Миене на зъбки

  • 809
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Мия с детска четка и паста без да изплаквам /то няма и как да стане/, затова детските пасти и да се гълтат не са опасни, те хората са го измислили

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Добре, за миенето разбрах, но и аз имам 2 въпроса по темата:

1. Едва ли изплаквате. Поне си мисля, че не е възможно да го направим, да не говорим, че ако въобще й вкарам вода в устата, не виждам защо да не я глътне например, ей така за кеф!

2. Има ли смисъл да се прави това миене, ако говорим за кърмаче, дето си цока и нощем по няколко пъти?


Има смисъл, независимо кога ги миеш, дали сутрин, дали на обяд, дали вечер, все пак се почистват, а то е ясно, че не може да се мият постоянно, а най-вече е важно детето да си изгражда  хигиенни навици

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ние вече можем да изплакваме устата след миенето на зъби. Интересно му е и му е като игра. Малко ми е трудно да му измия горните кътници, че май доста го гъделичка четката. Иначе започнахме да мием зъбите около годинка, когато стана.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
В началото нямаше "изклпакване"... аз затова писах, че Дияна беше порядъчно окъпана Simple Smile Че мойта буба до скоро "забравяше" от време на време да плюе Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 959
Аз й мия зъбките само с четка и топла водичка, според мен и е рано за паста.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
С четка ( за след 4-мес.) и  детска паста на Аквафреш.
""Мием"зъбките отпреди месец с голям кеф и ентусиазъм  Joy, по няколко пъти на ден.
Влади дъвче четката по цял час и е много доволен  Mr. Green( дъвче я главно откъм дръжката,че е гумена  Crazy Crazy
Мийте зъбаците, не се ослушвайте, нали трябва да сте красиви  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт