Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 529
  • 714
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 793
Това по-горе да не означава, че вече можем да споделяме само с линкове от ИМДБ? Модератор ако има наоколо, може ли разяснение   bouquet ?

Питах за това в темата на модераторите, препратиха ме към това нововъведение:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.msg31347601#msg31347601


What We Do in the Shadows - една нестандартна новозеландска комедия тип мокюментари (фалшив документален филм). Sunglasses

# 211
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Нововъведението не е вече толкоз ново - почти три седмици оттогава. Но заради отпускарския сезон, предполагам, не се е налагало досега да се сблъскате челно с него.
Е, така поне периодичните престрелки в темата по сакралния въпрос "това откъде го сваляте", ще бъдат сведени до минимум.  Mr. Green

# 212
  • София
  • Мнения: 6 219
Амин!

# 213
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Идвам да препоръчам едно приятно филмче, за обикновени хора, намерили любовта по време на ежедневното пътуване с влака до Лондон за работа - The 7.39

Точно преди това четох и книга, посветена на това ежедневно пътуване, явно за хората, живеещи там, е огромна част от живота. Много се радвам, че не ми се налага подобна рутина, сигурно бих превъртяла.

Филмът (то всъщност са 2 ТВ мини серии) не е нещо невиждано или смайващо, но мен ми допадна точно с обкновеното си спокойствие. Гледаше ми се точно нещо подобно.

# 214
  • Мнения: 5 462
La prochaine fois je viserai le coeur - мрачен и потискащ трилър, базиран върху действителни събития.

А заглавието какво е на бг език ?

# 215
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Markrit, мисля, че никой не си е направил труда да преведе заглавието на български. Дори и авторите на т.нар. субтитри (които доколкото разбирам са с много лошо качество).

# 216
  • Мнения: 7
La prochaine fois je viserai le coeur - мрачен и потискащ трилър, базиран върху действителни събития.

А заглавието какво е на бг език ?
В буквален превод означава "Следващият път ще се целя в сърцето"

Иначе от мен и аз да кажа още един филм, който ме впечатли много, а имено "Великата красота"- смят че режисьорът въпреки че историята не е напрегната, а съвсем обикновена я е представил отлично заедно с музиката и актьорите, които са си свършили блестящо работата!!!!

# 217
  • София
  • Мнения: 1 974
От мен добри думи за Dark Places

http://www.imdb.com/title/tt2402101/

Интересен трилър, в който Чарлийз Терон много ми хареса. Като цяло историята не е нещо разтърстващо, което ще остави спомен за голям филм, но ми допадна идеята, крими нишката да бъде разплетена по начин, даващ възможност да се надникне по-дълбоко в личните драми на основните герои.

Aloha пък е приятен, красив и разтоварващ. Simple Smile

# 218
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Deetron, чел ли си книгата? Мисля че нямаше да кажеш добри думи за Dark Places, ако я беше чел.

Филмът изобщо не се доближава до нивото ѝ, а Чарлийз хич не е удачен избор за ролята на Либи Дей.

# 219
  • Мнения: 10 698
Deetron, чел ли си книгата? Мисля че нямаше да кажеш добри думи за Dark Places, ако я беше чел.

Филмът изобщо не се доближава до нивото ѝ, а Чарлийз хич не е удачен избор за ролята на Либи Дей.

Филмът е абсолютно разочарование... Дори не си заслужава да го хейтя  Tired

# 220
  • София
  • Мнения: 1 654

Aloha пък е приятен, красив и разтоварващ. Simple Smile

На два пъти опитвах, не го издържах - банално, превзето, истерично шоу  Sick

Имах големи надежди за A Brilliant Young Mind (2014) - с две деца математици и лично пристрастие към математиката темата ми се струваше близка и интересна, но за съжаление реализацията е повече от посредствена, финалът изключително слаб, а високата оценка в IMdB - без покритие  Sad

# 221
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 372
Искам да ви благодаря за препоръката за Дани Колинс Heart Eyes - http://www.imdb.com/title/tt1772288/ и аз на свой ред да сложа още един глас към - Гледайте Peace

Страхотен, много готин филм. Накара ме да премина през много различни емоционални състояния, елегантно поднесена история, без натрапчивост и позьорство. Невероятната игра на Пачино Heart Eyes велик е! Доказа как една главна роля може да бъда така перфектно изиграна според сценария, че да изглежда, като  второстепенна. Защото сценарият му го изисква, напълно и професионално влизане в роля. Възхити ме този човек! Филма си заслужава оценката в ИМБД, според мен.
Абсолютно смятам, че е от филмите, които няма да те натоварят/въпреки, че има и трудни житейски ситуации/, нито ще ти досади, нито ще те остави равнодушен или не разбрал нещо си....

# 222
  • Мнения: 812
Ако се повтарям моля да ме извините ,но препоръчвам този филм http://www.imdb.com/title/tt2126355/

скоро не бях преживявала толкова силно историята на героите,накрая успя да ме хване и за гърлото.

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 187
7.39  http://www.imdb.com/title/tt2914762/?ref_=nv_sr_1 Уникален, много ме впечатли. Преди него гледах и Вечната Аделайн, но този ми хареса много повече (не че имат нещо общо  Simple Smile ).

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 22:32 от Юнона

# 224
  • София
  • Мнения: 6 219
Какво е това, което си пуснала? Торент? Филм?
Линковете към торент сайтове вече се филтрират, а и преди не всички навсякъде можеха да ги отварят.

Общи условия

Активация на акаунт