Пролетта идва засмяна, време е за бебешка промяна / 20- 26.03/

  • 2 270
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Хубава седмичка и от мен, момичета Grinning Желая много успех на всички, на които им предстоят изследвание и процедури и на всички, които чакат резултати.
Да се отчета и аз... Направихме второто инсе в събота на спукан фоликул и то един. Нямам големи очаквания. Предния месец бях на мервалон, после - стимулация с клостил, на 10-ти ден естрадиолът ми беше 800. Док. като видя резултатите ми /ФСХ, ЛХ и естрадиол/ каза, че всичко е ОК. Очакваше да имам 4-5 фоликула. Но бяха само два и единият впоследствие дегенерира /или както се казва там/. Въпреки добрите резултати от изследванията, док. продължава да е на мнение, че яйцеклетките ми не са читави. И аз мисля същото. Не реагирам адекватно на стимулация - и предишния път направих два фуликула, но само един се спука. Док е на мнение, че и при по-силна стимулация ще образувам малко фоликули. Междувременно направихме почти всички възможни изследвания - вкл. и за антитела. Не е правен само посткоитален тест - ще го направим др. месец. Ако там има проблем, ще направим може би още едно инсе, ако не - не ни остава др. освен да преминем към инвитро - да извадим яйцеклетки и да видим качеството им и евентуално какво може да се направи с тях. Никога не съм се чувствала толкова далече от целта Cry

# 16
  • Мнения: 7 716
Два фоликула при стимулация с клостилбегит е добре. Има случаи на забременели и с един.
Но четейки твоята история оттук-оттам бих ти препоръчала следващата стимулация да е с гонадотропни вещества.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАНГО!

# 17
  • Мнения: 1 951
Честит рожден ден на Данидан и Манго  smile3525

# 18
  • Мнения: 1 029
Благодаря ви, милички!
Страхотно ме развълнувахте!
Стискам палци на всички чакащи!!!
И честита пролет!  bouquet
Дано с нея пристигнат и нашите щъркелчета!!!
Манго, ЧРД!
Виж си темичката в Календара!

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
ДАНИДАН и МАНГО,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
 
ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ, И МЕЧТИТЕ ВИ ДА СЕ СБЪДНАТ НАЙ-НАЙ-СКОРО!  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 320
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАНГО!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДАНИДАН!

Да сте здрави, щастливи и се сбъднат всичките ви желания!

# 21
  • Мнения: 553
Честит рожеден Дани!
Честит рожден ден Манго!
  bouquet  Hug и пожелания за сбъдване на мечтите!

# 22
  • Мнения: 3 010
Е здравейте и от мен. Дадох си по4ивка малко и наистина помогна за да не мисля,  тайничко наминавах да си Ви чета, развитие намя.........  Confused Cry Сериозно се замилсям за ин витро...........но първо лапаро........ И знаете ли около мен бременните никнат като гъби. Навсякъде където отворя списание, вестник.........все за бебета или бременност пише. Мои приятелки чувам, че са напреднали вече.............а аз.... Cry А е кофти работа, знам, че всяка една от Вас знае как се чувствам.
Пета, скъпа много се радвам за теб, моля те пиши кога ще е прегледа.
Честит рожден ден на Манго и Дани, моми4ета сори, 4е на патерици. Пожелавам Ви само едно, то другото..............Най-красивото бебенце и за двете.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
DenJi , ти си сменила ника Wink Пожелавам ти новият ник да ти донесе късмет и скоро и ти да се похвалиш с коремче. Миличка, и около мен бременните никнат като гъби. Особено сега, като се стопля времето, все повече ще се срещаме из градинките с мамчета и бъдещи мамчета, но...това е животът. И нас това ни чака! Настрой се положително и вярвай, че пролетта ще ти донесе много щастие! Не унивай! Прегръдки Hug

# 24
  • Мнения: 3 010
DenJi , ти си сменила ника Wink

Дам Леа смених си ника, особено след като гледах Вип Брадър  Close  Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 841
Привет и от мен!
Дани и Mango дано празника е бил незабравим за вас и мечтите ви се сбъднат  bouquet
Аз днес съм особено щастлива, сутринта се олелих след 8 месеца и 18 дена "сух режим" и определено съм единствена във форума, която се радва на подобно нещо Embarassed Mr. Green. Избрах си 22 март за моят ден от месеца, и дано това е добра поличба, силно се надявам. Утре е първият ми ден от стимулациите, започва яко люпене на яйчица Mr. Green Joy
Честита Пролет, весел ден от мен и само хубави новини за всички чакащи  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 324
Милена стискам палци!

Успех!!!

# 27
  • Мнения: 2 120
Успех Милена. Възхитих ти се още като прочетох за операцията, моя милост няма толкова кураж. Бъди сигурна, че ще успееш.
И на теб DenJi, успех. Hug

# 28
  • Мнения: 957
Милена, успех още на първия цикъл!

Уф!!! Аз си седя сега в къщи и си се страхувам. Утре е денят на истината-ще се разбера дали тръбите ми са проходими или само се заблуждаваме, че правим бебе до сега.  Резултатът, казаха, че излиза веднага след изледването, та ще пиша какво е положението. Дано новините ми да са добри. Така се страхувам!!!

# 29
  • Мнения: 7 716
Еlfljo, Милена - успех Laughing

Общи условия

Активация на акаунт