Бактериална гнойна ангина без антибиотци?

  • 6 812
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 037
anitooooo, аз лекувам ангина /неколкократно вече/ по абсолютно същия, описан от теб начин Peace В допълнение включвам многократни впръсквания на сребърна вода и гаргари със 1:1 вода и клеева тинктура. Понякога вземам и Хербитусин за гърло Peace Никога не съм пила антибиотик. Имай впредвид, че ще ти е нужна поне седмица, докато симптомите отшумят Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 157
Пила съм АБ,докато бях бременна,назначен от лекар,при кърмещи,съответно също може.Ако наистина има бактерии много се съмнявам да изчезнат само от тревички и гаргарене със сода.АБ не е отрова все пак,на бебета също се изписва при нужда,от 1-седмичен прием няма да се отрови детето,не се плашете излишно,спирането на кърменето е абсолютно ненужно в случая.

# 17
  • Мнения: 10
Здравейте, не зная в коя тема да пиша и затова тук. Дъщеря ми е на 2години и 2 месеца, с гнойна ангина, и изписан Зинат. Няколко дни вече поддържаме високите температури и ги борим с нурофен, хексалгин и компреси, но както знаете докато не се успокоят налепите, темп. няма да падне. Питането ми е можем ли да направим изварен компрес на толкова малко дете, безопасно ли е. Четох че не са праввело на деца под 5 год. и също не се прави докато се приема антибиотик, но ми се иска да облекчим детенце по-скоро. Благодаря на всички отзовали се предварително :*

Общи условия

Активация на акаунт