Щастливи заедно с проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '36

  • 64 453
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 414
Имам малко време за глътка въдух и веднага при вас.Simple Smile

Таня може да е имал предвид 10 филма общо  Grinning  Е надявам се да видим Йозгето на сватбата на Явуз Бингьол иначе ще ми остане лошия всус от роклята " кюнец "  и лъскавия костюм   Grinning

Диди, само да не се окаже, че там отидат още по зле облечени. Тогава ще почне да ни харесва " кюнеца"  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Може  роклята " кюнец " да и е стилът на дамата.  rotfImbo rotfImbo doh

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 12:47 от eligeda

# 16
  • Мнения: 3 436
Е, и с дънки я видяхме. И какво му е толкоз на кюнеца, на нас по-добре ли ще стои?  hahaha
Абе нямаше си работа той да покаже кукличката, да й намерят "свекървите" кусур.  Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 14:24 от Tania M.

# 17
  • София
  • Мнения: 440
Привет, привет!
Момичета, от цялото си сърце благодаря за хубавите пожелания за Диляна. Показах й какво сте написали, тя сериозно каза „да”. Не е много ентусиазирана за двата имени дни, но май, все пак е по-склонна да приеме, че два празника е по-добре от един. За сега ние продължаваме събирането на документи и …. на мен времето съвсем не ми стига.

Чудесно е настроението в темата около многото празници, добавям и моите благопожелания за рожденици, именици, техните майки!

Ето, тук за предстоящите филми и заглавия, а каква е истината…  newsm78
http://boxofficeturkiye.com/mahsun-kirmizigul

# 18
  • Мнения: 3 436
Ами истината е в чудото "любов", ако някой се е съмнявал.   Simple Smile
А щом вторият е обявен като "драма", поне няма да е комедия.
http://boxofficeturkiye.com/film/isimsiz-mahsun-kirmizigul-projesi-2012807

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 15:08 от Tania M.

# 19
  • Мнения: 901
До 1 .01  .2016 не чак толкова време това значи , късна есен ще почне реклама с трейлъри и ще видим за какво иде реч .
А може и да използват заснетото от проваления сериал ' Любовта няма език ' там също има и любов и драма
Ели кой знае може пък нищо да не видим ако патрона не отиде на сватбата  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 436
Ели, кой знае, може пък нищо да не видим, ако патрона не отиде на сватбата  Grinning
Еми аз нали това казах - я я завел, я не. И да ходи, и да не ходи, хич да не я води, че пак ще й намерим кусур - я кюнец, я чувал.  Laughing

М.К. не потвърди публикациите през есента, че "Любовта няма език" ще се заснеме като игрален филм на базата на заснетото в първите два епизода, но ще видим ...

Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 17:31 от Tania M.

# 21
  • Мнения: 901
Е ми то пък като , че ли я води някъде само с приятели се мярка по снимките Grinning

# 22
  • Мнения: 3 436
Ааа, води я по острови (без приятели).  Laughing

# 23
  • Мнения: 901
И в Тоскана  Grinning За тази година и стига толкова излизане  Joy

# 24
  • Мнения: 3 436
Не Тоскана, а Капри, ама и то е тузарски остров. Стига ви на вас, ама той май ходи на Малдивите поне два пъти годишно (пролет-есен) и надали с приятели. Laughing Ей, това Йозге май размъти водите. Той затова я крие човекът барабар с годежния пръстен.  hahaha

Освен това рамазанът е месец на въздържание, а нашият нали бил религиозен, естествено че ще е повече с приятели (експедиция, ифтар и пр.).  Simple Smile

Порасналите малки звезди - фотогалерия. Сн. 1-7: Едже Чешмиоглу (1990), екранната дъщеря на Т. Йонгел и В. Атасевер в "Историята на Яз":
http://www.haberturk.com/galeri/magazin/427259-unlulerin-eski-ha … kluk-fotograflari



Май познахте за "Романтична комедия" 3. Снимките щели да започнат на 10-ти юли в Бодрум. Отново Синем Кобал, Седеф Авджъ, Бурджу Кара, Енгин Алтан и Гюрген Йоз. Изглежда режисьор ще е Кемал Башбуг.

Mahsun Kırmızıgül Eski Yönetmenine Vefa Borcunu Ödedi
Ünlü sanatçı, ortağı olduğu şirketin çekeceği 'Romantik Komedi 3' filmini, geçmişte kendi kliplerinin yönetmenliğini yapan Kemal Başbuğ'a çektirecek.
http://www.haberler.com/mahsun-kirmizigul-eski-yonetmenine-vefa- … u-7449784-haberi/

Последна редакция: пт, 26 юни 2015, 07:03 от Tania M.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 414
Здравейте  wavey

При нас е мрачно и студено.

Към чая на Диди и по едно кафе.

# 27
  • Мнения: 1 414
Добро утро в този мрачен съботен ден. Hug




Една събота в която и аз да не работя. newsm44 newsm44 newsm44

# 28
  • Мнения: 1 117
Добро утро и от мен! Kissing Heart
Ели, ако можеш се отдай на пълна почивка, само приятни занимания и емоции. Слънцето започва да изгрява. Hug
Скрит текст:
Момичета, имах проблем с интернета, затова ви благодаря със закъснение за милите пожелания за Дани, въпреки че той не ми е син, но много го обичам.  bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт