Летен грип ?

  • 10 717
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Пневмония?
Не мисля, че ще минете без доктор.

# 31
  • Мнения: 69
Пневмония?
Не мисля, че ще минете без доктор.


Да, обаче няма други оплаквания. Първо се започна с болки в шията. След това ходи на басейн и три дена по-късно започнаха и болките в гърдите и гърба. Не кашля, няма температура.
Преди 3 седмици имаше летен вирус, като я боляха и тогава гърдите и гърба, повръщаше и имаше диария. После се оправи и сега пак. Дано е от пубертета PraynigТо все пак като играе с приятелките или като си пише с някоя абсолютно нищо не чувствала, забравяла за всички болки.

# 32
  • Мнения: X
Не знам, аз не съм лекар, дадох предположение на база твои обяснения за болката.
Цитат
тъпи и парещи, а понякога и остри болка в гръдния кош, а от там сега и към подмишниците, врата, раменете и гърба.
Цитат
при дълбоко вдишване изпитва лек дискомфорт,
Цитат
първо я заболяло подмишницата все едно се опира на нещо неудобно. На следващия ден шията и накрая гърдичките като я боли всичко около тях (под гърдите, над гърдите, отсрани на гърдите), от време на време я боли и гърба откъм дясната му част в средата.Ръцете я болят до лактите отгоре надулу, краката също, но малко.

заради това
Цитат
В днешно време заради засиления прием на антибактериални средства често се среща и скрита форма на пневмонията, като заболяването се развива и протича практически безсимптомно.
Основните признаци на скритата пневмония са слабост с обилно потене, болка в гърдите откъм засегнатата страна. Болката се засилва при рязко и дълбоко вдишване. Често страдащите не могат да поемат дълбоко въздух.

# 33
  • Мнения: 69
Не знам, аз не съм лекар, дадох предположение на база твои обяснения за болката.
Цитат
тъпи и парещи, а понякога и остри болка в гръдния кош, а от там сега и към подмишниците, врата, раменете и гърба.
Цитат
при дълбоко вдишване изпитва лек дискомфорт,
Цитат
първо я заболяло подмишницата все едно се опира на нещо неудобно. На следващия ден шията и накрая гърдичките като я боли всичко около тях (под гърдите, над гърдите, отсрани на гърдите), от време на време я боли и гърба откъм дясната му част в средата.Ръцете я болят до лактите отгоре надулу, краката също, но малко.

заради това
Цитат
В днешно време заради засиления прием на антибактериални средства често се среща и скрита форма на пневмонията, като заболяването се развива и протича практически безсимптомно.
Основните признаци на скритата пневмония са слабост с обилно потене, болка в гърдите откъм засегнатата страна. Болката се засилва при рязко и дълбоко вдишване. Често страдащите не могат да поемат дълбоко въздух.

Незнам, но ще почакам още един-два дена, защото пак казвам, че преди 3 седмици пак беше така с болки в гърдите. В неделя ходи на басейн и се съмнявам да е заради течението от два срещуположни отворени прозорци и махнат капак отгоре в колата. Надявам се да не е сериозно, но дъщеря ми си поема въздух и сега няма дискомфорт при поемането му. Като говори по-високо или направо вика започва леката болка. Вече няма и парене, но това според мене си е от притеснението. Болките я отпускат като я мажа с масажен гел с арника и див кестен както и топли компреси.

# 34
  • Мнения: 46 598
При предното появяване на болките била ли е пак на басейн?
Аз ги получавам подобни, когато не съм плувала дълго време.

# 35
  • Мнения: 69
При предното появяване на болките била ли е пак на басейн?
Аз ги получавам подобни, когато не съм плувала дълго време.
Предния път бяхме в Словакия. Случи се в най-горещия ден там точно по обяд, но тогава я болеше стомах, имаше диария, беше и лошо и я боляха гърдите и ребрата.
Аз мисля, че е интекостална невралгия, защото днес като се намаза с крем за невралгия, мускулни и ставни болки доста я отпусна и беше много по-добре. Има ли разлика между интекостална и само невралгия?

# 36
  • Мнения: 13 650
Заведи я на лекар. Тук само гадаеш.

# 37
  • Мнения: 69
Заведи я на лекар. Тук само гадаеш.
Да но просто сутрин и вечер не я боли и се чудя на каво се дължи. Сега не можеш да познаеш, че нещо и има.

# 38
  • Мнения: 3
Здравейте занимавам се с продукти на билкова и разтителна основа и по скоро хранителни добавки. Бих ви предожила продукти за засилване на имунитета на вашите деца, страхотни продукти за този сезон пълен с вируси.

# 39
  • Мнения: 69
Здравейте занимавам се с продукти на билкова и разтителна основа и по скоро хранителни добавки. Бих ви предожила продукти за засилване на имунитета на вашите деца, страхотни продукти за този сезон пълен с вируси.
Ами тя по принцип сега като се разболее и давам клеева тинктура, защото май тя беше за подсилване на имунната система. Може ли редовно да се дава?

Общи условия

Активация на акаунт