Ендокринолог в София

  • 2 582
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
Здравейте, имам нужда от добър ендокринолог в София. От години ходя при д-р Начев, но ми трябва второ мнение.
Разбрах, че д-р Катя Тодорова вече не преглежда в София, но ако някой може да ми даде координати и да ми каже кои дни все пак идва в София, ще съм благодарна.
Или друг ендокринолог, на когото мога да имам доверие.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 160
Аз съм при др Георги Коларов /гинеколог и ендокринолог/.

# 2
  • Мнения: 109
Здравейте,

Доктор Горчева от Токуда е добър ендокринолог. Препоръчвам.

# 3
  • Мнения: 2 755
Може ли да ми препоръчате добър ендокринолог от Александровска болница или ВМА, който  да прави и ехографско изследване, и има ли изобщо лекар от тези болници, на който човек може да се довери?

# 4
  • Мнения: 2 755
Много се надявам, ако някой има впечатление от лекарите в тези болници да сподели. Спешно е!

# 5
  • Мнения: 30
Може ли да ми препоръчате добър ендокринолог от Александровска болница или ВМА, който  да прави и ехографско изследване, и има ли изобщо лекар от тези болници, на който човек може да се довери?

Аз мога да препоръчам др Цветанова във ВМА -МЦ Санус 2000 , много е добра професионалистка и работи по здравна каса.
Ходила съм др Катя Тодорова, но тя отдавна се премести в Плевен , а в София приема доколкото знам един ден в месеца , много трудно става записването , също така съм ходила и при доц. Ковачева, но много скъпо взима , за което ми се струва безумно.

# 6
  • Мнения: 30
Здравейте, имам нужда от добър ендокринолог в София. От години ходя при д-р Начев, но ми трябва второ мнение.
Разбрах, че д-р Катя Тодорова вече не преглежда в София, но ако някой може да ми даде координати и да ми каже кои дни все пак идва в София, ще съм благодарна.
Или друг ендокринолог, на когото мога да имам доверие.
Благодаря

Във МЦ Санус 2000 при  др Цветанова.

Общи условия

Активация на акаунт