Новите ни козметични похождения 69

  • 106 707
  • 724
  •   1
Отговори
# 510
# 511
  • София
  • Мнения: 74
От мен:

Tom Ford Costa Azzurra  Heart Eyes

# 512
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361

# 513
  • София
  • Мнения: 10 318
От мен:

Tom Ford Costa Azzurra  Heart Eyes



Това определено, трябва да се пробва  Crazy

# 514
  • Мнения: 31 230
Чуден е, честит! Heart Eyes

# 515
  • София
  • Мнения: 1 056
Сапуни от Рефан:
Мляко и овес


Сапуните на рефан изсушават ли? Много ми харесват ароматите им, но все се отказвам да купя. Използвам Дав по принцип.

# 516
  • Мнения: 52


Новия шоколад!!! Имам и кратко ревю за тези които се интересуват! Отново ухае невероятно вкусно!

# 517
  • София
  • Мнения: 74
nad_tab, ето един чудесен повод да се видим  Hug

densi, благодаря!   bouquet

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 371
Сапуни от Рефан:
Мляко и овес


Сапуните на рефан изсушават ли? Много ми харесват ароматите им, но все се отказвам да купя. Използвам Дав по принцип.

Нямам представа. Това е първата покупка през живота ми на Рефан. Снощи пробвах този с мляко и овес и много ми хареса, цялата баня ухае на него.

# 519
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Bobbi Brown Shimmer brick Beige






KAT VON D Shade + Light Contour Palette





BECCA Becca x Jaclyn Hill Shimmering Skin Perfector® Pressed - Champagne Pop





Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick Melancholia




Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick Lovesick




Marc Jacobs Beauty Under(cover) Perfecting Coconut Face Primer




Marc Jacobs Beauty The Nude(ist) Set


# 520
# 521
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Шоколадче може ли да споделиш за BECCA Becca x Jaclyn Hill Shimmering Skin Perfector® Pressed - Champagne Pop , че е някаква истерия там  Grinning

# 522
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Много ми харесва. На лице не знам кога ще успея да пробвам, просто в тази жега всичко ми се свлича от лицето. Иначе цветът е нещо средно между Муунстоун и Опал ( но не точно ), хайлайтерът има повече глоу ефект от другите в серията.  На ръката ми изглежда напълно носим над скулите, пък ще видим дали е така.

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Много ми харесва. На лице не знам кога ще успея да пробвам, просто в тази жега всичко ми се свлича от лицето. Иначе цветът е нещо средно между Муунстоун и Опал ( но не точно ), хайлайтерът има повече глоу ефект от другите в серията.  На ръката ми изглежда напълно носим над скулите, пък ще видим дали е така.
Благодаря ти, и на мен добре изглежда от снимките и клипчета , но друго си е да питаш Wink

# 524
  • Мнения: 35
Здравейте кукли! Въодушевена съм! от седмица ползвам лосиона от био козметичната марка L´Occitane Angelica Ultra Matte Fluid  а върху него нанасям едно друго кремче на същата марка L´Occitane Angelica Hydra Vital Cream, с които намерих спокойствие, по принцип се изпотявам достатъчно и при най- малкото запушване на порите ми    потта се лее като дъжд.... тези магични продукти попиват бързо, не мазнят, наистина овлажняват, а като се върна от сутрешния плаж нанасям и ето кожа еластична и свежа!!!!!! Препоръчвам горещо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   
От къде си ги поръчвате продуктите?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт