61 ОДЗ ШАРЕНО ПЕТЛЕ ИЛИ 54 ЦДГ В СЛАТИНА

  • 3 733
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, бихте ли дали мнения за 61 одз шарено петле в Слатина и за 54 цдг сбъдната мечта, приети сме и на двете места и сега трябва да избираме, виждам че е имало дискусия на тази тема но ако има още кой да се влючи ще съм благодарна. Доколкото виждам по снимки базата в шареното петле е доста стара, пък и децата са много, как се оправят с толкова много деца, 54 е малка градинка само с 4 групи общо и базата ми се струва добра но ни е далече.

Последна редакция: пт, 26 юни 2015, 17:29 от katya laskova

# 1
  • Мнения: 1 148
Ние вчера се записахме в 61 ОДЗ. Нямам много, да не кажа никакви впечатления. Директорката изглежда приятна жена. Базата не сме я разглеждали, коридорите са меко казано ретро, но са чисти. Гледам, че най-после оправят двора. Това, което ме втрещи, беше една следобедна закуска от седмичното меню (разглеждах го докато си чакахме реда) - вафла и сок. Ще го преживея, все си казвам, че най-важно е отношението и детето ми да се чувства добре там.

# 2
  • Мнения: 2
Директорката каза ли ви дали ще сте в новото крило, тъй като тези места нали бяха обявени за новото крило или не се знае още. Старата част и на мен ми се струва доста ретро. Ние май ще останем в 54, пишете на есен дали сте доволни, тъй като те май ще останат места има 48 незаписани все още.

# 3
  • Мнения: 1 148
Да, в новото крило ще сме, поне засега такива са плановете. Също така директорката ни предупреди, че не е ясно кога точно ще бъде готово, но се очаква да е някъде  през септември. Аз и без това не бързам много, че се надявам дотогава да науча сина ми (1.2г) да си яде храната непасирана. Но предполагам, че няма да мога да дам някаква информация за допълнителните дейности (английски, плуване и т.н.), защото не вярвам за най-малките да са предвидени такива.

Общи условия

Активация на акаунт