Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 465
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Мерси, отивам да търся. Междувременно дръпнах филма, в който твоят човек ходи по въжета.

# 691
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Не й се ядосвайте на девойката за войните, тя явно толкова е гледала -
Скрит текст:
в този епизод няма сит, ама нищо де...
. hahaha

# 692
  • Мнения: 57
Таня_спасова84, може ли да те помоля да не разказваш филма или поне го сложи в скрит текст, че на много хора тук ни предстои да го гледаме! Мерси!

П.п.Рядко се ядосвам, ама то малко и съобразителност трябва.

Извинявам се, права си ... филма си е тъп препоръчвам да не го гледаш, ама това си е мое мнение и нямам право да споделям съдържанието ... Не знаех, че има такава уговорка... Ще гледам да съм по-внимателна. Още веднъж се извинявам...
И гледай да не си дадеш парите на кино ... свали си го просто ако много искаш да го гледаш .... Само съвет..

# 693
  • Мнения: 774
Аз тъкмо се върнах от Междузвездни Войни.
Не беше лош филма, но определено не ми подейства като старите серии. Вече сме доста разглезени откъм специални ефекти.
Танчето нещо не е била в настроение по време на прожекцията. ''Клошарката'' е пилот и силата и се дава според заложбите. Силата сама избира кой да свърши работата, просто казано.

Дали няма да има скоро нов вариант на любимият ми Дюн .
Аз съм като приятелката ти, но влюбена в Дюн. От сериите се запалих и преминах към книгите.
Много ще се радвам ако направо сериал направят, с много сезони.  Blush

# 694
  • София
  • Мнения: 27 142
Ха ха... филма си е чиста смешка... Как едно момиче, която е клошарка стана джедай... и победи сит, който е тренирал години на ред за да бъде това, което е ... Другите серии на междузвездни войни бяха хубави и смислени. Особенно 3-тата серия.. Тука е пълна измишльотина. Тъпо като смисъл, некадърно играно... изобщо ме е яд, че си дадох парите ... Тия за да направят повече пари и да комерсиализират нещата развалят всичко.... Вече като ми хареса филм няма да му гледам втора серия ако пуснат такава ...

''Клошарката'' притежава силата, има повече заложби от нея отколкото Кайло Рен. Силата не се знае в какъв момент ще я усетиш и овладееш. Тя те избира образно казано.
Скрит текст:
И още не е станала джедай, а пък Кайло Рен не е сит, а разбунтувал се ученик на Люк... Самия той има още много да учи, обучението му още не е свършило. Отделно от това бе ранен след изстрела с бластера на Чюи.

# 695
  • Мнения: X
Teriyaki коя екранизация на "Дюн" ти е любима ?
 Тази ли -Дюн (1984)
http://www.imdb.com/title/tt0087182/?=nv_sr_1 ?

# 696
  • Мнения: 271
Снощи изтеглих южнокорейски филм, втория, който изобщо сме гледали. Аз съм си Ревла, но мъжът ми последно е плакал на Тиатаник, а по време на фила, няколко пъти "нещо му влезе в окото" Много, много хубав филм, не кой знае каква игра или декори, но историята човешка, драматична, докосваща. Аз не мога, като Джой да го опиша, затова ще чакам, ако реши да го гледа да даде рецензия:) Филмът се казва "Ода за баща ми " ( Ode to my father) има го в Замунда.
Моля ако някой е попадал на други корейски филми да ми препоръча, всичко за различни култури и битие ми се гледа, ама такова с история някаква. Преди този сме гледали Зимни пеперуди, не го препоръчвам, но никога няма да го забравя, след края десет минути не продумахме, надявах се да не съм разбрала края.
Not One Less
Прекрасен и трогателен филм, един от любимите ми в този жанр. Има го в Замунда, но си приготви и кърпички.

# 697
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А, подсетихте ме за питането на Джаки Hug

Джаки, аз по едно време се бях захванала да гледам корейско кино, може да погледнеш за впечатления в дневника ми на другото място. А сега на прима виста се сещам за The Bow като особено силно впечатлил ме. Слагам го в Топ 5 на визуално най-впечатляващите филми, които съм гледала, а философията му е дълбоко провокираща.
Тина пък много хвали "Олдбой", може да пробваш и него Simple Smile.

# 698
  • Мнения: 57
Аз тъкмо се върнах от Междузвездни Войни.
Не беше лош филма, но определено не ми подейства като старите серии. Вече сме доста разглезени откъм специални ефекти.
Танчето нещо не е била в настроение по време на прожекцията. ''Клошарката'' е пилот и силата и се дава според заложбите. Силата сама избира кой да свърши работата, просто казано.

