Столче за хранене на Чико - мнения?!

  • 4 349
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте, мами Simple Smile

Искаме да си купим столче за хранене - спряла съм се на един модел на Чико:
http://9plus.bg/products/accessories/stolcheta_za_hranene/polly_2_in_1/

Моля, за мнения, цената никак не е малка и се чудя заслужава ли си?  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 112
Същата стабилна конструкция имат и много по-евтините столчета на Лорели, Чиполино...Лично за мен такъв разход е неоправдан, та столчето вероятно няма да се ползва след втората година на детето.
Нашето е ето такова, взето на промоция
http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/stolcheta-za-hranene/ … -dog-1010023-1508

Ако пък много държиш на столчето, което си харесала, и  имаш още време, преди да започнете захранването, може да се поровиш къде е най-евтино, или да изчакаш някое намаление.
Например в Хиполенд  можеш да получиш промокод за 20% отстъпка и така пак ще ти излезе насметка. Simple Smile Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10 874
Нашето е това. Съвсем обикновено, но съм много доволна, на дъщеря ми й е удобно и си го харесва. Ползваме го вече половин година. Честно казано не знам какво толкова специално трябва да има в тези столчета, че има толкова скъпи. Аз така и не стигнах до проучване, понеже го спечелихме от една игра, още преди да ни потрябва. Но и след това, като гледах другите модели, които си купиха майките около мен, сравнявах и не видях кой знае каква разлика. newsm78 Но може и на мен да са ми ниски критериите. Ако трябваше да купувам, не знам дали щях да купя точно това (имам предвид конкретния модел), но със сигурност някое като него и за не повече от 100 лв. Столче като столче. Peace

# 3
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Нашето столче е най обикновенно, Но ни върши страхотна работа и бебо много си го харесва!

# 4
  • София
  • Мнения: 983
Да, заслужава си- стабилно е, чисти се лесно, не заема много място, с подвижна табла и облегалка, сигурен колан....взехме го от амазон и дори с доставката излезе доста изгодно!Имам при родителите ми и "обикновено" от Икея,за което мога да кажа, че е адски неудобно: клати се,сякаш всеки момент ще се преобърне, не се мести таблата и доста трудно вкарваме/изкарваме детето в него ooooh!, но аз като цяло съм привърженик на всякакви удобства,новости и джаджи,особено когато ми пестят време,усилия и притеснения Mr. Green

# 5
  • Мнения: 73
Същата стабилна конструкция имат и много по-евтините столчета на Лорели, Чиполино...Лично за мен такъв разход е неоправдан, та столчето вероятно няма да се ползва след втората година на детето.
Нашето е ето такова, взето на промоция
http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/stolcheta-za-hranene/ … -dog-1010023-1508

Ако пък много държиш на столчето, което си харесала, и  имаш още време, преди да започнете захранването, може да се поровиш къде е най-евтино, или да изчакаш някое намаление.
Например в Хиполенд  можеш да получиш промокод за 20% отстъпка и така пак ще ти излезе насметка. Simple Smile Simple Smile


Определено нямам в излишък 300 лв.  Grinning , но найстина много ми харесва!  Rolling Eyes


Златанова, допадна ми столчето, което ми показа, но стабилно ли е!?

# 6
  • Мнения: 2 112
~Mell~, много е стабилно столчето.В момента го ползваме без масичката. Peace

# 7
  • Мнения: 10 874
Да, заслужава си- стабилно е, чисти се лесно, не заема много място, с подвижна табла и облегалка, сигурен колан....
С изключение на подвижната облегалка, всички други критерии се покриват и от моето столче. Peace

~Mell~, ако имаш възможност, най-добре отиди в някой магазин да видиш няколко столчета и да се ориентираш. Peace Така сама ще можеш да прецениш кое колко е стабилно и какви удобства предлага и да си сигурна в избора си. Защото всяка от нас има различни критерии и се води по тях, а твоята представа за такова столче може да е съвсем друга. То затова има и такъв богат избор на пазара.

# 8
  • Мнения: 6 764
Нашето столче е абсолютно същото, като в линка на Златанова, дори същия цвят. Купихме го преди месец, преди това ползвахме съвсем обикновено, подарък от колегите на мъжа ми.
Доволна съм, че има задни колела и го придвижвам лесно. Таблата има три позиции и това ми е доста от полза с моята шавливка. Супер удобно ми е, че самата седалка може да се спуска ниско и детето да си взима водата, нещо за хапване дори и когато не е на стола. Таблата се маха напълно и може да се храни и на масата. За по-малки бебета, облегалката може да се спуска в 2 полулегнали позиции, ние това не го ползваме. Горната част от таблата се взима лесно, мия и поставям пак. Столът се почиства с мокра гъба за секунди. Омазван е с какво ли не, следа след почистване няма.
Не мога да кажа по-добър ли е от Чикото, защото не съм имала от втория. Но като описание, "екстрите" са съпоставими. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 73
Благодаря ви !  Peace Определено харесах столчето и на Лорели! Разгледах добре и другите разцветки,лилавото и розовото са с малко по-ниска цена... И се чудя защо?! Отново в Хиполенд се предлагат.....

# 10
  • Мнения: 10 874
Да не би да гледаш друг модел? Този е Lollipop, но има няколко, които много приличат на него. Peace

# 11
  • Мнения: 2 112
Те са 3 модела столчета, които на пръв поглед си приличат. Моето е LOLLIPOP, другите са  PRIMO и ELITE, вероятно имат малки разлики в дизайна, но май по характеристики са еднакви.
Аз избрах Лолипоп, освен заради цвета и възможностите и защото единствено имаше видео-презентация.
https://www.youtube.com/watch?v=LtI6moXS5CE
Нямах възможност да ги видя на живо и не ми се рискуваше!
Пък и както казах беше в голямо намаление! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 73
Намерих и това, сякаш всичко е също като Лорели,но цената е още по-ниска, но не съм чувала нищо за тази фирма
 http://moni.bg/inside_product/product_id/2936/%d0%b4%d0%b5%d1%82 … 0%bd%d0%b5-cookie

# 13
  • Мнения: 148
Имам шезлонг на тази фирма, подарък ми е, ама не го харесвам много много, иначе не е зле.Пък и малкия не иска да седи там.
Къде са цените в този сайт?Всичко е без цени.

# 14
  • Мнения: 10 874
Нямам преки наблюдения върху продуктите им. Знам само, че са дистрибутор на Cangaroo. Peace

Общи условия

Активация на акаунт