Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~51~

  • 17 277
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Еве, и аз съм там  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 22 042
Видях  Laughing Laughing Laughing

Аз ще си направя пауза, отивам да сготвя, че направоооо  Crazy За не знам кой път ги гледам и пак съм като невидяла бе  ooooh!

# 722
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Малееее бях забравила гласа бе

# 723
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
На крака и отиде, на крака  Mr. Green

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Привет на всички Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

Еве Hug Heart Eyes,Ирка Hug Heart Eyes,набрали сте  скорост яко Grinning..Давайте,че да се сетя  за какво става дума,позабравила съм някои неща,въпреки няк.пъти гледане Grinning.


# 725
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Боре Heart Eyes Hug, аз и снимки цъкам  hahaha hahaha hahaha
Ей как я погледна, инак бая се закани на Джиханчо  Mr. Green

# 726
  • София
  • Мнения: 13 629
Пу пу пу да не ги хване уруки  newsm47 newsm17

# 727
  • Мнения: 30 820
Здравейте момичета у българско и по света !Пръснати навсякъде сме, но нашите убавци ни придърпват пак в нашата къщурка ,да си приказваме сладко и да се гневим повечко на Пелинче ,ма то много па лошо бре туй моме бре , той нашичкия и казва не ама тя де ли се бута в А група ,парти ще му прави ,че и няма да тръгва за никъде без тя виза да му издаде а и  на пръстен се надява, гласи кипри се как ли ще и стои на ръчицата  ...Аз си мисля ,че Маджит купи този пръстен наистина за майка си след като чу разговора на баща си с любовницата му за нейния подарък с рубин и ако не се лъжа пръстена беше платен от карта на баща му за да му натрие носа ли що ли ,или да му намекне ,че той знае за скъпата му поредна забежка така поне на мен ми се стори но със сигурност не бе купен за Пелин а после така се извъртяха нещата и майка му наистина подари пръстена на Нериман.Много ми хареса сериала ,много пъти го превъртам вече но не мога да им се наситя на нашите влюбени гълъбчета и както забеляза дъщеря ми аз им се наслаждавам ,с нетърпение очаквам серията и след края се приспивам с поредни напред хубави моменти.Млади ,красиви и талантливи са нашите ГГ а и това ,че любовта им продължава и в реала е супер ,дай боже да са все така усмихнати и щастливи заедно.
Hug Heart Eyes Peace

Значи Пеликана, стана сума време само един и същ въпрос задава - Недан не ме обичаш мене,  ooooh!
Ми недан и и аз искам ме обича, ама ей го само с тва си оставам  ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy

# 728
  • София
  • Мнения: 13 629


А тука Маджит е неотразим  newsm74 smile3544 smile3544 smile3544

# 729
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Как се радва милия като детенце, като му пише  Joy Joy Joy
Нищо, че Шаика всъщност драска месажде  Joy Joy Joy Joy

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Боре Heart Eyes Hug, аз и снимки цъкам  hahaha hahaha hahaha
Ей как я погледна, инак бая се закани на Джиханчо  Mr. Green
Цъкай,цъкай Grinning.Погледът му е трепач,когато гледа Нериман Heart Eyes,а как играе ревнив #Onfire #Onfire...

Абе четох,че Кирето бил в болница,ма не разбрах какво му е ooooh!.Оправи ли се,излезе ли,сериозно ли беше нещо?

# 731
  • Мнения: 22 042
Боре Heart Eyes Hug, аз и снимки цъкам  hahaha hahaha hahaha
Ей как я погледна, инак бая се закани на Джиханчо  Mr. Green
Цъкай,цъкай Grinning.Погледът му е трепач,когато гледа Нериман Heart Eyes,а как играе ревнив #Onfire #Onfire...
Crazy Crazy Crazy

Боре  Hug Heart Eyes Виж я сега Ирка как ме изкушава  ooooh! Рекох да си почина от маратона, ама като пуска такива снимки, а почивай де  Embarassed Laughing

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Еве,ти само свали манджата от печката и продължавай с маратона Grinning,че аз преди време щях да подпаля къщата с едно зеле,заради сериал Flushed.

# 733
  • Мнения: 22 042
Еве,ти само свали манджата от печката и продължавай с маратона Grinning,че аз преди време щях да подпаля къщата с едно зеле,заради сериал Flushed.
Таман зеле готвя  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 734
  • Мнения: 30 820
Еве,ти само свали манджата от печката и продължавай с маратона Grinning,че аз преди време щях да подпаля къщата с едно зеле,заради сериал Flushed.
Таман зеле готвя  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт