Декемврийче покажи се, момче ли си или момиче

  • 42 540
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Здравейте, толкова съм развълнувана,че едва пиша. Бързият тест от Амниоцентезата е готов и ще си имам едно здраво момченце. Въпреки, че имам вече две деца имам чувството, че емоцията е още по-голяма. Оставям ви и отивам да си поплача от щастие и облекчение.

# 61
  • Мнения: 3 060
Naraia, радвам се за добрите резултати  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 550
Naraia,колко хубава новина, много се радвам! Сега си отдъхни и се наслаждавай на оставащите месеци до срещата с бебчо!   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 5 079
Naraia, браво! Много се радвам. Heart Eyes И честити сини гащи! Права си за емоциите, по - силни са, само и страхът да не беше по - голям.. Embarassed За мен важи последното, уви. Confused

# 64
  • Мнения: 151
Олче, ти как си?

Келти, темата е супер. Благодаря

# 65
  • Мнения: 31
здравейте момичета,
от известно време чета декемврийските теми, но едва днес се престраших да се запиша  Simple Smile
казвам се Рени, на 34г., бременна съм в 14 г.с. с близнаци, втора бременност ми е, имам едно момиче на 6г. от предишна връзка  Sunglasses
записах се на ЖК при д-р Ташков в МЦ "Сердика", а за морфологиите ходя при д-р Сигридов
имах доста проблемно забременяване, няколко спонтанни аборта, едно неуспешно инвитро, кошмарни първи месеци от бременността /зверско повръщане, обезводняване, лежане по болници на системи, кървене, пак болница.../ и затова изчаквах поне първата морфология да видя, че всичко е нормално и тогава да се запиша при вас  Embarassed
терминът ми е 01 януари, но декември ми се струва някак по- реалистично да родя  Laughing
според двамата ми наблюдаващи доктори засега бебоците са наред, даже има предположение, че са момче и момиче, аз се надявам само да са здрави и да успея да ги износя до деветия месец!
надявам се само хубави неща да си споделяме тук,
поздрави на всички  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 103
Naraia страхотна новина и честити сини гащи:)))🎈😊
Airina добре дошла и успешна и лека бременност до края🌞😊👍

# 67
  • Мнения: 16
Airina, добре дошла сред нас и нека всичките ти проблеми вече са зад гърба ти и занапред само хубави неща да ти се случват. Колко е хубаво, че ставаме все повече и повече. Преброих мамите, вече сме повече от 100😀

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 21:52 от Lunamina

# 68
  • Мнения: 22
Здравейте,момичета.Вчера бях на преглед.Докторката прогнозира 75% момиче.Ние точно момиче искахме и сме много щастливи  dancing .В петък ми предстои втори БХС.Дано всичко да е наред.Засега се чувствам много добре,надявам се до края да е все така.

# 69
  • Мнения: 1 341
Еха, колко много сте изписали..
Минавам на бързо да благодаря на
Келти за страхотната тема! Благодаря🌺

Олчее, аз какво ти казах-розови гащи и панделки те очакват?! Радвам се, че си спокойна вече!

Нарая, прекрасни новини! Честити сини гащи

Връщам се да ви чета.
Редактирам и дописвам.
Добре дошли на новозаписалите се!
Както вече съм споменавала, имам 2 деца, 2 кучета и 1 мъж(животинки да искате).
Питбул(моля незапознатите пряко с породата да не изпадат в шок) на 12 години, която е сууупер глезла, вече много стара, отгледала 2 деца, а се надявам и с третото да се справи. Дребният е немски шпиц-бял красавец на 1,3г. Взехме го миналия август(когато ММ много настояваше за трето, а аз бях категорично против 😁)-атракция вкъщи.
Хубаво е с куче, но си е отговорност. Едва ли бих взела с бебе. По-скоро като поотрасне малко детето. Постоянното чистене ми идва в повече понякога, но няма как. Всяко нещо си има цена.

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 22:24 от Ронка

# 70
  • Мнения: 26
Благодаря за пркрасната тема 😊 при мен всичко е наред,на тези мами,които имат добри новини,честито и за напред да е така 🙏😊

# 71
  • Мнения: 40
Naraia, честити сини гащи, много се радвам!  Heart Eyes
Аз на 17.07 съм на преглед и може би тогава ще разбера за гащите, но не знам как ще устискам до тогава...
Днес официално ставам на 34...,   party041 няма да качвам виртуална почерпка, не мисля, че е удачно, но все пак почерпете се за мое здраве, кой с каквото обича...    Blush
Хубав ден, момичета!  newsm51

# 72
  • София
  • Мнения: 48
Привет мами!

Нарая честито миличка, много се радвам и честити сини гащи.

Аирина добре дошла в редиците на декемврийките, лека бременност ти желая.

Джилда ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И ЛЕКО РАЖДАНЕ. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК   bouquet

При мен няма нищо ново та това от мен Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 5 079
 Джилда, и тук Ч.Р.Д, да се сбъднат мечтите ти, живо и здраво бебче (розово)! Blush  bouquet Heart Eyes

Добре дошли на всички нови мами, лека и безпроблемна да ви е докрая.
Airina - това с разнополовите близнаци ми е било мечта винаги, просто страхотно! Споделяй често как се чувстваш, ние ще стискаме палци! Praynig

Ронка, Radoslava1 -  Heart Eyes Heart Eyes
Боли ме на моменти, но се тъпча с какви и не хапове и да се надяваме да отшумят неразположенията.. Praynig За роклите и панделките не е много сигурно още, но каквото такова, все ще се радвам. Blush

Честито на всички узнали пола, на тези които им предстои незабравими мигове и да вземете татковците, че тяхната реакция е незаменима. Mr. Green
Аз така бях настроила всички, за момче, че гледаха така в понеделник  Shocked

Хубав и усмихнат ден от мен! Hug

# 74
  • Мнения: 56
ех, няколко дни не съм влизала и темата вече станала бая голяма Simple Smile
Благодаря за новата темичка,
добре дошли на новите мами!
Моя резултата от ДНК теста още не е излязъл и от чакане вече не знам къде се намирам.
Надеждата ми е утре като отида на преглед да ме зарадват, че и теста е готов и резултатите отлични. Имам чуството, че много се забави Sad Така, че ще ви помоля да стискате палци още малко  Praynig
Фетална кардиография си правих с първата бременност. За тази още не съм мислила. Име също не сме мислили, но пък аз още не смея да се зарадвам истински. Да излезе резултата и ще го смятаме.

Общи условия

Активация на акаунт