От Франция до България - превоз на покупките ни (23)

  • 76 577
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 9 783
В този склад пратки изчезват още откакто русенският доставчик работеше там.

# 676
  • Мнения: 86
В този склад пратки изчезват още откакто русенският доставчик работеше там.
еми не може да е така.... Peace всичко се наблюдава с камери каза Матю ooooh! при тях грешка няма това е. пощата е виновна.започва да ми писва и усещам как ще се стига до по-горни нива

# 677
  • Мнения: 86
изчезналите пратки от ноември-декември ли са само?  newsm78
Може да е било нещо инцидентно само за този период...  Thinking

няма инцидент..... щом работиш с на хората парите такива моменти няма. поемаш ангажимент,  плащат ти значи ти трябва да си наясно какво се случва, как се случва и т.н. и когато си се издънил си поемаш отговорността за действията. "инцидент" е че се крадат скъпи вещи и се върти далаверата а на нас ни изтичат очите за кодове да си вземем нещо на децата що годе на прилични цени, плащаме с кредитни карти и т.н.  Tired

# 678
  • Мнения: 1 140
Не мога да се ориентирам в сайта на превозвача има ли някъде дати на курсовете? Има ли някой такава информация?

# 679
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Петя, не пишат дати. Курс тръгва всеки петък, във вторник/рядко сряда/ е в София. Пращат и раздават на следващия ден. В сайта им е написано и нарисувано. Първия курс за тази година тръгва този петък, 15ти.

# 680
  • София
  • Мнения: 896
Между другото аз имах такава пратка, която статуса в колисимо.фр излизаше че не е доставена.
Обаждах се до ларедут по телефона да попитам какъв й е случая, те общо взето ми казаха, че е върната по незнайна си причина, тоест съвсем не бяха наясно какво се случва с моето колетче. И в крайна сметка аз си получих пакета.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Имам мейл от Еконт, че днес е пусната пратка за мен, утре ще я получа.
редактирам - май са объркали нещо ...
Някой да чака поръчка от MONDIALPARAPHAMACIE ?

# 682
  • Мнения: 874
    Flash*,грешката е вярна!  Grinning
Имам мейл от Еконт за пратка на мое име,пусната днес от ДД,пратката ми беше доставена   на 5,01 на техния адрес във Франция.
Значи имат извънреден курс.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Ох, обвиних ги а грешка няма. Забравих, че купих един парфюм от този сайт през амазон. ooooh!

# 684
  • Мнения: 1 486
И аз днес имам имейл да очаквам две пратки от Франция.

# 685
  • Мнения: 228
С and A ми анулират вече две поръчки насочени към Лил.Даваше съобщение,че или не разбират адреса или картата.Не е от картите,защото двата пъти бяха  от разл.акаунти и с 2 разл.карти платих.Имате ли идея дали не е от кода на Лил

# 686
  • Мнения: 787
В този склад пратки изчезват още откакто русенският доставчик работеше там.
Да, русенксата принцеса, която ми окраде куп неща. Няма закони в Бг, затова е така. Съд за тези хора трябва, бива лъжи, ама чак пък толкова!!! #2gunfire

# 687
  • София
  • Мнения: 695
И аз имам известие от еконт за 2 пратки пристигнали до 4 януари на фр. адрес
 bouquet

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 9 783
В този склад пратки изчезват още откакто русенският доставчик работеше там.
Да, русенксата принцеса, която ми окраде куп неща. Няма закони в Бг, затова е така. Съд за тези хора трябва, бива лъжи, ама чак пък толкова!!! #2gunfire

При положение, че съвсем нова фирма, ползваща същия склад, има същите проблеми с изчезващи пратки не е ли по-вероятно проблемът да е във Франция, а не в кражби на БГ територия? newsm78

# 689
  • София
  • Мнения: 1 210
И аз днес имам имейл да очаквам две пратки от Франция.

 И аз имам пратка в Еконт . Поръчката ми е от Фотобокса на 4.01. Peace

Общи условия

Активация на акаунт