Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 74

  • 39 892
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Аз обожавам хляб, това е единственото тестяно нещо, което обичам. Сега минах пак твърдо на пълнозърнест и гледам да не ям повече от две филийки на ден.

Имах неблагоразумието да си взема сусамов тахан  Grinning мажа го на тъничко на филииките вчера и днес.

Отчитам и 20мин HIIT с изометрични и кардио упражнения.
Сега ям ароматни кюфтета от домашна кайма, а преди това вкусни кайсии  Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 10 858
Фрей, ти хубаво, че не си си взела фъстъчен, тиквен или най-лошото - ЛЕШНИКОВ!
Пази се от тях, казвам ти го като на приятел  Laughing  Joy  Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 1 835
Аlibabali, благодаря за предложенията. Сега обаче избягвам въглехидратите. Хляб хапвам отвреме - навреме пълнозърнест по една филийка на обяд  (не че вчера не хапнах и малко бял - току що изваден от хлебопекарната - направо не мога да му устоя Heart Eyes).
И днес сутринта, въртях - суках и пак  яйца ядох, само че на очи, вместо варени и една филика хляб запечена с моцарела.
А пък от този сусамов такан на мен ми става зле и получавам киселини. Sick

# 78
  • София
  • Мнения: 2 150
Сусамовият тахан го обожавам, особено забъркан с мед мога да ям до припадък. Затова и не си купувам вече, щото нямам мярка. Crazy
Другите видове, които Вивиан е изброила, не съм ги пробвала, даже не знаех, че ги има. Трябва да ги проверя. Mr. Green

За днес - карам си втората седмица от начинаещите и в добавка една лека 20-минутка за ръце.

# 79
  • Мнения: 1 088
Да се отчета преди да са ме подкарали децата към площадката  Wink

Наслука нацелено кардио (добър подбор на упражнения, дамата дразнеща до припадък с кашкавалена техника)  Mr. Green Важното е че ми свърши чудна работа откъм натоварване и разнообразие  Wink - https://www.youtube.com/watch?v=QiwGEVwWf0A
Довърших с това - https://www.youtube.com/watch?v=SrxCGX56yno
Интересно ми е каква оценка би дала Агентката за последното  Hug

Сусамов тахан нападам в момент на умопомрачение т.е. нужда за сладко, но си забърквам 1 с.л. с 1/2 или 1 с.л. мед и малко какао, за да имам мярка  Grinning

# 80
  • Мнения: 5 776
Аз за хранене няма да говоря, че ме е срам, голяма лакомия, голямо нещо  Blush
Тренира ми се с тежести, защо не си взех гиричките с мен  ooooh! Чудя се така и така си нямам, дали да не си взема пудовка  newsm78 С колко кг е удачно да започна?

# 81
  • Мнения: X
О и аз съм изостанала, не ги знаех тези ама Вив, ти нямаш друга работа значи  #2gunfire Laughing

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Привет!
Днес се отчитам с  Max Out Power. Лявото рамо много ме боли и трябваше да сменям някои упражнения с други, но добре си потренирах .
Ако се зазяпам в някой филм довечера, може да  го гледам от пода, правейки пилатес Mr. Green
 
Хоум, за закуската: омлети, яйца на очи, солени мъфини.

Като си говорим за закуски какво ще кажете за моето кисело мляко с доза протеин и -4,5 нарязани череши?
Това ям след тренировка  напоследък и се чудя дали е О.к. или ако искам да отслабна да махна най- добре черешите?

Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 20:22 от Margi

# 83
  • Мнения: 4 406
Момичета, що ядете този тахан newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 1 835
Защото е вкусен. Grinning

# 85
  • Мнения: 570
И полезен  Wink

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 255
Мис Вал, твоите мерки са като моите  с малки разлики, а изглеждаш доста по-слаба от мен  Simple Smile


Зизу , как така изглеждам по-слаба,аз не съм показвала снимки в темата,не че имам нещо против,просто все не ми остава време  Sad
Благодаря на всички за хубавите думи ,много ме мотивирате.На снимки разлика нямам никаква,корема ми е все така подут и голям,но явно сантиметрите са си сантиментри,защото вече си влизам в един панталон,който ми беше отеснял.

# 87
  • Мнения: 6 978
Здравейте, момичета! Simple Smile От известно време не съм писала (пак), но си тренирам редовно и даже бях на няколко състезания, от които на 4 взех медал.

Мисля отново да се отчитам тук, защото ми е хрумнало да си направя един Challenge и така ще си го следя по-добре, а и де да знам, може някой да ми се върже на акъла и да започне с мен. Grinning

Идеята е следната:

Всеки ден - 1 час тичане. Без значение от скорост, изминато разстояние, терен и тн. Ако някъде е трудно, може да се ходи по малко, важното е да има движение и да няма спиране, а целия час да включва движение.

Аз лично си оставям вратичка за дните, в които ходя при Юли за силови тренировки, които траят около час и в тези дни (2 пъти седмично) ще тичам по 30 мин.

Идеята е да няма мисли за скорости, километражи и тн., а чисто и просто самия кеф от движението, в което само времето си тече.

Аз започнах вчера та ето ми го отчета за 2 дни:

Вчера - 1 hour running Challenge - ден 1 - 1 час - 12 км.
Днес - 1 час тренировка при Юли - напади и отпади с щанга, комплекс за време; 30 мин тичане - 6.33 км

# 88
  • Мнения: 1 161
Да добавя и 15-20 мин с ТРХ-а. Беше пробна тренировка. Избрах си 7 упражнения и ги завъртях в 3 кръга. Още съм некоординирана, но ми е за първи път и съм извинена.  Mr. Green Дясното коляно си ме притеснява, но се надявам сега събота и неделя да почине.  Cry То даже не ме и боли, а просто го усещам едно таква стегнато.

До понеделник!

# 89
  • Бостън
  • Мнения: 13 656
 Shocked Би, ако искаш адекватна оценка на йогата търси нещо по-дъртичко, по-грозничко!!! Ти ми пускаш секси татуирано парче, ще му гледам техниката като си позабърша лигите  Grinning

Пак се оцъклих в 3.30 и до 5.30 бистрих гръцката политика + национализма и шовинизма в съвременна Европа онлайн, но ме досрамя и направих 22 мин от австралийката - между другото това специално е чудесна алтернатива на така обичаната ни "моделска"
https://www.youtube.com/watch?v=TGzKr7Tq8mY&list=PLAiKhPLPw7 … nlCiK&index=3

Общи условия

Активация на акаунт