Празникът мина и замина, ЮЛЧЕТАТА навършиха една година! :)

  • 74 234
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
# 91
# 92
  • Мнения: 10 874
Юлианка, страхотен Влади и страхотна торта! Hug

Мама Сънчо, радвам се, че пак пишеш тук. Hug Честито прохождане! Heart Eyes

Марбела, много ви е хубава триколката, а Ади е една малка прелест!!! Heart Eyes

Звезда, да ти е живо и здраво момчето! Hug

При нас всичко е едно и също, затова и не пиша много-много. С Елица се размотаваме напред-назад, учи се да ходи, да говори и какво ли още не. Laughing Иначе вкъщи новината е, че си имаме още една юлска мама - котката ни следобед роди 4 котенца. Heart Eyes

Честит рожден ден на всички пораснали дечица!
 Да са ни живи и здрави и да носят само щастие в домовете ни!!! Hug Hug Hug

# 93
  • Варна
  • Мнения: 483
Забравих да кажа да не купувате триколка по интернет без да сте я пробвали наживо. Аз бях харесала много Кангаро Офроуд, обаче като я видях в магазина се отказах - тежка, тромава, някак по-трудно се управлява, степенките са сложени така, че като завиваш крачетата също се извиват постоянно. Ние пробвахме доста модели, но Лорелито и Чиполино Туистър най ни допаднаха. Взехме първата, защото ни я препоръчаха близки.

# 94
  • Мнения: 366
Добро утро Simple Smile

Мерси лаленце Hug

Ние триколка ще купуваме за именния и ден на 30,11 или за Коледа .Защото сега няма просто да я ползвам - количката мие  далеч по- удобна и на не и на мен.Иначе аз от опит без да видя и изпровам нещо вече не купувам.

Ох от други месец кръц на парите - голямо ми е притеснение как ще се справяме- още повече че и със свеки бая пари изтичат. Ох голяма мъка си е това лекарите казват че е здрава и че може да се възстанови, но тя отказва да се пребори, не виждала и смисъл какъв щял да и е живота и т.н. и все обяснява защо не била умряла и ММ направо е като болен - направо за няколко месеца живота ни направо се обърна наопъки и все по-зле става с неиния отказ да положи усилие Cry Уф извинявайте , но ми е хипер криво, а ММ и без това е супер напрегнат.

айде излизам на разходка че голяма жега щяло да е днес.  Embarassed





# 95
  • Мнения: 10 874
Мама Сънчо Sad Hug
Тежко е, когато близък човек е в такова състояние, но това е животът. А за това, че не иска да се бори - лошо. Sad Помагайте, доколкото можете, но все пак животът си е неин и не всичко зависи от вас, за съжаление...
За пустите пари няма смисъл да говоря. Те никога не стигат...

# 96
  • Мнения: 3 404
Мерси,Лале.
Беше тая,поръчах,утре ще пристигне.Да видим дали ще се бия по главата  Mr. Green
Постригах го  Sad

# 97
  • София
  • Мнения: 3 454
Честити годинки, кръщенета и прощапулки на наборчетата! Бъдете здрави!


И ние мислим за триколка, задължително обаче ще пробвам в магазина, дали изобщо ще стои в нея. И лятна количка искам, писна ми да се боря с моята. Имам много хубава лятна количка от каката, но е розова и ММ не е съгласен да возя бебето в нея  Tired

Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 19:24 от ToHu_

# 98
  • Мнения: 10 874
О, Тони, милата душичка. Sad Съжалявам, че се налага операция. Но щом няма друг начин... Confused Стискам палци всичко да е наред!!! Hug

# 99
  • Мнения: 556
Тони, имам добър детски хирург в Пирогов. Еедна приятелка, май месеец на нейния син в аТокуда, много е доволна. Ако дотрябва, свиркай

Само споко.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 483
Тони, много съжалявам. Дано до есента да се оправят нещата, а ако не - всичко да мине бързо и безболезнено.
За триколката- нашата в магазина като я слагахме хич ве искаше да седи вътре, опъваше се, ревеше, но това, защото искаше да пълзи и да пипа всичко в магазина. Събори една тротинетка, тя направи верижна реакция и събори де що имаше наоколо  ooooh!, срам и позор! Обаче си бях навила на пръста и я взехме. Още от първото слаганена улицатаси седи вътре и й е супер! Само дето за мой ужас се изправя права на степенките, но моделът е дълбок и засега няма изгледида падне.

# 101
  • Мнения: 3 404
Тони  Hug спомням си на моето братовчедче му правиха такава операция като беше около тая възраст.Ще премине,но е тежко.
Днес от сутринта ми е наопаки....та и триколката объркали,сега върнах грешната.Иначе й купихме клаксон,той мн го харесва още от вчера,от чуждата.Та сега сме като "копче има,балтон няма"  Joy
Плажуващите,да ви питам как се оправяте с храната за детето  newsm78 Вчера го подстригах

# 102
  • Мнения: 102
Момичета черпя виртуално и тук, имах ден - ден на 17ти - не знам дали ще се качи картинката!
елпет - имам комплект урбазон с идеята ако се наложи, да има доктор или сестра да го бие, може да е венозно / бързо действа, но много боли/, може и мускулно, ако няма кой с това и аз ще се справя..
Тони, аз исках второ мнение в Пирогов, имам телефони, ако искаш - давам! И баткото го бяха пратили под ножа на под годинка, оказаха се асансьорни тестиси и се оправи от само себе си, ходихме пак на контролен и както беше за операция едва ли не веднага - така и до ден днешен не са го оперирали. Размина се... Ако все пак се стигне до интервенция - търсете в Пирогов д-р Петрана Дойнова, тя беше завеждащ детско коремно, сега не знам дали още е, но е добър лекар и специалист!

# 103
  • Мнения: 3 404
Пак ми доставиха грешната триколка  Shocked  #2gunfire

Последна редакция: сб, 18 юли 2015, 17:02 от ZVEZDA *

# 104
  • Мнения: 500
Здравейте,как сте в тея жеги,малчо много трудно спи и само сутрин излизаме за по малко и вечер чак след 18ч. Днес както го люлеех в една градинка,трън да се изправя от люлката и синджирите се преобърнаха и миличкият ми падна на главичка,много плака горкото,но слава на Бога нищо му няма.
 Вече ходи много по-стабилно и мисля да правя прощапулник скоро.
Лека и прохладна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт