Лунна диета- 22.03..част...поредна...

  • 5 252
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 609
С вас съм Peace.

# 16
  • Мнения: 3 743
Дано успея този път Rolling Eyes

# 17
 Laughing и колко сваляте като не папкате един ден?
нещо не ми се вярва smile3506

# 18
  • Мнения: 153
Момичета, пишете ме и мен в отбора на лунатичките Party

# 19
  • Мнения: 11 547
Ами да се включа и аз.Обаче не съм наясно.Че не се яде знам, но вода или чай може ли?Заради Бебка питам понеже кърмя-то аз няма да се затрия иначе smile3541.Какви резултати мога да очаквам? Embarassed

# 20
  • Мнения: 93
И аз съм с вас Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 96
 И аз се подреждам в групата на лунатичките. Peace Hug
Вече 5-6 седмици я правя лунната диета и взех да свиквам с нея. Идеално ще е, ако успея да си я изградя като навик Grinning
В повечето случаи много лесно я изкарвам и не усещам никакъв глад, и даже ми се събира да не ям почти по 48 часа. Wink
Даже мъжО зарибих. Laughing Миналата седмица даже ми се сърди, че не съм му казала навреме, за да гладува и той Mr. Green
Наистина чувството след това е страхотно- една леееекичка се чувствам  Flutter , макар че хич не изглеждам така. Joy

Хайде момичета, да се надъхваме предварително....и успех на всички!!!  newsm10
 

# 22
  • Мнения: 96
Laughing и колко сваляте като не папкате един ден?
нещо не ми се вярва smile3506

Резултатът е индивидуален- може да свалиш половин килограм, а може и 1,5кг. Wink
Зависи и от това колко си стриктен. А си зависи и от организма. newsm78Ако спазваш точно диетата, т.е. консумираш само чай, кафе( без захар) и фрешове, почти сигурно е, че ще свалиш около килограм.
Друг е въпросът обаче, дали ще си го възвърнеш после newsm53

# 23
  • Мнения: 521
охо и аз съм с вас.този път смело казвам че ще издържа

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Абе, много взе да ми харесва този глад, нямам търпение да дойде Wink Тежко ми е, трудно ми е, ама после се чуствам една лееека и ефирна...а сега като съм се надумкала си казвам айде да идва деня за гладуване по-скоро Hug

 Joy Joy Joy и аз съм същата.
Нищо, че миналата седмица бях първата съгрешила, признала си и отказала се от глада Rolling Eyes, пак в челната тройка, сиреч Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 809
Издържах миналата седмица и сега съм ужасно надъхана да издържа отново Simple SmileОще повече  и като виждам,че има ефект WinkХайде де,една лакомия да не е по-силна от мен Crossing Arms

# 26
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, момичета! и аз се присъединявам към лунната, щото вече не мога да се понасям Rolling Eyes а вчера се сдобих и с лунен календар Crazy там пише, че диетата на 22.03 започва от 21:11 и се води последна четвърт на луната Rolling Eyes т.е., това е период между пълнолунието и новолунието...пише, че с намаляването на луната апетитът се усилва. обаче има и добра новина: обменните процеси се активизират, затова може да си позволите повече ядене. това е естественият период за пречистване на организма, както и време, подходящо за оздравителни и подмладяваши процедури. организмът ни по- бързо се освобождава от шлаки и вредни вещества, попаднали с вода и храна. този баласт има свойството да се натрупва предимно  в мастните тъкани и организмът го изхвърля с мазнините. Naughty значи, момичета, добре е от днес да започнем да се ограничаваме, за да има по- голям ефект Thinking

# 27
  • Мнения: 485
Мда иаз ще се опитам да гладувам пак, макар че напоследък не се чувствам добре физически - пролетна умора ли,какво ли, незнам - ама няма да се предавам.
На мен ми е трудно да издържа първия ден до лягането - стане ли мога спокойно да изкарам още един ден, но не винаги удържам фронта първия ден.
Дано да успея този път че на пълнолунието се издъних Embarassed
Ще докладвам за резултати
Успех на всички  bouquet

П.С. Евридика, ти няма ли да си сменяш лентичката вече?

# 28
  • Мнения: 781
Уф, отдавна не съм правила лунната диета и съм забравила newsm78 от кога до кога се гладуваше  ooooh! Ако съм разбрала правилно трябва да се гладува утре от 9 до 23.03 до 9.00
Правилно ли съм разбрала или не Embarassed

# 29
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
На линия съм, както обикновено. Peace

Общи условия

Активация на акаунт