?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 820 138
  • 20 915
  •   1
Отговори
# 7 245
  • София
  • Мнения: 24 839
Аууу, това описаното от The Black Cat би ме побъркало.  Grinning
Само не разбрах, защо е задължително и тя да си изгуби времето? newsm78
Винаги са ме учудвали груповите купувания на гащи за съпругата и потник за съпруга. Mr. Green

# 7 246
  • Мнения: 7 690
И мен, но аз така или иначе не обичам шопинга. Предпочитам си бирата. Така или иначе, след 3 такива вече не ми дреме дали "моичкия" е с мрежест потник или шедьовър от Келвин Клайн.

# 7 247
  • Мнения: 46 520
Винаги са ме учудвали груповите купувания на гащи за съпругата и потник за съпруга. Mr. Green
Не знам за конкретния случай, но четейки форума и как има мъже, които не могат да си изгладят дрехите, нормално е и да има такива, които не могат да си ги купят.

# 7 248
  • Мнения: X
Винаги са ме учудвали груповите купувания на гащи за съпругата и потник за съпруга. Mr. Green
Не знам за конкретния случай, но четейки форума и как има мъже, които не могат да си изгладят дрехите, нормално е и да има такива, които не могат да си ги купят.
Joy Joy

Аууу, това описаното от The Black Cat би ме побъркало.  Grinning
+100

С мм се разделяме в магазина и всеки си търси и купува нещата  за себе си, като само се пресрещаме из магазина, сменяме се с кой да е детето и слагаме нещата в количката.

 Това описаното нагоре не бих могла да го изтърпя с никого.

# 7 249
  • София
  • Мнения: 24 839

Не знам за конкретния случай, но четейки форума и как има мъже, които не могат да си изгладят дрехите, нормално е и да има такива, които не могат да си ги купят.

И така да е- за какво да ги влачиш подире ти, вместо директно да им купиш?
На тях им е все тая. Joy

# 7 250
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Не знам за конкретния случай, но четейки форума и как има мъже, които не могат да си изгладят дрехите, нормално е и да има такива, които не могат да си ги купят.

НЧС ме е изпреварила, точно това е една от причините да го придружавам. Но и не само, де, аз също обичам да обикалям из магазините – когато има конкретен повод, обаче. Ей-така, от нищото, няма да тръгна да се лутам безцелно из мол-а. Та, като той трябва да си търси нещо, и аз се оглеждам за бъдещи модни придобивки. Комбинираме нещата, в общи линии. Аз представих шопинг преживяванията ни малко хумористично, но истината е, че и на мен ми е много приятно да си обикаляме. Сега, ако бях някоя жена, която органически недолюбва пазаруването, е ясно, че щеше да има проблем, но случаят не е такъв. Peace

А бира обичам. Mr. Green Той преди пиеше, вече – не; не знам защо спря. 33uu

# 7 251
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
И така да е- за какво да ги влачиш подире ти, вместо директно да им купиш?
На тях им е все тая. Joy

О, не, не, невъзможно е да му купя каквото и да е, без той да го одобри. Защото, освен всичко останало, е много претенциозен / с усет към детайла. Ако му взема нещо, което не е по негов вкус, първо, че няма да го носи, второ, че в последствие ще ми пръсне психиката с мрънкане. Joy А и в редките пъти, когато съм му предлагала нещо по мой вкус, го определя като "гейско". Laughing

# 7 252
  • Мнения: 46 520
И така да е- за какво да ги влачиш подире ти, вместо директно да им купиш?
На тях им е все тая. Joy
Може да й е приятно времето прекарано с него. Може да сядат на кафе/бира/обяд някъде по време на обиколката и да им е добре заедно.
Не останах с впечатление да го е правила насила, защото е на каишка. Същото мисля и за мъжете, които го правят.
А и не знам около нас да има някакви много запалени, които да го правят всеки ден, пък 2-3 пъти годишно не е кой знае какво, ако се наложи да се купува нещо.

