Аз ли съм смотана или той иска много?

  • 39 841
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 194

Явно често практикуващите не са чели статии и статистики от лекари. Или не им се иска да е така.

 Позволи да не се съглася!

 Също не съм съгласна с болката за която пишеш, или липсва информация или липсва желание у теб.
 
 Има предостатъчно информация в нет-а, всеки сам решава обаче!

  Peace    Всичко е въпрос на вкус и желание. Но не може да се правят категорични изказвания, нали?

 Щом не ти допада не го прави, никой никого на сила не принуждава ...

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
и аз мисля че всички мъже са фенове на аналния секс.Престраши се веднъж и опитаи.От опит глава не боли-е..може друго да те боли!!!

А аз мисля, че не си чела темата внимателно... И в друга тема на Форума, и в първата страница на тази тема... Изрично съм казал, че НЕ ОБИЧАМ анален секс...

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
newsm11 Не е вярно, че след година не можеш да се стискаш. Е малко образованост трябва тука!!!

Да, малко образованост не е излишна...
Мускулите на аналния сфинктер съвсем не са така еластични, както мускулите на влагалището... Способността за волевото им съкращаване намалява с годините, а аналния секс ускорява това...
Попрочети и ти малко за да се убедиш, че е така...
newsm10

# 78
  • Мнения: 7 186
...всички мъже са фенове на аналния секс.

Не е вярно, има и изключения. Grinning

# 79
  • Мнения: 194

Да, малко образованост не е излишна...
Мускулите на аналния сфинктер съвсем не са така еластични, както мускулите на влагалището... Способността за волевото им съкращаване намалява с годините, а аналния секс ускорява това...
Попрочети и ти малко за да се убедиш, че е така...
newsm10


 Ekcnpec, може  и грешката да е в мен, но това което аз зная е, че  мускулите "работещи" там - сфинктерите се "командват" по два начина / извинявам се за напълно не научното описание!  Embarassed/ Та единия може да се командва от нас самите от централната нервна система, а другия от вегетативната нервна система.

  И както всяка част и орган от нашето тяло, и тази би трябвало да се "експлоатира" внимателно и разумно инъче биха настъпили наистина неприятни последици!
 Просто с времето и годините организма ни се износва, нормално е. Не мисля, че разнообразяването на сексуалния живот на една двойка с анален секс би довело до някакви здравословни проблеми на жената. Стига разбира се това да се прави с желание от двамата и естествено като допълнение към всичко останало.
 
 Всичко с мярка, мисля аз и винаги търся баланса .....  bowuu 

  Peace

# 80
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Явно често практикуващите не са чели статии и статистики от лекари. Или не им се иска да е така.

 Позволи да не се съглася!

 Също не съм съгласна с болката за която пишеш, или липсва информация или липсва желание у теб.
 
 Има предостатъчно информация в нет-а, всеки сам решава обаче!

  Peace    Всичко е въпрос на вкус и желание. Но не може да се правят категорични изказвания, нали?

 Щом не ти допада не го прави, никой никого на сила не принуждава ...

Всеки взима решения според опита и преживяванията си. Както някой по горе писа, сигурно е нужна силна възбуда и да не се стискаш. Но това си мисля, че не е за всяка жена. Аз не смятам че се изказвам категорично и не налагам мнението си, всеки си прави избора. Та всеки има право на мнение и аз го изказах. Щом на някой му е приятно да го практикува, чувала съм за много двойки които се пазят така от забременяване, чудно за мен, но е факт. Няма да споменавам за отпускането на мускулите мисля че Ekcnpec го е направил. Нека всеки прави това което му е приятно в крайна сметка и да не се опитваме да променяме обежденията на някой. Тимонче последното не е насочено конкретно към теб, а в общ план.   Peace

# 81
  • Мнения: 7 837
С или без анален секс, доста хора след определена възраст се изпускат. Като гледам из магазините, памперс индустрията в тази насока, се е развила с пълна сила  Laughing
Сигурно след 30-тина години ще обвинявам мъжа ми, но сега честно казано, малко ми пука за такива последствия. С орлите няма да живея  Grinning

# 82
  • Мнения: 70
Аз не съм голям фен на аналният секс. Все се каня да предложа на моята съпруга, но като се разпалят страстите време не остава. Но в тоя ред мисли бях гледал предаване на National Geographic, където обясняваха за аналният секс Shocked и опровергаха всякакви твърдения, че е вреден Naughty. При условие, че се ползуват лубрикант, презерватив и се практикува в определени безопасни пози. Не е лъжа и че много дами изпитват оргазъм много по=силен при този тип секс.
В крайна сметка става въпрос за физиология, сексуални потребности и нагласа. Като си говорим за забрани, има дами, които не искат да чуват за орален секс baby_neutral. А то всъщност няма нищо по-хубаво от една орална овертюра предхождаща луд, разхорещен, и необуздан секс.

# 83
  • Мнения: 1 671
Не е никак лошо и ако мъжът знае какво прави - не боли.  Дали ти харесва няма как да знаеш докато не си опитала (стига вече да не си се настроила, че е гадно). И аз си мислех, че няма да ми хареса, ама мъжът ми ме изненада Embarassed
Задължително е да ползваш презерватив, желателно е да си ходила до тоалетна, да ползвате вазелин и най-вече да го искаш и да се отпуснеш.

# 84
  • Мнения: 1 047
Здравейте,

Малко ми е неудобно, ама искам да ви кажа нещо:
Правим анален секс.
От 6 години сме заедно с моята жена(която ми е първата и единствена, е поне за сега Laughing) Аз винаги съм искал да правим анален секс, а тя в началото се дърпаше, защото си мислеше, че ще е болезнено. Сега не се дърпа,дори напротив.

Нито ти си смотана,нито той иска много.

Прочети малко по темата,престраши се,въоръжи се със смазка и ръчка!Никога иначе няма да разбереш какво е.
И вземи се появи да кажеш какво е станало!

# 85
  • Мнения: 20

И вземи се появи да кажеш какво е станало!

Ами аз съм си тук постоянно и чета всеки ваш отговор. Искам да благодаря на всички, които са писали!  bouquet
Все още не съм се престрашила да го направя. А моят мъж го е правил преди да се съберем и много му харесва.
Може би трябва да опитам, но кога ще се престраша и аз не знам Rolling Eyes
Благодаря ви още веднъж за споделеното.  bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Мнения: 4 978
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..


 Peace напълно подкрепям!

# 87
ВЗЕМЕТЕ СИ НЯКОЕ ПО-МАЗНО КРЕМЧЕ И ПРОБВАЙТЕ-КЪСМЕТ!!!В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СИ СМОТАНА,МОЯТ СЪВЕТ Е ДА СЕ ОТПУСНЕШ И ДА ПРОБВАШ,МОЖЕ ДА ТИ ХАРЕСА

# 88
  • Мнения: 21
Видях че лагерите са два, но аз съм от тези твърдо за! Ние го правим една година вече при това доста редовно и не мисля, че има някакво отношение към каквито и да е мускули. На мен самата ми харесва много макар, че в началото се ужасявах само като спомене, но сега сама го желая. Вярно зависи от индивидуална нагласа и отношението на мъжа както и от това дали знае какво прави, но за мен определено е хубаво Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 517
Не бива да ти се сърди за такова нещо. И споко: не си смотана. Аз също не искам там - той да, пробвахме и не ми хареса. Болеше ме малко. Сега пак си прави устата понякога, ама аз трябва да съм на няколко бири, за да му дам.

Общи условия

Активация на акаунт