Пролетна среща - СОФИЯ, 1 април

  • 3 617
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 752
Ама съм бльон Twisted Evil !

Каси, душице, имам оферта - кат' се затопли и започнете със Зайче-Байче да се разхождате редовно, ако ни го повериш, с моя Дивчо ще го разходим за час-два-три, та на мама Каси да й остане млко време за нея и да си почине. Че моя Щурльо ми вади душицата от два месеца, че искал сестриче newsm78... Да види що е малко бебче и колко е отговорно да се грижиш за него  bouquet

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Момичета дайте по-подробни обяснения, къде ще е срещата, че ние бедните провинциалистки  Joy да можем да ви намерим. Че да не вземе вместо да открием вас, да си харесаме по един софийски татко.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 351
Аз продължавам да съм за Южния парк към 11.30ч. Той не е толкова голям и ще можем да се намерим. А и има заведения около ,които можем да се чакаме. GSM-и имат всички така че....
Аз ще дойда откъм Болница "Лозенец", Американското посолство.

# 18
  • Мнения: 1 809
Момичета дайте по-подробни обяснения, къде ще е срещата, че ние бедните провинциалистки  Joy да можем да ви намерим. Че да не вземе вместо да открием вас, да си харесаме по един софийски татко.  Mr. Green
Като едното нищо може да омаяме някой софийски татко  Wink
Така съжалявам,че София е далеч и не мога да се включа в срещата Cry

# 19
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Момичета дайте по-подробни обяснения, къде ще е срещата, че ние бедните провинциалистки  Joy да можем да ви намерим. Че да не вземе вместо да открием вас, да си харесаме по един софийски татко.  Mr. Green
Като едното нищо може да омаяме някой софийски татко  Wink
Така съжалявам,че София е далеч и не мога да се включа в срещата Cry
Отскочи до Пловдив, а оттук вече лесно, на бу-то и адиииии брррррррр /точно цитирам думите на малката/

# 20
  • Мнения: 1 809
Момичета дайте по-подробни обяснения, къде ще е срещата, че ние бедните провинциалистки  Joy да можем да ви намерим. Че да не вземе вместо да открием вас, да си харесаме по един софийски татко.  Mr. Green
Като едното нищо може да омаяме някой софийски татко  Wink
Така съжалявам,че София е далеч и не мога да се включа в срещата Cry
Отскочи до Пловдив, а оттук вече лесно, на бу-то и адиииии брррррррр /точно цитирам думите на малката/
Grinning Между другото аз много харесвам Пловдив Simple SmileБаща ми е от Чепеларе и аз съм родена там и много си го обичам този край Heart Eyes

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Ами какво чакаш тогава, пристигай на гости, пък ще изнудим момичетата от София да направим една среща тук в Пловди, който е неописуемо красив през пролетта

# 22
  • Мнения: leet
И ние ще дойдем на 1-ви около 11.30 в южния парк, около американското посолство ще се въртим:)

# 23
  • Мнения: 1 809
Ами какво чакаш тогава, пристигай на гости, пък ще изнудим момичетата от София да направим една среща тук в Пловди, който е неописуемо красив през пролетта

Само мога да си мечтая за сега... TiredТрабва да се работи....Ама живот и здраве лятото ще си взема няколко дни и мога да мръдна до Пловдив.Така и така родителите ми ще ходят с детенце в Чепеларе ,та мога да ги предружа Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 2 858
Аз продължавам да съм за Южния парк към 11.30ч. Той не е толкова голям и ще можем да се намерим.
  Rolling Eyes   крайно неудобно време - аз докато дойда и ще тряя да си ходя, мойто дете заспива в 13:30 следобеден сън - това първото и второ така както си го написала - нали не очакваш да мина от едното кюше на града до другото с два транспорта и да бъхтя целия южен да се търсим  Mr. Green - по-конкретно място дайте да измислим след като ще е в парк  Peace

# 25
  • Мнения: 351
Няма нужда да "бъхташ", разбира се, че ще конкретизираме нястото, просто сега обсъждаме на ЛС (хората, които познаваме парка) къде ще е най-удобно. Щом часа не те устройва - кажи кога да е?

# 26
  • Мнения: 1 023
Няма нужда да "бъхташ", разбира се, че ще конкретизираме нястото, просто сега обсъждаме на ЛС (хората, които познаваме парка) къде ще е най-удобно. Щом часа не те устройва - кажи кога да е?

ДЪРВЕНОТО. със зелени тенти каменица. маси отвън - фул е със майки и бебета в принцип.
първо заведение като се слиза от лозенец, излиза му се в гръб.
ако се влиза от стрелбище, се4еш покрай въртележките (те са ти в ляво, а "стелбищата" в дясно), през мост4ето и пак там.
ако се влиза от ем.марков подлеза, кафе с чадъри кока-кола, мост4ето, след това диагонално ляво на кръговата градинка - ляво по малката пътечка 6-7 крачки до задната алея и в ляво пак ( щот в дясно е мемориалната сега и бивша ку4ешка) до дървеното на 20-30 метра пада се в дясно - от ляво ви е мостчето към въртележки и вход-изход към стрелбище.
от иван вазов през централния - направо направо покрай коли4ките, лодките и пак в ляво на пътеката се пада.*

edit: * да не се бърка с дървеното с ниската ограда и малка портичка и гнусен кенеф.
** то не че дървеното е 5 звезди ма некак си по се преглъща.
*** тя и лицевата поляна е хубава - ма някак си, твърде много кучета и екстри.

милк - т'ва е.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 07:44 от milk

# 27
  • Мнения: X
Ние също сме "ЗА" - удобно ни е обедно време, кажете къде. И без това се чудя къде да ходим с дребната през съботите и неделите, така че ние сме навити Hug
Е как къде, нас с Крис забрави ли ни?  newsm78
Каси, душице, имам оферта - кат' се затопли и започнете със Зайче-Байче да се разхождате редовно, ако ни го повериш, с моя Дивчо ще го разходим за час-два-три, та на мама Каси да й остане млко време за нея и да си почине. Че моя Щурльо ми вади душицата от два месеца, че искал сестриче newsm78... Да види що е малко бебче и колко е отговорно да се грижиш за него  bouquet
Може може...
....Че да не вземе вместо да открием вас, да си харесаме по един софийски татко.  Mr. Green
Аааа, ако ще ходите за татковци, сте свободни от срещата, заминавайте. Ама не може ли и мен да вземете...   Embarassed
Аз дали да не дойда с кенгуруто, иначе как ще мина цяла София с количката?  newsm78 Или в едно такси и в багажника.
А това дървено нищо не ми говори...  newsm78

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 19:48 от Анонимен

# 28
  • Мнения: 351
С Kezaja  се разбрахме да се чакаме с пловдивските майки(ако дойдат) пред или около Американското посолство. Така че след това ще дойдем на въпросното заведение....
Мисля, че знам за кое заведение говориш... щом се минава през мостче- ама ние, които идваме откъм Американското  нали не трябва да минаваме през мостчето Rolling Eyes....
Ако някой може да упъти пловдивските мами, нека пише по-конкретно как да стигнат до Южния парк.

# 29
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Оказа се, че баба Яга знае къде се намира американското посолство, така че моооооже и да се домъкнем, бе з да се загубим. А ако не го открием ще звъним

Общи условия

Активация на акаунт