# 7 253
  • Мнения: 2 323
Във връзка с мъжете на каишка - приятел на възлюбения си беше позволил да подметне как съм му носила топките си в дамската си чанта (портмонето му беше при мен). Което въобще не е така, впрочем.
С глас се смях, когато след няколко месеца той не гледа боксовия мач на века (а е и фен, и е бивш боксьор), защото скъпата Маша не обичала бокс.

# 7 254
  • Мнения: 690
Мисля че това определение "мъж на каишка" или " мъж под чехъл" много често се дава от други мъже, на които жените са им стъпили на врата а искат да се покажат като големи мачовци като се присмиват на първите.

# 7 255
  • Мнения: X
А какъв е мъж, който обича да обикаля магазини повече от жена си?    Laughing
Или тогава аз съм "жена под чехъл/на каишка", защото обикалям с него?    newsm78
Неведнъж се е случвало да го оставя да си обикаля и зяпа, а аз да заседна да го чакам в някое кафене...    Laughing   

# 7 256
  • Мнения: 1 306
А вариант, при които двамата се чувстват приятно заедно и е все едно къде ще си прекарват времето, не съществува, така ли?

# 7 257
  • Мнения: 7 848
А ние, примерно в мола или в голям хранителен магазин сме заедно само докато влезем, от там нататък всеки гледа и ходи където му душа иска или каквото го интересува, понякога ме вика по тел., когато се колебае за нещо в повечето случаи за дреха става дума кое да избере ( всъщност да, дрехи си купува винаги само с мен), и после сме заедно пак изхода.

Не знаех, че който пазарува е под чехъл.  Shocked Дестинациите са ни различни и всеки, поемайки отговорност към дома, който обитава пазарува, според случая. Той по- често минава през пазара и не мисля, че е под чехъл ако е купил хубава диня или праскови, или подправки свежи... и т. н.

Desi.67 то пак е заедно прекарано време. Например моя мъж обожава инструменти, бормашини, всякакви такива за майсторене( даже се затруднявам да ги изредя). Ми на мен в такъв магазин за уреди за строителство ми е скучно. Ако съм на отсрещния тротоар и си пия кафето го приемам, че пак сме заедно, защото след като е разгледал новостите или си е купил нещо ще се присъедини към моето кафепиене.



Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 11:57 от Еми Варенкова

# 7 258
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А вариант, при които двамата се чувстват приятно заедно и е все едно къде ще си прекарват времето, не съществува, така ли?

Има, има. Simple Smile Обаче, трябва да се вземе предвид и нещо друго – от този форум научих на колко много неща се дразнят хората. Ето, виж и коментарите след моя пост за шопинг-а. "Не мога ...", казват, "... да изтърпя такова нещо.". За мен е непонятно. Явно имам някакво огромно вътрешно спокойствие, волско търпение или може би просто по-голямо любопитство, но наистина, където и да съм с половинката – ресторант, мол, спортно занимание, риболов, разходка в планината, извънградско пътешествие с колата, среща с приятели и др. – никогаШ не може да ми бъде скучно или досадно, още по-малко пък да се чувствам раздразнена или да усещам, че си губя времето. Rolling Eyes Но явно не всеки споделя това мнение, което е нормално, де, не може всички са сме еднакви, като по калъп. Важното е човекът до нас да "изповядва" същите виждания и всичко е OK. Peace

# 7 259
  • Мнения: X
А вариант, при които двамата се чувстват приятно заедно и е все едно къде ще си прекарват времето, не съществува, така ли?
Съществува, бе, що....     Laughing
Обаче, като се забие да зяпа телевизори/лаптопи/телефони и прочие техника, та като обсеби някой консултант и пита, и разпитва за модели/параметри/честоти/мощности и каквито там глупости се сетиш, от които аз бъкел не разбирам    Laughing , смятам, че ми е в пъти по-добре да изпия нещо в близкото кафене, вместо да седя като пилон до тях.Това, след като вече съм разгледала в подробности "женската"част на магазина-печки, кухненски пособия, хладилници и съдомиялни.    Mr. Green
След като си задоволи любопитството на 100%, се присъединява към моето "кафе".

Общи условия

Активация на акаунт