Отношенията деца – баби и кога имаме повод за притеснения

  • 17 985
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 228
И моето мнение е авторката незабавно да се изнася и да си влезе в ролята на майка

# 106
  • София
  • Мнения: 4 349
Че и да се изнесе, проблемът си остава, детето ще си контактува с бабата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 107
  • Мнения: 3 228
Има разлика дали ще живее с бабата и мъжът, с който и предстои развод, или ще се дистанцира физически

# 108
  • Мнения: X
Само много разстояние и никакви контакти помагат с такъв тип обсебващи баби /дядовци . Хора ,които доброволно са си дали детето на отглеждане на бабите преди години никога не могат да ме спечелят като грижовни родители .
Събирай си багажа , детето и ума !! Нямаш работа нито ти ,нито детето щом нещата са такива още сега:hug:

# 109
  • Мнения: X
Че и да се изнесе, проблемът си остава, детето ще си контактува с бабата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Срещи с бабата 1-2 пъти месечно не е като ежедневно съжителство. В първия случай щетите са поправими.

# 110
  • София
  • Мнения: 4 349
Че и да се изнесе, проблемът си остава, детето ще си контактува с бабата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Срещи с бабата 1-2 пъти месечно не е като ежедневно съжителство. В първия случай щетите са поправими.

Да бе поправими. За 1 - 2 пъти по 2-3 часа могат да се нанесат повече поражения, отколкото за цял месец  ooooh! ooooh! ooooh!

# 111
  • Мнения: 43 603
Че и да се изнесе, проблемът си остава, детето ще си контактува с бабата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Срещи с бабата 1-2 пъти месечно не е като ежедневно съжителство. В първия случай щетите са поправими.

Да бе поправими. За 1 - 2 пъти по 2-3 часа могат да се нанесат повече поражения, отколкото за цял месец  ooooh! ooooh! ooooh!

И за цял живот

# 112
  • Мнения: X
Че и да се изнесе, проблемът си остава, детето ще си контактува с бабата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Срещи с бабата 1-2 пъти месечно не е като ежедневно съжителство. В първия случай щетите са поправими.

Да бе поправими. За 1 - 2 пъти по 2-3 часа могат да се нанесат повече поражения, отколкото за цял месец  ooooh! ooooh! ooooh!

И за цял живот
Може. Но при ежедневен контакт вероятността е в пъти по-голяма.

# 113
  • Мнения: 43 603


Може. Но при ежедневен контакт вероятността е в пъти по-голяма.

Зависи точно от ситуацията. Аз на предишната страница писах. При нас не беше ежедневен контакт, но и досега си има последици.
Децата са много податливи. И ако в едната къща им се говори едно, а в другата друго се объркват.

# 114
  • Мнения: X


Може. Но при ежедневен контакт вероятността е в пъти по-голяма.

Зависи точно от ситуацията. Аз на предишната страница писах. При нас не беше ежедневен контакт, но и досега си има последици.
Децата са много податливи. И ако в едната къща им се говори едно, а в другата друго се объркват.
Това е така. Точно затова е важно авторката да се изнесе и детето ѝ да няма ежедневен контакт с въпросната баба.

# 115
  • София
  • Мнения: 4 349
Когато не е ежедневно виждането, бабата ще вложи многократно по-големи усилия в единия час на среща  Thinking Thinking Thinking

# 116
  • Мнения: 5 513
Оставете един час или една седмица.Децата се впечатляват от съвсем дребни неща.Остави ,че фантазията им работи на макс и имат "изкривени" представи за обич,смърт и др. житейски неща.Като се добави ,че всяко дете е различно не се знае кое от кои и какви приказки ще се повлияе.
Детето се нуждае от човек ,който да е авторитет и да е сигурно ,че този човек ще го обича и защитава.Няма да го нарани и обиди.

# 117
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 084
Когато не е ежедневно виждането, бабата ще вложи многократно по-големи усилия в единия час на среща  Thinking Thinking Thinking
Е, много интересно-какво ще предложиш? Да не се развеждат, да си стоят там, че сакън бабата за един час на седмица може да направи много по-зле нещата  Shocked

# 118
  • Мнения: 2 222
Личи си кой има опит и кой пише наизуст. Аз никога не се изказвам как да се гледат възрастни роднини, защото не знам. Нито давам съвети как да си добра домакиня - справям се, но е е там стихията ми. Как тук си пишат хора, нито разведени, нито с проблеми. Но знаят  Crazy Как да решат такива проблеми Crazy Странно.

# 119
  • Мнения: X
Хм, трябва ли да си скачал от 10-я етаж, за да си наясно, че ако скочиш, ще се размажеш?

Общи условия

Активация на акаунт