Пролетна среща - СОФИЯ, 1 април

  • 3 622
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 934
И мен ме устройва това 11.30. Само дето е под въпрос дали ще дойда, че Веси е с темература надявам се да се оправи до събота де. Ама дайде някъде около входовете да се чакаме, че аз южния парк съм го пробягала на длъж и на шир стотици пъти ама преди 15 години и тогава кафета нямаше.

# 46
  • Мнения: 351
Това е Веси е лошо..., но прогнозата е за хубаво време. И аз мисля, че трябва да се уговорим на няколко места предварително. Аз както казах, ще съм пред Американското посолство в 11.30 ч.

# 47
  • Мнения: X
Предлагам контролно всички да направим една проверка в събота сутринта, понеже чух за лошо време. И ако е кофти овреме да информираме пловдивските мами да не бият път... само за татковците..  Wink. И примерно да предвидим една резервна дата. Наистина чух за дъжд в събота.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 477
А за тез мами, които не знаят къде е новото американско посолство? Аз лично някак ще мога да дойда откъм автобус 74, някой ще даде ли по-ясно обяснение после накъде? Благодаря предварително. Не можем много да се мотаме надлъж и на шир из парка, че на дребната са й дребни още крачетата и ще се измори бързо.

# 49
  • Мнения: 351

Май някъде тука се намира:)
Ако някой е по-добре с посоките нека да ми коригира картата:)

# 50
  • Мнения: X
Все пак, прогнозата за времето не е благоприятна.  Wink
Какво ще кажете за другата събота. Да преместим в обозримо бъдеще, няма да отлагаме среща. Много вятър нещо...

# 51
  • Мнения: 312
съгласен. особено ако е в неделя...  Wink

# 52
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Момичета, хайде казвайте последно какво се решава. Ще да има, или ще да няма среща в събота

# 53
  • Мнения: 351
Нека утре се доразберем.
Mariely , ако те няма във форума утре ще ти звънна с карйното ни решение по телефона.

# 54
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Утре до 5/докато съм на работа/ съм във форума. Надявам се дотогава да има решение, ако не ще чакам да ми звъннеш

# 55
  • Мнения: 351
Значи, мами, аз утре ще съм в 11.30 пред Американското посолство, а малко след това в пред Дървеното. Времето ми се струва, че ще е топло-поне по прогнозата на bTV ще е такова. Ако майките с малки бебенца преценят, че е студено ще ги разберем.

# 56
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Аз също ще съм там, живот и здраве, или сама или с Баба Яга, тя нещо мисли в момента. Ако закъснявам /защото от автогарата ще издирвам как да се предвижа/, ще звъня. Или да ми кажете как да дойда, с какъв градски транспорт имам предвид

# 57
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Както се казва, да да ама не. Въпреки, че ми се идва, няма да пътувам. Анджи вдигна температура, така че срещата поне от наша страна се отлага. Поздрави на всички

# 58
  • Мнения: 312
на срещащите се - весело изкарване от мен!  Peace

p.s. ако случайно мернете утре из южния парк световните ни шампиони по фигурно, не пропускайте да си вземете афтографче... пък ако не ви Фанат, земете едно и за мен!  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 6 477
Много ни се иска да дойдем, но това пусто американско посолство хич не го знам до кой автобус или трамвай е най-близо? Ако Каси реши да идва и ми звънне да каже как се стига (понеже и двете сме в западна софия) ще дойдем...Инак ще го пропуснем мероприятието, поради непознаване на райна от моя страна Sad

Общи условия

Активация на акаунт