Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 527
  • 714
  •   1
Отговори
# 150
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ей, ама то наистина няма нищо за гледане на кино, само The man from Uncle бих гледала, но да видим Simple Smile

# 151
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Irrational Man
Ами на мен ми хареса. Посмях се доволно с историята на мъжката кифла и двете кокошки, които ентусиазирано крякаха подире и, и вече почти забравих. Нищо особено, нищо "стойностно" няма в този филм и за феновете-сноби на Уди (а те не са никак малко) сигурно ще бъде нестойностен, но за мен си беше идеално лятно забавление, с едноизмерни и преувеличени до окарикатуряване герои, чиито неволи докарват наистина див на моменти кикот. Хоакин много добре седеше в ролята на кифльо, учудващо чак предвид обичайния му далеч по-мрачен натюрел. Героят му ми напомняше едновременно на двама мои колеги (един позьор-екзистенциалист и един хипохондрик с вена депресия), та днес само ги поглеждах и се подхилвах час по час Joy

п.п. а, и Емчето Стоун е бая облещена пак, не знам какво му стана така изведнъж на това момиче...

# 152
  • Мнения: 2 255
Точно влизам да пиша за него и аз. Типичен Уди, той си е постоянен в типажа филми, просто през няколко години прави по един наистина по-отличаващ се (Паржиж, Джазмин). Въпреки че критиците го разчекнаха, на мен също ми хареса, но препоръчвам предпазливо. Ако не сте фен, не се хабете. При количество, няма как да придиряме за качество.  Wink

# 153
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
The Proposition

Криста отдавна ми го препоръча, да ми се неначуди човек защо чак сега го гледах ooooh!
Уникален! Изключително атмосферен, както всичко, в което е намесено името на Ник Кейв (тук включвам и Peaky Blinders, в който може да няма пряка намеса, но определено държи една линия с горния и Lawless, с елегантната си аура на нечуван брутализъм). Всичко е пипнато в този филм, светлината, пейзажите, грима, декорите, музиката, създавайки едно усещане на всеобхватност- хем вехт уестърн, хем общочовешка епопея на злото, увиснала в златисто безвремие. Невероятен каст в допълнение, воден от явно любимия на Ник Гай Пиърс (и на мен ми е много, много любим Heart Eyes). Препоръчвам, гледайте, ако сте пропуснали.

# 154
  • Мнения: X
Любовниците на Мария (1984)
"Maria's Lovers"
http://www.imdb.com/title/tt0087682/?ref_=rvi_tt  прекрасен филм.
  И един на гей тематика също много хубав Boy Culture (2006) http://www.imdb.com/title/tt0433350/
 
Скрит текст:
Във филма Дерек Магияр ми хареса много визуално, но като разгледах други снимки се оказа ,че ми е доста противен  Joy

# 155
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
гледах  ПУРПУРЕН ЦВЯТ-много  хубав филм на Спилбърг

# 156
  • софия
  • Мнения: 386
DARK PLACES да похваля.Много добра актьорска игра и сценарий.
Грабва и задържа вниманието докрай(поне моето).

# 157
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
DARK PLACES да похваля.Много добра актьорска игра и сценарий.
Грабва и задържа вниманието докрай(поне моето).

Не успя да ме трогне, въпреки добрата актьоска игра. Липсваше му дълбочина на персонажите.

# 158
  • Мнения: 2 255
Тази вечер се почувствах като lulumba Simple Smile Онзи ден като гледах новия филм на Уди, на излизане от салона раздаваха покани за предпрожекция на Point Break. Филмът ще излезе чак декември и ни накараха да се почувстваме екстра специални, като ни зашлевиха с "вие сте първите в света, които гледат филма"  Laughing Laughing Помолиха ни да не споделяме и т.н., но нали, как може да не се изфукам. Няма да издавам подробности  Wink само да доложа че е екстремен екшън с елемент на драма, внушителни пейзажи и типичен сюжет. За голям екран е.

# 159
  • Мнения: 3 096
DARK PLACES да похваля.Много добра актьорска игра и сценарий.
Грабва и задържа вниманието докрай(поне моето).

Не успя да ме трогне, въпреки добрата актьоска игра. Липсваше му дълбочина на персонажите.
Жалко, възлагах му големи надежди заради книгата. Превъртях го тези дни, че нямах време да го гледам целия, и ми се стори, че не представлява нищо повече от механичен сбор на събитията в романа.
От началото не одобрих Чарлийз Терон за ролята на Либи Дей, но не подозирах, че ще я интерпретира като badass мъжкарана. Либи е открита рана и е била такава цял живот, не е красавица, не е силна и не е секси. Направо изгубих желание да го гледам.

Последна редакция: пт, 07 авг 2015, 09:09 от Сонж

# 160
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
DimiLoca, прочети книгата, ако вече не си го направила.

# 161
  • Мнения: 1 992
Снощи му заспах на Dark Places, но точно механично събрани сцени от книгата е. Последната пък ме отегчи и зарязах, много претенциозно написана.

# 162
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 006
Far From the Madding Crowd (2015)
Много ми хареса! Много фино направен филм. Може за тези, които са чели книгата да има недостатъци, но тъй като аз не съм, филма ми достави удоволствие!

# 163
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бях му се наточила и сега ме отказвате Crossing Arms

# 164
  • Мнения: 1 416
DARK PLACES да похваля.Много добра актьорска игра и сценарий.
Грабва и задържа вниманието докрай(поне моето).
И аз него исках да препоръчам.

Общи условия

Активация на акаунт