Смяна на гинеколог по време на бременността

  • 4 868
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,бих искала да сменя наблюдаващия ми гинеколог с друг.Знам,че се взима направление от личния лекар, но трябва ли да ходя при гонеколога който сега ме наблюдава за да си взема всички изследвания,понеже ако е така май- вероятно веднага ще се нацупи...Някъде бях чела, че не било нужно тъй като те всички се пазят в системата, но някой ако е минал през това и знае със сигурност моля да сподели..

Последна редакция: пт, 26 юни 2015, 22:08 от meri&secret

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
В коя система се пазят.Няма такава система.Ако ти нямаш изследванията и си ги искаш,трябва да ги вземеш от АГ то.Измисли си уважителна причина за смяна и отивай
Съветът ми е да не се оставяте само в ЖК то да ви имат изследванията.Вие също трябва да ги имате.Защо само той ги има?

# 2
  • Мнения: 323
Всички изследвания си ги имах аз, на АГ-то давах само преснимани , измисли си причина и си ги вземи , и започни и ти да си пазиш всичко.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 689
аз смених гинеколога си по време на бременността ми. Аз се водех по ЗК при една луда, която щеше да умори детето ми. Просто отидох и й казах, че се местя да живея в друг град и си искам картона с всички изследвания. Разделихме се с усмивки Simple Smile веднага отидох с картона и се записах при частник. От личния лекар се вземаше май ново направление, но не съм сигурна. Трябва да го питаш

# 4
  • Мнения: 4
мерси за отговорите, оттук нататък ще си пазя всички изследвания  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт