Червени петна.

  • 3 391
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
ХУбаво е, че вече сте добре, но не мога да се сдържа да не изкоментирам заключението на лекаря Simple Smile.

Много интересно ми стана как е успял да прецени, че не е шарка, като обривът по торса вече е изчезнал?  Grinning А ключовата дума "розеола" подхвърли ли му за размисъл или и нея я отрече?

Не мога да разбера защо толкова я отричат тая розеола лекарите у нас... Тя е една безобидна шарка с траен имунитет. И между другото обривът се скрива точно за 1-2 дни. При това положение единственият сигурен тест дали е било шарка е кръвно изследване за антитела към съответния херпес вирус, който я причинява. Това, разбира се, е напълно излишно Simple Smile. Но е интересно като факт.
И на мен ми стана това интересно ,но тя категорично отхвърли шарка.Питах при розеолата не са ли същите симптоми,а тя каза че са подобни,но не еу шарка.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 770
А я кажете с какви изследвания може да се потвърди имунитет или прекарана шарка?
групата на Дияна май ще бъде под карантина - Варицела. Хем ми се иска да я изкара, хем ...

Общи условия

Активация на акаунт