От Франция до България - превоз на покупките ни (23)

  • 76 565
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 372
Писах им, да видим какво ще отговорят. За Англия и Германия ползвам Габко и те винаги ми пращат мейли за движението на пратките и сега ми е странно, че нищо незнам

# 286
  • Мнения: 4 090
Получих мейл преди да им пиша. Супер:)

# 287
  • Мнения: 3 372
Писах им, да видим какво ще отговорят. За Англия и Германия ползвам Габко и те винаги ми пращат мейли за движението на пратките и сега ми е странно, че нищо незнам
Отговориха, че пратката пътува към България, но била без ID и затова не са ми пратили мейл. Аз писах ID като поръчвах, защо да го няма....

# 288
  • София
  • Мнения: 1 210
Писах им, да видим какво ще отговорят. За Англия и Германия ползвам Габко и те винаги ми пращат мейли за движението на пратките и сега ми е странно, че нищо незнам
Отговориха, че пратката пътува към България, но била без ID и затова не са ми пратили мейл. Аз писах ID като поръчвах, защо да го няма....

Моите пратки от ЛР бяха без ИД ,въпреки , че съм го написала . Изпратих им всички колисимо № и си получих пратките . Peace

# 289
  • Мнения: 3 372
Писах им, да видим какво ще отговорят. За Англия и Германия ползвам Габко и те винаги ми пращат мейли за движението на пратките и сега ми е странно, че нищо незнам
Отговориха, че пратката пътува към България, но била без ID и затова не са ми пратили мейл. Аз писах ID като поръчвах, защо да го няма....

Моите пратки от ЛР бяха без ИД ,въпреки , че съм го написала . Изпратих им всички колисимо № и си получих пратките . Peace
И моята е от Ларедут, явно проблема и в сайта, защото и аз си писах ИД Peace

# 290
  • Мнения: 8
лелята от ФД не вдига,аз си мисля по скоро че е за Господари на ефира,сигнал там да подадем!
Съгласна. Peace
По-скоро дайте да се оплакваме в КЗП, няма да ни достави пратките, ако имаше намерение да го прави досега трябваше да сме си ги получили.

Аз сега успях да се свържа с тях. Казаха, че до месец се надяват да доставят получените и приети пратки

# 291
  • Сливен
  • Мнения: 457
Отчитам се-доволна от новият превозвач    Hug ,проверих си профила в Еконт- имам пратка.спазват си графика,по съобщението трябваше днес да пристигне курса  Peace

# 292
  • Мнения: 790
Момичета при всяка поръчка ли трябва да искам ID от новия превозвач, или щом веднъж имам такова го ползвам за всички поръчки? newsm78

# 293
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Твойто ID е едно,това е профилът ти и се пише навсякъде същото. Peace

# 294
  • Мнения: 3 372
Някой получи ли пратка от последния курс на Достави до мен?

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 4 133
Някой получи ли пратка от последния курс на Достави до мен?

Да аз получих вчера с еконт. Беше без ID писах им мейли не са отговаряли но получих пратката.

# 296
  • Мнения: 3 372
Някой получи ли пратка от последния курс на Достави до мен?

Да аз получих вчера с еконт. Беше без ID писах им мейли не са отговаряли но получих пратката.
И аз сега им писах, че и моята се оказа без ИД и уж пътуваше в курса пък после ни стон ни звук от тях. Бяха писали, че като я пуснат по Еконт щепишат имейл и нищо...и пратка нямам, нито в профила в Еконт има нещо от тях.

# 297
  • София
  • Мнения: 1 210
Някой получи ли пратка от последния курс на Достави до мен?

Да аз получих вчера с еконт. Беше без ID писах им мейли не са отговаряли но получих пратката.
И аз сега им писах, че и моята се оказа без ИД и уж пътуваше в курса пък после ни стон ни звук от тях. Бяха писали, че като я пуснат по Еконт щепишат имейл и нищо...и пратка нямам, нито в профила в Еконт има нещо от тях.

Вчера си взех пратките . Мейл от тях нямах , в ЕЕ не виждах пратка може би ,защото там се водя с три имена , а при превозвачът с две , но имах СМС от Еконт .
Звънни им или им пиши . Peace

# 298
  • В мечтите
  • Мнения: 639
И аз си получих поръчките...родихме се с тази фирма  Heart Eyes

# 299
  • Мнения: X
А ако имате 4 поръчки и всяка е под 1 кг, как се таксуват- 4 по 2 лв. = 8 лв. или 4 по реалните килограми (например общо 3 кг- 6 лв.)?

Общи условия

Активация на акаунт