Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~51~

  • 17 278
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 30 820
Здрасти ви Hug Hug Hug

Бергюаз Hug харесвам я Синем Heart Eyes но не вярвам да са заедно Laughing

Ирко Joy Joy Joy

# 706
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Ма много хубав тоя Маджо бе, ух как я чака долу на стълбите у фирмата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пък тя с тая грозна жилетка и с това кафяво чантле  ooooh!
Правилно, трябваше като Шаика да се издокара  hahaha И как я измери с поглед цялата, какво ли си вика "падна ми" ти  Joy и не и пуска ръката...много сладки...

Ей го бееееееееееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509

# 708
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ренку  Heart Eyes Hug

# 709
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509

Ето и го ансамбълчето  ooooh!

# 710
# 711
  • Мнения: 10 486
Ами, момето иска му покажи, че и да е накипрена кат клоун, той пак ше си е луд по нея Laughing

# 712
  • Мнения: 260
Здравейте момичета у българско и по света !Пръснати навсякъде сме, но нашите убавци ни придърпват пак в нашата къщурка ,да си приказваме сладко и да се гневим повечко на Пелинче ,ма то много па лошо бре туй моме бре , той нашичкия и казва не ама тя де ли се бута в А група ,парти ще му прави ,че и няма да тръгва за никъде без тя виза да му издаде а и  на пръстен се надява, гласи кипри се как ли ще и стои на ръчицата  ...Аз си мисля ,че Маджит купи този пръстен наистина за майка си след като чу разговора на баща си с любовницата му за нейния подарък с рубин и ако не се лъжа пръстена беше платен от карта на баща му за да му натрие носа ли що ли ,или да му намекне ,че той знае за скъпата му поредна забежка така поне на мен ми се стори но със сигурност не бе купен за Пелин а после така се извъртяха нещата и майка му наистина подари пръстена на Нериман.Много ми хареса сериала ,много пъти го превъртам вече но не мога да им се наситя на нашите влюбени гълъбчета и както забеляза дъщеря ми аз им се наслаждавам ,с нетърпение очаквам серията и след края се приспивам с поредни напред хубави моменти.Млади ,красиви и талантливи са нашите ГГ а и това ,че любовта им продължава и в реала е супер ,дай боже да са все така усмихнати и щастливи заедно.

# 713
  • Мнения: 10 486
Ренка Hug Heart Eyes Нели, добре дошла Hug Hug Hug

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
И аз мисля,че нарочно плати с картата на баща си,пръстена...нали оная ще види фактурата

# 715
  • Мнения: 2 492
Ами, момето иска му покажи, че и да е накипрена кат клоун, той пак ше си е луд по нея Laughing
Ми то и така стана... Hug

# 716
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Значи Пеликана, стана сума време само един и същ въпрос задава - Недан не ме обичаш мене,  ooooh!
Ми недан и и аз искам ме обича, ама ей го само с тва си оставам  ooooh!

# 717
  • Мнения: 10 486
Значи Пеликана, стана сума време само един и същ въпрос задава - Недан не ме обичаш мене,  ooooh!
Ми недан и и аз искам ме обича, ама ей го само с тва си оставам  ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy е, как ше обича Пеликан, кат в сърцето му влезе такава кошута Laughing

# 718
  • Мнения: 22 042
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ренка  Hug Heart Eyes Нели  Hug Heart Eyes

Аз стигнах до 8-ма серия   Whistling Направо ме подлудяват тия Нермаджи  ooooh! Айде още малко, я тука какво беше... край няма бе  Crazy Laughing

# 719
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509

Ей ги бе, мамини златни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт