Антирефлуксни АМ

  • 19 864
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 211
Здравейте Simple Smile Пускам нова тема,понеже видях,че последната такава е от преди доста време,а искам мнение.  Какви антирефлуксни АМ ползвате?
Ние сме почти на 2 месеца,от 1 месец сме на Фризовом,защото взе да повръща на фонтани. Оправихме повръщането,но едва днес имах възможност да претегля бебо и се оказа,че за 3 седмици е качил само 500гр Sad Забелязах,че нещо не се наяжда,яде по доста количество за възрастта си докато се засити и пак не успява,затова мисля да сменя АМ, но незнам с кое  newsm78 Пробвах да смеся Фризовом с Фризолак 1:1,но повръща Sad
Ще съм благодарна ако споделите вашите впечатления   bouquet

# 1
  • Мнения: 651
Ядем Фризовом откакто малкия стана на месец и половина. Качваше си нормално - някой път 700 гр, някой път 900. Мисля, че дори сме малко закръглени - поне така казват (на консултацията за 7 месец беше 71 см / 8800 гр). И аз пробвах да мине на Фризолак, но повръщаше след почти всяко хранене. Не на фонтан, но си връщаше.

# 2
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Най-малката се разболя на месец и беше в Tokuda болница 7 дни ... Изписаха ни с антирефлуксното мляко на ХИП ... пи го до 4-тия месец и после до 9-тия поръчвах от Амазон ХИП Комбиотик (защото идва много по-евтин отколкото е в БГ) ... След това минахме на ДМ-ското бейблов и до сега сме с него Simple Smile Доволна съм от антирефлуксното на ХИП ...

# 3
  • Мнения: 15 019
Синът ми пиеше Аптамил АР. Най-добре му се отразяваше.

# 4
  • Мнения: 5 714
Моят син пи Фризовом от втория си месец чак до годинката. На него му се отрази много добре. Млякото е гъсто, нахранваше го добре и си качваше нормално, даже си беше шишко Mr. Green

# 5
  • Мнения: 781
Ние от втория месец бяхме на Фризовом, но много акаше от него /по 11 пъти на ден/ и вместо да качва, даже беше отслабнал. След това минахме на Аптамил АР. Всичко се нареди като по учебник. Много доволна бях от него, качваше нормално, изчезна гърченето от рефлукса. Пи го до година и половина. Успех.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Нашето момче беше на HIPP AR. Скъпо е , но другите марки / Фризолак, Прима,Нан/ не ни понесоха.

# 7
  • Мнения: 2 431
Аз препоръчвам Aptamil AR. Изключително доволна съм, защото аз исках да кърмя и давах съвсем малко АМ след кърмене, а въпреки малкото количество детето не повръщаше. Успех!

# 8
  • Мнения: 2 188
Аз съм доволна от Хумана АР.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 696
Синът ми пиеше Аптамил АР. Най-добре му се отразяваше.
Peace и моя,даже го пи до над годинката.

# 10
  • Мнения: 15 019
Моят също пиеше до почти 2 години, защото всички опити да го спра, водеха до засилване на рефлукса. Чак към 1 година и 10 месеца някъде при поредното спиране, не се възобнови постоянното повръщане и се отървах от АМ. Докато го кърмех обаче давах по малко АМ, останалото си беше кърма и въпреки малкото количество, му помагаше.

# 11
  • София
  • Мнения: 627
Доволна съм от Фризовом.
Преди да минем на него бяхме с Аптамил и повръщаше почти след всяко хранене.Сега нямаме такъв проблем.Качва си нормално. / от 700 до 1100 гр/

# 12
  • Мнения: 636
Ние сме на Аптамил АР , но го пием сравнително от скоро . Повръщането спря детето е спокойно вече и не се гърчи . Хапва си много добре . Нямаме нито запек нито разтройство акаме си нормално по 1-2 пъти на ден

# 13
  • София
  • Мнения: 357
От четвърти месец синът ми е на НАН А.Р. В началото, за около две седмици, беше на Фризовом, но му причини колики - гастроентерологът каза, че е възможно да се застоява повече в стомаха му и заради това да има колики. Откакто мина на НАН А.Р. няма проблем, наддава си добре, само че не мога да го спра - започна ли да давам обикновено мляко и рефлуксът отново се появява ooooh!

# 14
  • Мнения: 636
Аз да питам вашите бебоци след като се напапкат обичат ли да стоят легнали? Защото моят сложа ли го легнал и се почва едно пъшкане и гънене  Crazy имаме си шезлонг и в него обича да стои или подпрян на възглавница , но не смея да го държа така защото сме много малки нямаме 2 месеца още .И само да вметна , че не са колики поне според мен не , че и тях ги имаме като екстра ,но вече взех да ги различавам

Последна редакция: пт, 26 юни 2015, 17:45 от tedi8811

Общи условия

Активация на акаунт