Колко гъста трябва да е консистенцията на кашата?

  • 6 106
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Правя ги на око винаги, докато получа задоволителна консистенция Peace

# 16
  • Мнения: 212
Аз захраних с каша преди около две седмици. Взех си на Беби. И понеже бях чела подобни теми реших да я направя както  е указано, и ако не ми хареса - да добавя още малко сухо в-во. Забелязах, че наистина колкото повече бърках, толкова по-гъста ставаше. След няколко неуспешни опита вече слагам половин супена лъжица повече и бъркам по-настоятелно.

# 17
  • Мнения: 70
Наистина на Милупа по указания става рядка и след първия опит започнах да си я правя "на око", но не я харесва особено и прибавям пюре

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Винаги съм правила на око, гъстичка колкото пюрето. При мен се получаваше така - докато бъркам, се сгъстява донякъде, после спирам да бъркам и се сгъстява още, даже понякога прекалено гъста ми е ставала, защото докато съм бъркала, ми се е струвала рядка и съм сипвала още прахче.
Моето бебе не се е напомпало от кашата, дори е слабичко, а съм давала по 2 пъти на ден.

# 19
  • Мнения: 3 537
Правя я на око,да стане като гъста боза.

# 20
  • Мнения: 163
Правя си я на око Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 2 040
Правя я на око, никога не съм спазвала пропорции ... Тя ядеше само на Хумана и НЕстле .. на първата ако спазваш пропорцията, ставаше рядка, на Нестле - пък прекалено гъста за вкуса на моето дете, така че правех я така, както й обича ...  Peace

# 22
  • Мнения: 7 640
аз пък я правя според инструкциите Naughty. Направи ми впечатление, че количеството на сухо в-во става повече с възрастта. Смятам така да пръдължа.

# 23
  • Мнения: 247
Правя ги на око винаги, докато получа задоволителна консистенция Peace
newsm10

# 24
  • Мнения: 2 494
Аз правя оризовата на Фризокрем, там се слагат на 150 мл АМ 5 супени лъжици каша. Ама и аз слагам още половин лъжица някъде за да не е рядка. Гъстотата е като на каша  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4
Kakva lyjica izpolzvate za kashata newsm78

# 26
  • Мнения: 1 150
мерителната от АМ

# 27
  • Мнения: 7 640
тя май имаше предвид за хранене  Wink

# 28
  • Мнения: 1 150
тя май имаше предвид за хранене  Wink


може, ама как де разбера  Joy

# 29
  • Мнения: 27 524
Направи ми впечатление, че количеството на сухо в-во става повече с възрастта. Смятам така да пръдължа.

честно да ти кажа тва не можах май да го разбера  newsm78 Я,да ме светнеш,плиииийййз  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт