Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 550
Привет!

Момичета, няколко дни няма да мога да поддържам темата (ще полежа малко в болница, че вчера имах болезнени контракции и решиха да ме оставят), а предполагам, че и на Куини не й е до това в момента. Та търся доброволец да актуализира първа страничка ако се налага и да пусне нова тема, сигурно ще се наложи скоро. Който иска да ми пише да му пратя юзър и пас за общия профил.

# 331
  • Мнения: 451
Емел и аз скоро правих сладко от череши,вече 2-и път така го правя и слагам малко канела,карамфил и ванилия. Много вкусно и ароматно става. Напиши в гугъл -Ароматно сладко от череши и ще ти излезе рецепта.

# 332
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Анабел,стискам палци!А като гледам може и ти да ни изненадаш.  bouquet

# 333
  • София
  • Мнения: 550
Мерси, Яна! Иначе няма изгледи засега да излиза човечето.

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 723
... Сладко правя нелегално, за да оползотворя количествата.  Joy Оказа се, че и буркани нямам, което е по-голямата ми грижа в момента.  Laughing
Joy Joy Joy само да нИ тЪ излови половинът  Wink
 
Анабелка Hug да постои още малко бебчо на топло.
Щом си под наблюдение ще овладеете положението Hug

Ирина мисля да препратя рецептата на мама Sunglasses

# 335
  • Мнения: 42
Здравейте, момичета   bouquet

Anabella, стискам палци бързо да те изпишат, а бебо да поизчака още малко  Hug

Емел, и аз тая година правих за пръв път сладко от бели череши, обаче го загорих и почерня, не стана бистро, ама все пак се яде  Mr. Green Костилките са най-смотаната част, обаче имало специални уреди за махане на костилки от череши  Whistling Аз за пръв път чувам и то след като ги махнах ръчно  ooooh!

Аз трябва да си измисля някакви задачи за тези два дни, че пак си останах самичка вкъщи за уикенда  Cry Най ми е криво през нощта, че ме е шубе да не вземе да стане нещо, докато съм самичка, ама и да се случи, предполагам, че ще викна неволята и ще се самотранспортирам, докъдето трябва  Rolling Eyes Той и ММ е на 50-60 км, де, не е толкоз трагично, ама все пак Sad
Времето тук е едно никакво, та още по-депресивно ми действа  Cry

Аз също чета темата "Смешно ли е раждането" като ме налегне страхът. Има постове, на които съм се смяла с глас, определено ми действа добре  Laughing

Пожелавам на всички весел уикенд   bouquet

# 336
  • София
  • Мнения: 1 825
Емел и аз скоро правих сладко от череши,вече 2-и път така го правя и слагам малко канела,карамфил и ванилия. Много вкусно и ароматно става. Напиши в гугъл -Ароматно сладко от череши и ще ти излезе рецепта.

Мерси, имам необходимото, дано да се справя.

Анабела, стискайте зъби и каквото там друго трябва. Намери ли се съфорумка, която да те замести? Rolling Eyes

# 337
  • Мнения: 68
Куини честито!! Знаех си аз, че за да изчезне толкова време има мнооого голяма причина!! Страхотна новина! Надявам се бързо да ви изпишат и да споделиш как мина всичко. В тази връзка аз не съм приготвила още нищо за болницата! Явно е време!

# 338
  • Мнения: 388
Здравейте Simple Smile
Влизам да се запиша, че докато се усетя и тя темата преполовена.
Тези дни нямах достъп до нормален компютър и затова не съм писала, а не съм ви и чела. Ние сме добре, действаме си по задачките, аз все повече се ошашквам, че няма време и така. На 13ти си взимам 45-дневния болничен, после още 2 седмици и влизам в 9-тия... Бях спряла магнезия, но ми се появиха крампи и разни нервни болежки, та сега пак пия, но само по 2 пъти на ден. Почнах и желязо, че и хемоглобина ми паднал на 82.

Куини, честита ви дъщеричка, да ви е жива и здрава и много радост да ви носи. Дано и бързо да наддаде, че да си я приберете в къщи Simple Smile

Толкова от мен, като имам достъп до компютър ще ви чета и пиша повече.

# 339
  • Мнения: 14
Честита прелест на мама Куини,да Ви е жива и здрава и много да Ви радва,а и скоро да си я гушкате в къщи.
  bouquet

# 340
  • Мнения: 138
Привет!
Аз се изгубих има-няма няколко теми Embarassed, но се преместихме да живеем в Канада и всичко ми е ново и непознато. Постепенно свиквам с новия живот. Засега добре ми се отразява лятото тук, макар че тумбака ми тежи вече и лесно се изморявам.
Нищо не съм купувала още за бебка  Whistling Дано няма изненади!

# 341
  • Мнения: 98
Привет!

Момичета, няколко дни няма да мога да поддържам темата (ще полежа малко в болница, че вчера имах болезнени контракции и решиха да ме оставят), а предполагам, че и на Куини не й е до това в момента. Та търся доброволец да актуализира първа страничка ако се налага и да пусне нова тема, сигурно ще се наложи скоро. Който иска да ми пише да му пратя юзър и пас за общия профил.

Anabella,
стиснати палчета и от мен, това е добре щом казваш че няма покатели че бебо ще излиза, но по-добре в болницата под наблюдение.
Аз ще се опитам да пусна новата тема, изпрати ми информацията за общия профил на лично и ако имаш време за малко инструкции, че не не съм пускала никога.

# 342
  • Мнения: 289
Анабела, стискам палци всичко да е наред и скоро да се прибереш вкъщи, а бебето да си стои на топло поне още няколко седмици! Praynig Hug

Момичета, нашата госпожица в крайна сметка е Даяна!

# 343
  • Мнения: 415
Е,честито ви именце! Почти ми е адашка Simple Smile

# 344
  • София
  • Мнения: 1 825
Честито именце!

Общи условия

Активация на акаунт