Бременни- голям ли ви е корема?

  • 7 520
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Голям е и то доста  newsm78. Вече ме питат кога ще раждам а аз имам още 2 месеца  #Crazy

# 16
Пуснах темата най-вече за да попитам дали сте имали болки към 6-тия месец и ако да-  мислите ли, че са били заради големия корем! Rolling Eyes
Точно по това време започна да ми расте заплашително бързо коремът и се появиха болките. В началото се изплаших, защото имах и контракции и ми предписаха хапчета. Контракциите отшумяха, но болката ниско долу остана. Според докторите трябва да продължа да си пия лекарствата, но според мен ме боли така заради разтягането на коремната стена.
Успех и дано премине по-скоро или поне да не се увеличава болката Simple Smile

# 17
  • Мнения: 375
И аз съм в 6-ти месец и до скоро не ми личеше с дрехи,знам от акушерката,която ме наблюдава и ми мери корема,че ако си в 24-та седмица,корема ти трябва да е 24 см(по дължина),аз също имам болки и то доста често ,но това тя ми каза се дължи на нарастването на матката и подготвянето на тялото за раждане

# 18
  • Мнения: 4 362
Пуснах темата най-вече за да попитам дали сте имали болки към 6-тия месец и ако да-  мислите ли, че са били заради големия корем! Rolling Eyes
Цитат
Бременни- голям ли ви е корема?

Не си задала тогава въпроса правилно и затова получаваш такива отговори  Wink
Болките в корема може да са от нарастване на матката

# 19
  • Мнения: 832
Моят започна да расте през 6.месец.На финала пак не беше голям.

И при мен е така,не е много голям  Rolling Eyes а  в 6-ти пък изобщо въпреки ,че съм +доста килца качени главно на крака и дупер  Blush  
И аз бях качила доста килца - около 20, но коремът ми не беше много голям, а бебчето се роди голямо - 3,800 кг. Но не ми беше и малък де, но не и много голям. А болки ниско долу имах още към края на 4-ия и ми предписаха Магнерот и ми минаха.

# 20
  • ГО
  • Мнения: 3 955



Моят започна да расте през 6.месец.На финала пак не беше голям.

И при мен е така,не е много голям  Rolling Eyes а  в 6-ти пък изобщо въпреки ,че съм +доста килца качени главно на крака и дупер  Blush  
И аз бях качила доста килца - около 20, но коремът ми не беше много голям, а бебчето се роди голямо - 3,800 кг. Но не ми беше и малък де, но не и много голям. А болки ниско долу имах още към края на 4-ия и ми предписаха Магнерот и ми минаха.

И моя корем не е голям,чак се плаша да не се роди бебчо някой малък.

# 21
  • Мнения: 5 391
Доста ми е голям, в 6-я месец също не беше малък, но не съм имала болки поради тази причина

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 22:48 от Филипа

# 22
  • Мнения: 7 091
Аз влезнах в шестия месец, но корема ми е доста голям и от време на време ме боли ниско долу- възможно ли е големия корем  да е  причината! За два месеца съм надала 2-3 кг, но иначе обиколката на корема ми е +14 см  Embarassed. А при вас бъдещи мами-  как е? Rolling Eyes

 И двата пъти още от края на първия месец не можех да си вляза в дрехите. Само за сравнение( както виждаш сега влязох в 5-тия месец) корема ми беше с обиколка 70 см, сега го премерих 90 см т.е +20 см. Имам си болки още от началото. Може да са подготвителни контракции при тебе, може да е от уголемяването на матката.

# 23
  • Мнения: 379
Огромен #Crazy Сякаш съм глътнала 2-3 футболни топки

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Моят корем даже е малък, качила съм +2.500 за цялата бременност. Караха ми се при последната консултация. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 849
През първата бременност ми пролича към 6 месец ,не бях с голям корем ,но имах дупе и крака на богато .  Grinning
Втора бременност малко по-голям корем и все пак не много голям .Бебо се роди 3600 . Heart Eyes

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не си задала тогава въпроса правилно и затова получаваш такива отговори  Wink
Болките в корема може да са от нарастване на матката

Нарочно зададох въпроса така  Wink , защото има още няколко теми за болките в корема, но никъде не пишеха колко им е пораснало коремчето, а аз все си мисля че може и заради това да ме поболва- понеже е много разтегнат и натежал  Thinking. След два дена съм на доктор и ще разбера какво става, но си мисля че може и да ми предпише някакви хапчета, особено след като прочетох другите теми!  Rolling Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Много голям ми беше корема, бебо така и не се смъкна надолу.Роди се 4,300, а аз качих 37 кила.В 6 месец бях като в 8 Embarassed

# 28
  • Мнения: 7 430
Моят не е голям, но познавам една мама, на която и бе достаааа големичък,съвсем нормално си роди в 9-я месец и имаше като твоите неразположения.
Не се притеснявай Peace

# 29
  • Мнения: 8 505
Не си задала тогава въпроса правилно и затова получаваш такива отговори  Wink
Болките в корема може да са от нарастване на матката

Нарочно зададох въпроса така  Wink , защото има още няколко теми за болките в корема, но никъде не пишеха колко им е пораснало коремчето, а аз все си мисля че може и заради това да ме поболва- понеже е много разтегнат и натежал  Thinking. След два дена съм на доктор и ще разбера какво става, но си мисля че може и да ми предпише някакви хапчета, особено след като прочетох другите теми!  Rolling Eyes

В такъв случай не зная-вече писах,че моят тогава започна да личи и да расте.В 7.месец обаче започна да се стяга яко,лекарят ми изписа Магнерич.Но не мога да го нарека болка в никакъв случай.

Общи условия

Активация на акаунт