Скорпион

  • 6 858
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте! Simple Smile Има ли вече фенове на сериала "Скорпион"? Ако "да", то тук е мястото, където ще си говорим за сериала! Simple Smile А вие гледате ли го? Харесва ли ви? Засега имате ли любимец? Simple Smile
Честита ни първа тема!

# 1
  • Мнения: 719
Супер измислена и нелепа работа, но пак е приятно разнообразие от всичко останало, което дават в момента. Тоби и Хепи се очертават да са ми любимци, макар всички герои да са доста предвидими и да се знае как ще реагират във всеки един момент. Иначе всички са доста лайкъбъл, направили са ги така, че да има за всекиго по нещо.
Това имам предвид, де - безумни, нелепи измъквания от проблемите (човек, който разбира от наука, може да изпадне в амок направо), но всички герои са симпатяги. И хем тия супорнайсет любовни истории ме дразнят доста, хем пък нямам търпение да има развитие по всяка една от тях и ми се иска да им видя щастливите развръзки.
И колкото и да обяснявам, че сериалът е адски измислен и несериозен, самият факт, че предизвиква подобна емоционална реакция от мен показва, че явно наистина ми харесва. Изгледах целия първи сезон и ако и да мрънкам за естеството на историите, трябва да призная, че ме държа в напрежение почти непрекъснато.

# 2
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Запис, подкрепям мнението за някои леко измислени измъквания и решения, на моменти ми е смешно пак, но си има чар  Simple Smile

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 281
И аз го харесвам. То е ясно че има преувеличения много неща, доста измислици... Но то всеки филм и сериал е така. Та ми е приятно да го гледам.
Любим герой нямам, всички са симпатяги.

# 4
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Аз най -харесвам Хепи  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 51
Момичета, както всеки филм и сериал, и тук има някои измислици-премислици, но ... Grinning Сериала като цяло е готин и забавен, а мен най-много ме кефят Хепи, Тоби и Меган /сестрата на Уолтър/. Тази вечер ще го гледате ли? Wink

# 6
  • Мнения: 120
Вчера гледах първите 3 епизода и сега мисля да продължа с още няколко Simple Smile хареса ми

# 7
  • Мнения: 51
Дават го по Нова, така че ще можете да го гледате и вечер, и на компютъра! Wink

# 8
  • Мнения: 8 229
Ооо, имало тема. Сериала е сладурски. Хич не се задълбочавам за недомислиците, героите са много приятни.

Можете да гледате и в Novaplay сериите, които сте изпуснали.

# 9
  • Мнения: 551
Сега прочетох за него и веднага го свалям. Радвам се, че има тема  Peace

# 10
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Лекичко сериалче е и доста ме радва  Heart Eyes
Любимеца на мен е Уолтър  Mr. Green Heart Eyes

# 11
  • Кърджали
  • Мнения: 10 281
То си харесам някой сериал, създам си навик да го следя.... И свърши Tired  Не стига че на 100 години веднъж се случва...
Ще прегледам първите няколко серии, че тогава не го следях. Има ли други сезони? Не обичам да гледам на английски,  че хич не се разбираме с тоз език но ми е любопитно

# 12
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Не, за втори сезон ще чакаме есента Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 27 214
бозичка отвсякъде.
Как пък в един епизод не ме изненадаха с нещо (каквото и да било), но явно публиката има нужда и от такива леки и не толкова ангажиращи сериали, че напоследък все някакви тежки и шокиращи неща се случват по шоутата. Честно казано съм крайно изненадан, че ще има продължение.
Любимци силно казано, допадат ми Силвестър, Меган (нали са гении, така и така е пълно със смехории, нека и помогнат по дяволите), Хепи и малкото гейниче Ралф.
Пейдж и Кейб (при положение, че Робърт Патрик ми е любимец) ме дразнят, героите им са ужасяващи клишета.

# 14
  • Мнения: 1 050
Жалко че свърши. Харесваше ми. Мислех, че накрая ще съберат поне една от двете двойки, но явно в следващия сезон. Прическата на Пейдж много ме дразни. Хепи ми е най-симпатична.

Общи условия

Активация на акаунт