо.

# 25
  • Мнения: 5 103
Хм и аз се чудих какво ли ще права след изписването newsm78

# 26
  • Мнения: 5 391
Още не ми се е случило, но знам, че не бих искала навалица в нас, а да си остана на спокойствие с детенцето, вероятно ще се наложи да го храня...

# 27
  • Мнения: 967
като се прибрахме от родилното веднага го преоблякох, че милия се беше сварил в официалното костюмче, което му бяха облекли за изписването - та махнах всичи дрехи, сложих само едно леко боди, нахраних го и го сложих да си легне, а ние в другата стая седнахме да полеем случая  Laughing

# 28
ние като се прибрахме,парво е накърмих,защото бяха минали 3 часа и после си заспа.не съм е къпала,защото пъпчето не беше паднало.след всяко сменяне на памперса е подмивах. Wink

# 29
  • Мнения: 451
Един въпрос !
Педиатър предварително ли си бяхте избрали и трябва ли да се избира или те от родилното ти казват какво да правиш ?
Въобще не съм наясно с тези неща ,ако може някой да ми обясни ще съм много благодарна !
Приятен ден на всички newsm51

Общи условия

Активация на акаунт