Дали няма да има скоро нов вариант на любимият ми Дюн .
Аз съм като приятелката ти, но влюбена в Дюн. От сериите се запалих и преминах към книгите.
Много ще се радвам ако направо сериал направят, с много сезони.  Blush


Абе хора ... как така става силата си избирала и тем подобни ми глупости ... Това само на филм може да стане... Аз се надявах нещо смислено да видя, а не човека, който прави филма да си реши еди какво си ...
Пилот била... Ние повечето знаем как се кара кола, ама никои не е шумахер ... срещу такъв противник какъвто тя има нейното пилотиране е смешно. Люк, където взреви смъртоносната звезда е пилот. Соло, който с това си вади прехраната.. да пилотира... той е пилот, тая никаквица ... казали че е пилот и вие си вкарвате филма ... Точно и ясно си показват с какво си вади хляба... и след това за няколко дена, без никой да я учи взе, че победи сит или там какъвто и да е.. човек, който е тренирал цял живот и от от люк се е учил до колкото разбрах ... Човек с който е силата също така. В предните версии люк излезна срещу вейдър и му отиде ръката. Сега това е реалистично. Анакин излезна срещу Дуку и на него му отиде ръката ... Тая клошарка взе че стана по-силна от всичките за няколко дена ... Каква е тази сила... дайте малко и на мене... и аз искам така .....
Доволно тъп и нелогичен филм. Много ме е яд че си дадох парите...

# 699
  • Мнения: X
Какво общо има това с моя Дюн Grinning

# 700
  • София
  • Мнения: 6 219
Хайде, моля, да спрете да разказвате филма, защото вече стана твърде досадно из всички теми. Или поне използвайте опцията за скрит текст.

# 701
  • Мнения: 8 196
Аз тъкмо се върнах от Междузвездни Войни.
Не беше лош филма, но определено не ми подейства като старите серии. Вече сме доста разглезени откъм специални ефекти.
Танчето нещо не е била в настроение по време на прожекцията. ''Клошарката'' е пилот и силата и се дава според заложбите. Силата сама избира кой да свърши работата, просто казано.

Дали няма да има скоро нов вариант на любимият ми Дюн .
Аз съм като приятелката ти, но влюбена в Дюн. От сериите се запалих и преминах към книгите.
Много ще се радвам ако направо сериал направят, с много сезони.  Blush


Абе хора ... как така става силата си избирала и тем подобни ми глупости ... Това само на филм може да стане... Аз се надявах нещо смислено да видя, а не човека, който прави филма да си реши еди какво си ...
Пилот била... Ние повечето знаем как се кара кола, ама никои не е шумахер ... срещу такъв противник какъвто тя има нейното пилотиране е смешно. Люк, където взреви смъртоносната звезда е пилот. Соло, който с това си вади прехраната.. да пилотира... той е пилот, тая никаквица ... казали че е пилот и вие си вкарвате филма ... Точно и ясно си показват с какво си вади хляба... и след това за няколко дена, без никой да я учи взе, че победи сит или там какъвто и да е.. човек, който е тренирал цял живот и от от люк се е учил до колкото разбрах ... Човек с който е силата също така. В предните версии люк излезна срещу вейдър и му отиде ръката. Сега това е реалистично. Анакин излезна срещу Дуку и на него му отиде ръката ... Тая клошарка взе че стана по-силна от всичките за няколко дена ... Каква е тази сила... дайте малко и на мене... и аз искам така .....
Доволно тъп и нелогичен филм. Много ме е яд че си дадох парите...


Ако беше изгледала сериозно другите серии, щеше да разбереш как стават нещата и да видиш логиката. Но вие младите сте толкова повърхностни, че няма как да усетите нещата. Жалко че си си похарчила парите за филм, който дори не си разбрала. Наистина са зле похарчени пари.

# 702
  • Мнения: 9 144
Как винаги се намира по някой недоразбрал бе...  ooooh!
А девойката че нищо не е схванала стана ясно още щом похвали Епизод 3.

ЗА Дюн - новата екранизация е много по-сполучлива, www.imdb.com/title/tt0142032
без много специални ефекти и в телевизионен формат са се справили много по-добре от един от най-големите финансови провали в киното на Линч.

Също да отбележа, че и Малкия Макавой като Лето Атреидес II във втората част www.imdb.com/title/tt0287839
не е за изпускане, както и Сюзън Сарандън, която откровено се е забавлявала на снимките.

# 703
  • София
  • Мнения: 5 828
Абе хора ... как така става силата си избирала и тем подобни ми глупости ... Това само на филм може да стане...


Ами, това е филм, бе Танче  Grinning
Или викаш, там някъде в една далечна, далечна галактика може и да е истина  Wink

# 704
  • Мнения: 9 144
В някоя паралелна Вселена със сигурност е  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт