От Франция до България - превоз на покупките ни (23)

  • 76 528
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 695
аз получих потвърждение за всички мои пратки, получени на фр. адрес...
много съм доволна
 bouquet

# 691
  • Мнения: 2 139
Здравейте, отдавна не бях пазарувала от Франция, но Laredoute ме изкуши. На мейла ли получавате потвърждение за получени на френски адрес пратки, или някъде в сайта на превозвача.

# 692
  • Мнения: 42
Момичета на кой ред пишете ID-то си. Вече трета поръчка ми е без изписано ID и съответно минавам през мейли с превозвача. Благодаря!  bouquet

# 693
  • Мнения: 289
Здравейте, момичета, аз имам липсваща пратка от 22.12,2015 с маратонки разбира се:) Днес ще звъня, защото писах няколко мейла и нищо, никакъв отговор. Някой има ли от тази дата липсващи пратки?

# 694
  • Мнения: 790
Момичета на кой ред пишете ID-то си. Вече трета поръчка ми е без изписано ID и съответно минавам през мейли с превозвача. Благодаря!  bouquet

ето. Остава едно празно поле, където аз бих си сложила името все пак да имам нещо в случай, че има нужда.

# 695
  • Мнения: 583
Момичета на кой ред пишете ID-то си. Вече трета поръчка ми е без изписано ID и съответно минавам през мейли с превозвача. Благодаря!  bouquet

Написах го на първия ред заедно/след името си.

Чакам първа поръчка с този превозвач от Ларедут, обаче още не е пристигнала при тях предполагам. Трябва ли да получа имейл от превозвача, когато пратката ми пристигне при тях?

Eхаа! Току що видях, че имам имейл от ДДМ
Вчера са получили пакета ми, утре тръгва с курса за БГ
Не мога да повярвам, а я очаквах след месеци както миналата година

Последна редакция: пт, 15 яну 2016, 13:05 от бейли

# 696
  • Мнения: 787
В този склад пратки изчезват още откакто русенският доставчик работеше там.
Да, русенксата принцеса, която ми окраде куп неща. Няма закони в Бг, затова е така. Съд за тези хора трябва, бива лъжи, ама чак пък толкова!!! #2gunfire

При положение, че съвсем нова фирма, ползваща същия склад, има същите проблеми с изчезващи пратки не е ли по-вероятно проблемът да е във Франция, а не в кражби на БГ територия? newsm78
Не, не е възможно. Така си крадеше русенската принцеса, че думи нямам. За мен проблемът е във фирмата. Всяка фирма трябва да разрешава проблемите, да следят със списък нещата.

# 697
  • Мнения: 86
Здравейте, момичета, аз имам липсваща пратка от 22.12,2015 с маратонки разбира се:) Днес ще звъня, защото писах няколко мейла и нищо, никакъв отговор. Някой има ли от тази дата липсващи пратки?
липсваща в смисъл че нямаш мейл от превозвача............ или и на теб по колисимо ти е доставена  на адрес  пък в действителност я няма?! защото ако е второто започва ада....
аз предлагам всички на които са им изчезнали пратки  да измислим нещо.....защото мен по мейлите ме убеждават как от 3000 пратки изчезнала една/т.е. моята/  но напоследък стриктно  следя постовете и оставам с друго впечатление ooooh!
и впрочем от мейлите които имам че пратките са пристигнали при тях имам несъотвествие в два номера колисимо. писах снощи пак мейли.. отговор още нямам изпратих и принтскрийн на поръчката дано всичко да е наред на финала защото така започва да ми писвааааааааааааа Twisted Evil Twisted Evil

# 698
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Имам нужда от помощ.
Правя нов акаунт и накрая ми дава да избера адрес.
Избирам и пак ме връща,полудях.
Всичко ми е изписано както трябва,къде бъркам?

# 699
  • Мнения: 300
Вероятно свързва данните с другия ти акаунт. Промени малко. При мен стана като въведох друг телефон.

# 700
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Не е това,пробвах Twisted Evil

# 701
  • Мнения: 583
Имам нужда от помощ.
Правя нов акаунт и накрая ми дава да избера адрес.
Избирам и пак ме връща,полудях.
Всичко ми е изписано както трябва,къде бъркам?

Преживях го същото, много е напрягащо. Върна ме сто пъти, а проблема при мен се оказаха двете точки след ID

# 702
  • Мнения: 289
Здравейте, момичета, аз имам липсваща пратка от 22.12,2015 с маратонки разбира се:) Днес ще звъня, защото писах няколко мейла и нищо, никакъв отговор. Някой има ли от тази дата липсващи пратки?
липсваща в смисъл че нямаш мейл от превозвача............ или и на теб по колисимо ти е доставена  на адрес  пък в действителност я няма?! защото ако е второто започва ада....
аз предлагам всички на които са им изчезнали пратки  да измислим нещо.....защото мен по мейлите ме убеждават как от 3000 пратки изчезнала една/т.е. моята/  но напоследък стриктно  следя постовете и оставам с друго впечатление ooooh!
и впрочем от мейлите които имам че пратките са пристигнали при тях имам несъотвествие в два номера колисимо. писах снощи пак мейли.. отговор още нямам изпратих и принтскрийн на поръчката дано всичко да е наред на финала защото така започва да ми писвааааааааааааа Twisted Evil Twisted Evil
Да, ада започва. При тях я няма, а по колисимо е пристигнала. Писах н аЛаредут, но нямам отговор още. То е ясно какво ще кажат, че е доставена на адреса. Та се чудя кога да отварям диспут в пейпал. Да чакам ли още или да действам?

# 703
  • Мнения: 774
Момичета,
При пускане на поръчка към превозвача трябва ли след това да му се пише мейл или да се регистрира някъде тази пратка? Или директно получавате мейл когато нещата са доставени на фр адрес?

# 704
  • Мнения: 583
Момичета,
При пускане на поръчка към превозвача трябва ли след това да му се пише мейл или да се регистрира някъде тази пратка? Или директно получавате мейл когато нещата са доставени на фр адрес?

Не се пише на превозвача, няма бланка за попълване след поръчка. Когато получат пратката на техния адрес ще ви изпратят мейл. Ако сте си писали ID няма да имате проблем

Общи условия

Активация на акаунт